Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

Canım hürrem ablammm maşallahh göbüşünee:CüvCüv:Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:

canım benim ......cancazım.....
büyüdü göbişim....1500gr olmuş ablası..:ecrin_bebek:..az kaldı artık ....inşallah sağlıkla kucaklıcaz bebeğimizi.. darısıbaşına balım....:Saruboceq:

oooy oyy 30 haftalık fotosunu da eklemiiiş :nazar: :nazar: :nazar:
güzel annee sağlıkla gelsin inşallah bebeciğiiin az kaldı şaka maka 2 ay kalmış aaa ne çabuk geçmişşş desene sen onu bana sor :roflol:

oooy oyy 30 haftalık fotosunu da eklemiiiş :nazar: :nazar: :nazar:
güzel annee sağlıkla gelsin inşallah bebeciğiiin az kaldı şaka maka 2 ay kalmış aaa ne çabuk geçmişşş desene sen onu bana sor :roflol:

ayy vallahi tanrıçam ...
ama bu ay ve geçen ay zorlandım çok.. bacaklarımda kramplar ,sırtımda ağrı ve midemde gebelik reflüsü dışında iyiyim...kaydirigubbakcemile3

yavrucuğunu kucağına aldığında unutacaksın hepsini hürremcim sen bu güzel günlerinin tadını çıkar
nazar değmesin sana :nazar: :nazar: :nazar:

hürrem sonrada hafta hafta nasıl zayıfladığının resimlerini koayrsın kız senhihoyyyt
bize de iyi olur
bak hürrem verdi biz veremedik diye hırs yaparız hepimiz zayıflarız ne güzel olur:eek:
bak bu fikri bir düşün sen

fizik mükemmel oradan tek el sallayan dadlu bebişimis maşallahhhh...sağlıklada kucağına alır öylede bise yollarsın artık cnmmm:emir_bebek:

[/B]
hürrem sonrada hafta hafta nasıl zayıfladığının resimlerini koayrsın kız senhihoyyyt
bize de iyi olur
bak hürrem verdi biz veremedik diye hırs yaparız hepimiz zayıflarız ne güzel olur:eek:
bak bu fikri bir düşün sen

aaa vallahi iyi fikir tatlım ya....süpersin....:hooray:

çok tatlı olmuşsun ablacım yaaaaa maşallah hamilelik çok yakışmış darısı bizlere:emir_bebek:

çok tatlısın, keşke bende senin gibi hamile olsam, şu anda senin göbişin gibi benimkide, hamile olunca düşünemiyorum-tatlicadiarzu-

aaaaaaaaaaaaaaaaaa hürremin ben bu topigi nasil görmedim ya bebegim.
özür dilerim tatlim, cok hossun sen ya, süper bir anne adayisin fizigini nasil korudun fistik gibisin
:nazar::nazar::asigim:

çok tatlısın, keşke bende senin gibi hamile olsam, şu anda senin göbişin gibi benimkide, hamile olunca düşünemiyorum-tatlicadiarzu-

oyyy sulugözüm benim....inşallah bebeğim .. en kısa sürede seninde hamiş haberlerini alırız.. dilierim RABBİM den iateyen herkese nasib etsin bu duyguyu yaşamayı....:Saruboceq:

aaaaaaaaaaaaaaaaaa hürremin ben bu topigi nasil görmedim ya bebegim.
özür dilerim tatlim, cok hossun sen ya, süper bir anne adayisin fizigini nasil korudun fistik gibisin
:nazar::nazar::asigim:

hulicim canım benim hoşgeldin tatlım....olsun şimdi gördün ya topiği...
canım benim tatlı dillim :1hug:.. çok teşekkür ederim bitanem benim....:1hug: a.s.

X