Erkek arkadaşım beni terk etti

ah canım sana kıyamam ya. defolsun gitsin hayırsız başkası olsa ne yazar. aşk geçicidir doğru düzgün uyumlu olmak gerekir bu adam kimseyle mutlu olamaz. sıkıldı bence sizden yeni heyecanlar arıyor arasın belasını bulsun sinir oldum niyeyse yükseldim adama da...

İlişkiyi çok çabuk tüketmişsiniz
Sevgililiğin başında hemen adamla aynı eve yerleşmişsiniz görüşme buluşma heyecanı, istediğinde ulaşamama, merak etme kısımlarını yok etmişsiniz Kendi evinizi kapatmanız büyük hata olmuş.

Kimsenin patronu tatilde şunu yapacaksan izin vereyim demez. Adam sizi istemiyor artık belli, büyük ihtimal evinde iş görülüyor diye size git demiyor ama duygusal anlamda bir şeyi kalmamış gibi görünüyor.
Bugün her zamanki davranın yarın o işe gidince toplayın bütün eşyanızı ya aile evine dönün ya da başka bir eve geçin ona haber vermeden. İletişimi kesip bitirin. Bu ilişkiden olmaz artık boşuna kendinize ümit vermeyin önünüze baınk.

Adam zaten sıkılmış ama alışkanlık varmış idare ediyormuş.annesi gelince annesine kotulemis anası da bu yüzden beğenmemiş bu kız sana yakismiyor diye. O yüzden bu da anasının yanında sana sıcak davranmak istememiş çünkü annesine bende istemiyorum falan demiş muhtemelen. Anası gidince de ayrılmış. Erkeklerin anneleri ile ortada söz nişan yokken tanışmanın sonucu. Ayrıca Adam zerre umursamiyor seni.

Beynim yandı sabah sabah. Okul için olsa anlarım da asgari ücretle çalışmak için neden ayrı şehirde yaşıyorsun ? Ben de yaşadım zamanında ama kendi evimde kalmayacaksam, kendi ayaklarımın üzerinde durmayacaksam aile evinden ayrılmanın mantığı nedir ki anlayamadım ?

İlişkiniz en başından dengesizmiş. Baba-kız olmuşsunuz. Size bakmış, kollamış, evini açmış, zaman zaman maddi olarak bile destek çıkmış. Zamanla da yorulmuş muhtemelen. Elbette sen de ona emek harcamışsındır, ama ne gereği vardı be güzelim ? Bu yaşlar tam da dışarda buluşulup eve gelinecek, gece hayaliyle uykulara dalınacak, tatlı tatlı flörtleşilecek yaşlar. Daha tanımadan etmeden aynı evin içine girince ikiniz de boğulmuşsunuz.

Hele şu süreçte ayrılmak isteyen adamın evinde odasında ağlak ağlak durursan iyice soğutursun kendinden.
Ne yapıp ne edip gitmen lazım. Belki , bi ihtimal, uzak kalırsanız, ilişkinizi tekrar değerlendirebilirsiniz. Ama böyle bağımlı, vıcık vıcık yaşarsanız daha da kötü biter.

merhaba, evin kirasını ortak ödüyoruz ben yemek yaparken çoğunlukla market alışerişini de karşılıyorum. maddi destek dediğim işsiz kaldığım 2 ayda faturaları tek ödedi o kadar. dışarıda yemek yediğimizde kahve içtiğimizde genelde o öder, iyi kazanıyor fakat kenarda paramdan ben de ödüyordum onun kadar olmasa da. okuldan birkaç dersim kaldığı için aile evine dönemiyorum 1 senem daha var

ayrılalı 1 hafta oldu ve şuanda bulduğum iş kaldığım eve çok yakın, diğer arkadaşlarımın da evi uzun süre kalacak kadar müsait değil. ev arıyorum fakat henüz bulamadım. ev için ben de çokça emek verdim birsürü şey aldım, aldıklarımızın taksidini birlikte ödedik, taşınırken çektiğimiz krediyi beraber ödedik kendimi maddi olarak toparlamadan evden gidemem ki

ev arıyorum ayrılalı 1 hafta oldu henüz bulamadım ev bulunca çıkacağım

okulum henüz bitmedi o yüzden, bitseydi ailemle de konuşmuştum ablam ve annemle dondur gel diyorlar hatta fakat aile evimde şuan annemle babamın kendine ait meseleleri var 1 ay kaldığımda sürekli kavga gürültüydü şuanda orada okulum donuk işsiz güçsüz uzun süre kalamam, okulumdan mezun olmamı ertelemiş olurum

Hangi akla hizmet sevgili olduktan 2-3 ay sonra aynı eve taşındınız??? Her şeyi çok çabuk tüketmiş, saçma sapan bir hâle gelmişsiniz.Ben anlamıyorum mesela ilk zaman agzinizin içine bakan ve daha az seven siz olduğunuz halde sonradan nasıl böyle bağımlı olup adamın peşinde koşturup her hakaretini ,aşağılamasini sindirip aynı evde oturup anasına yaranma derdine düşüyorsunuz????

Ne yapacaksın peki ablacım ? Bi plan oluşturmalısın. Bu adamın evinde kalman seni çok daha kötü etkiler. İlişkinizin düzeleceği varsa da düzelmez.

Hepimizin hayatında bizi kendimize getirip bilinçlendirecek kişiler ve olaylar yaşanır. Bu sevgili olur, baba, anne, patron, evlat olur ama olur. Seninki de buymuş.

Mutlaka izin vermemen şeylere izin verdiğin konuların ne olduğunu biliyorsundur ve işte bunlar seni şuur olarak yükseltecek derslerdir. Bunların ne olduğunu gerçekten idrak edersen zaten bir daha aynı olayları yaşamazsın.

Burada olay bitmiş zaten, umarım içinde hala bir umut yoktur. Hızlı başlayan her şey aniden biter. Bundan sonra basamakları koşarak değil de, birer birer çıkmanı, hata olarak düşündüğün her şeyi tecrübe olarak düşünmeni dilerim. Yaşın o kadar güzel ki, kendine değer verdiğin takdirde karşına güzel insanlar çıkacağından emin olabilirsin.

Oo siz bir de eve çıkarken ortak kredi çekip, ortak eşya mı aldınız? Öğrenci haliniz ile iyi cesaret. Hatalar silsilesi resmen. Üstüne soğuk su için o eşyaların ve ödediğiniz kredi taksitlerinin. Sizde nasılsa yaz tatili gidin ailenizin yanına, o şehirde garsonluk yapacağınıza memleketinizde yapın. Kira, mutfak masrafı da olmaz. Biraz para biriktirip bir yurda yerleşin en kötü. İlla ev mi olmak zorunda? Son 1 seneniz kalmış zaten. İş bulup çalışırsınız bir yandan da. Yatmadan yatmaya yurda geçersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…