Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

kız giznurum bu gün koydum o resmi...yeni resim o.... son koyduğum.. kırmızı tunikli olan....33 hafta bitti benim 34. girdim....

şimdi gördüm canım ..:1shok: ben onu görmemiiştim ....pardon pardon..-tatlicadiarzu-
alsana giznur:tomato:

elbisen de göbüşin kadar güzel .. tatlım benim maşallah ..:nazar:

ablacım ya sana 41 degil 441 defa masallah :nazar::nazar::nazar: ne güzel yakısıyo sana o göbüş allahım hayırlısında kucagına almayı nasip eder inş.:Saruboceq:. ayyyy benim göbüş ne zaman cıkıcak yaaa

ablacım ya sana 41 degil 441 defa masallah :nazar::nazar::nazar: ne güzel yakısıyo sana o göbüş allahım hayırlısında kucagına almayı nasip eder inş.:Saruboceq:. ayyyy benim göbüş ne zaman cıkıcak yaaa

oyy angelim benim...
canım kardeşim.. sanada kimbilir ne kadar yakışacak ...göbiş.....
daha 7. hafta içindesin değilmi... bir kaç hafta içinde ben burdayım der ....bebeklerin kendini hissettirir... ayy ne mutlu tatlım sana.. RABBİME şükürler olsun senin hamiş haberinide duymayı nasib etti....:1hug:

canımmm fıstığım benim çok güsel göbüşün az kaldı meleğinin gelmesine hayırlısıyla inşallah
sen çok güzel bir anne olacaksın

canımmm fıstığım benim çok güsel göbüşün az kaldı meleğinin gelmesine hayırlısıyla inşallah
sen çok güzel bir anne olacaksın

ayy canımsın benim asortim....ewet çok az kaldı ...kavuşmamıza....benim de bebeğimin adı nisanda doğacağından DENİZ NİSAN olacak...
senin yavrununda maşallahı var.. RABBİM sağlık sıhat ve afiyet versin.... bahtları açık olsun yavrularımızın inşallah....:Saruboceq:

canım ben henüz hamile değilim ama senin fotolrın abaktım çok beğendim çok tatlı bir hamiş olmuşsun. umarım bize de o günleri görmek nasip olur.bend e tedavi görüyorum .bu ay iğne kullandım yumurta gelişimim için. klomene pek cevap vermemişti. bugün doktora gittik ve sağ da da solda da toplam 8-9 yumoşum olmuş hepsi aktif dedi.okadar sevindimki bu ay hamile kalma şansım olacak diye.inşallah 1 nisanda doğumgünüm var hediyemi gönderir umarım yarabbim.

canım ben henüz hamile değilim ama senin fotolrın abaktım çok beğendim çok tatlı bir hamiş olmuşsun. umarım bize de o günleri görmek nasip olur.bend e tedavi görüyorum .bu ay iğne kullandım yumurta gelişimim için. klomene pek cevap vermemişti. bugün doktora gittik ve sağ da da solda da toplam 8-9 yumoşum olmuş hepsi aktif dedi.okadar sevindimki bu ay hamile kalma şansım olacak diye.inşallah 1 nisanda doğumgünüm var hediyemi gönderir umarım yarabbim.

ayyy tatlım benim .. inşallah bitanem.... ne kadar güzel bir armağan olur.. inanırmısın bilmem ama benim doğum günüm 7 eylül...ve ben 7 eylülde öğrendim hamile olduğumu.. dilerim sende benim gibi doğum günü armağanını alırsın...RABBİM nasib etsin inşallah....:Saruboceq:

ayyy tatlım benim .. inşallah bitanem.... ne kadar güzel bir armağan olur.. inanırmısın bilmem ama benim doğum günüm 7 eylül...ve ben 7 eylülde öğrendim hamile olduğumu.. dilerim sende benim gibi doğum günü armağanını alırsın...RABBİM nasib etsin inşallah....:Saruboceq:

umarım canım inşallah dileğim kabul olur. benim doğumgünüm 1 nisan ama 15 nisan gibi öğrenebilirim ancak . yeterki öğreneyim o bana yeter. senin doğum yaklaşmış. umarım kolay bi doğum olur sağlıcakla bebişinizi kucağına lırsın. kendine çok iyi bakkkkk:nazar:

5948855 .!.:
umarım canım inşallah dileğim kabul olur. benim doğumgünüm 1 nisan ama 15 nisan gibi öğrenebilirim ancak . yeterki öğreneyim o bana yeter. senin doğum yaklaşmış. umarım kolay bi doğum olur sağlıcakla bebişinizi kucağına lırsın. kendine çok iyi bakkkkk:nazar:

çok tekekküler tatlım...
RABBİMDEN dilerim 15 nisanda hayırlı haberle bana dönersin ve burada mutluluğunu birlikte paylaşırız....:Saruboceq:

canım çok çok çıtır bi anne olmuşsun rabbim bizlere de tatırsın inşallah

teşekkürler ceylanım ....
AMİNNNNNNNNN ,inşallah bitanem.. RABBİM bu duyguyu yaşamayı herkese nasib etsin....mucize gibi.. RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN...... darısı başınıza canım benim .. tez zamanda inşallah....:Saruboceq:

cnm masallah çok seker göbişin ama son fotonda hiç belli olmamış karsıdan cekindiğin için keske yan cekinseydi hiç belli olmuyo göbiş

X