Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

kaydirigubbakcemile3
canım tamam hemen eklerim.. bi çekilsin foto..göbiş oldu kocaman teyzesi....:CüvCüv:

özlediysen gel teyze olcan ya.. bekliyoruz ...bi türlü zaman bulup gelemedin...:eek:klava:

oof bilmiyomusun sanki işler bitmedi gitti. Az kadı yakında satacam bu dertleri başımdan :kızgın:
söz en yakın zamanda supriz yapacam gelecem, ama çatlarım ben çok özledim yaaaa Şeniz

oof bilmiyomusun sanki işler bitmedi gitti. Az kadı yakında satacam bu dertleri başımdan :kızgın:
söz en yakın zamanda supriz yapacam gelecem, ama çatlarım ben çok özledim yaaaa Şeniz

oy kıyama ben sana.. sen bak işine tatlım.. ne zaman müseyitsen bekliyorum....a.s.

Hürremciim yeni fotoları da koysana artık, 3 hafta daha büyümüşsünüz en son fotoya göre. Çok merak ediyorum ben seni, heyecanla giriyorum topiğe. Ayy az kaldı değil mi bebeğine kavuşmana, doğuma giderken benim adımı da anmayı unutma tamam mı:)) Benim umutlar da nisana kaldı, Allah'ım tez elden bana da göstersin bu güzel günleri yaşamayı inşallah.

hürremcim kaşla göz arası ne çabuk büyüttün kız bebeğini valla görünce çok şaşırdım....bende sana yetişcem allah izin verirse bende5 haftalık hamileyim sonunda:)bebeğinin cinsiyeti ne tatlım?

Hürremciim yeni fotoları da koysana artık, 3 hafta daha büyümüşsünüz en son fotoya göre. Çok merak ediyorum ben seni, heyecanla giriyorum topiğe. Ayy az kaldı değil mi bebeğine kavuşmana, doğuma giderken benim adımı da anmayı unutma tamam mı:)) Benim umutlar da nisana kaldı, Allah'ım tez elden bana da göstersin bu güzel günleri yaşamayı inşallah.

koyacağım tatlım ..
az kaldı bitanem... nisan sonu hayırlısıyla kavuşacağız küçük mucizemle....
merak etme hep dualarımdasın zaten....darısı başına inşallah birtanem benim....:Saruboceq:

hürremcim kaşla göz arası ne çabuk büyüttün kız bebeğini valla görünce çok şaşırdım....bende sana yetişcem allah izin verirse bende5 haftalık hamileyim sonunda:)bebeğinin cinsiyeti ne tatlım?

oy maşallah canım..:nazar:..bak duymamıştım hamiş olduğunu hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucakla bebeğini ..:Saruboceq:...babayıda senide tebrik ederim ... ay darsısı tüm isteyenlerin başına inşallah ...bebeğim kız bitanem .. adıda DENİZ NİSAN... nisanda kucakalayacağız hayırlısıyla o yüzden nisan dedik ...bahtları açık olsun sağlıkla gelsinler küçük mucizelerimiz...:Saruboceq:

oy maşallah canım..:nazar:..bak duymamıştım hamiş olduğunu hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucakla bebeğini ..:Saruboceq:...babayıda senide tebrik ederim ... ay darsısı tüm isteyenlerin başına inşallah ...bebeğim kız bitanem .. adıda DENİZ NİSAN... nisanda kucakalayacağız hayırlısıyla o yüzden nisan dedik ...bahtları açık olsun sağlıkla gelsinler küçük mucizelerimiz...:Saruboceq:

inşallah canım inşallah... adıda süpermiş maşallah...

çok teşekkürler bitanem benim..... senin gönlünden geçen ne ???

rabbim hayırlısı versin hiç önemli değil benim için biliyosun sende ben bu bebeği çok bekledim... ama sanki kız olacak gibi geçiyor içimden allahım nasip ederse tabi...:Saruboceq:

rabbim hayırlısı versin hiç önemli değil benim için biliyosun sende ben bu bebeği çok bekledim... ama sanki kız olacak gibi geçiyor içimden allahım nasip ederse tabi...:Saruboceq:

ahhh kıyamam bitanem.... RABBİM NASİB ETTİ BAK.....ÇOK ŞÜKÜR...
sağlıklı olsun eli ayağı düzgün olsun yeter... RABBİM gönlüne göre versin canım benim...:Saruboceq:

Alevvvv ne oldu kız karnına kuçulmuşmu elbisenden mi öyle görunuyo yoksa bi yan dön bakyim allah allah ya. yok böyle olmayacak ben kontrole geliyom hehe :KK70:
:nazar: :nazar: :nazar: nazar değmesin benim arkadaşıma çok guzelsin Şeniz

Alevvvv ne oldu kız karnına kuçulmuşmu elbisenden mi öyle görunuyo yoksa bi yan dön bakyim allah allah ya. yok böyle olmayacak ben kontrole geliyom hehe :KK70:
:nazar: :nazar: :nazar: nazar değmesin benim arkadaşıma çok guzelsin Şeniz

var tatlım karnım ama sanırım tunikten öle gözüküyor ... sen en iyisi kontrole gel.. kaydirigubbakcemile3

Harika.. Gözlerim Doldu Fotolara Bakarken.. :nazar:
Allah Bi Avazda Doğurmayıda Nasip Etsin :lepi:

hürüüüüm yeni göbüş resmi istiyooooooommmmm.....:CüvCüv:
bakalım bizim yaramazımız ne kadar büyümüş.. :emir_bebek: kaydirigubbakcemile2

hürüüüüm yeni göbüş resmi istiyooooooommmmm.....:CüvCüv:
bakalım bizim yaramazımız ne kadar büyümüş.. :emir_bebek: kaydirigubbakcemile2

kız giznurum bu gün koydum o resmi...yeni resim o.... son koyduğum.. kırmızı tunikli olan....33 hafta bitti benim 34. girdim....

maşallah canım hamilelik çok yakışmış
ne güzel çok büyümemiş göbeğin
allah sağlıkla kucağına almayınasip etsin inşallah:nazar:

X