Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

bu bahsettiklerin bende de var her an her yer uyumaya müsait gibi

Ayrıca o meymenetsizden 3-4 tane çıktı bu ay bende
Ayyy yerim onu yaa minis minis belirtileri de varmış küçük civcivinnn
Bendeki uyku hali dönem dönem bu aylarda oluyor kuzum hatta geçen ay da oldu ama bu kadar uzun sürmez bir iki gün sallar geçerdi yine de çok hamilelik belirtisi olarak yormak istemiyorum belirti arayıp umutlanınca üzülüyor insan sonra bir de aylardır her ay illa oraya yorulacak bir şey yaşıyorum zaten çoğu kadın gibi psikolojik sanırım biraz da şu cuma günü gelse de görsem
Haha yaa benim de henüz çıkmadı ama her an çıkabilir bazen regle bir iki gün kala çıkıyor bazen bir hafta önceden ama çıksa da umudumu kaybetmeyeceğim cumaya kadar
Sen ne yaptın doktora gittin mi ya da ne zaman gideceksin minikoyu görmeye

Eşimin bir tarifi var adına atom diyor sütün içine bal fındık ezmesi ceviz muz Antep fıstığı ne bulursa atıp rondodan çekiyor içiyor onu pes etmek yok alev alacak buralar enerji yüklemesi yapın kuzum
kuzum evde bıtanede cocuk faktoru var bızde oglumdakı tablomu atsam sana sık ılıskı tamamen yanı bam bam bam ama şimdi olmuyor uyusun yatsın derken ya kocam uyuyor ya ben , erken yatmayacagı tutuyor gec yatınca bızde hal kalmıyor

ahaha bende bu gun ısyerınde 15 dk uyumusum ruya bıle gordum ama hemılemıyım hayır bugun yumurtladıgımı bılmesem hamıleyım derdim ahahah

Yüksek çıktı ise zatwn düşük yapardın canım saglıksız gebelikten dolayı önce ilacını al kullan düşer zaten o hamile iken kullanılıyır troid ilaçları bebekte her hangi bir sıkıntı olmasın diye

Hahahha yaa çocuk faktörünü unuttum tabi
İş güç ev çocuk derken adamla göz göze gelebilmen bile büyük başarı olmalı bende çocuk falan olmadığı halde her gün her gün olunca bir yerden sonra adamın gözüne görünmez olasım geliyor çünkü
ahaha bende bu gun ısyerınde 15 dk uyumusum ruya bıle gordum ama hemılemıyım hayır bugun yumurtladıgımı bılmesem hamıleyım derdim ahahah
Havalardan bence ya dışarıda öyle bir hava var ki insanın kış uykusuna yatıp bahara kadar uyuyasi geliyor resmen şu an ben de bilgisayar başında zor direniyorum gözlerime kibrit çöpü takicam kapanmasinlar diye az kaldı

Kizlar Gören herkesin yorumuna ihtiyacım var ovulasyon sonrası 9.gunde regl oldum dedim ama ya bugün 11.gun azar azar geliyor bazen pembe pazen kahve bazen kırmızı ya normalde ilk 2 gün mahvolurken şimdi böyle ne biliyim tam yerleşme günleri falan olması gerek mesela tuttuysa. Hiç yaşayan var mı. Vallahi hamile miyim regl mi oldum. Ay bu ne yaaaa

Şu sözlerin, adın, adının altında yazanlar sanki karşımızda peluş ayıcık var gibi hissediyorum

Ay İnşAllah güzel haberlerle gelirsin Yinede çok kapılıp üzülme canım temkinli davran dualarım seninle İnşAllah sevindirici sonuçlar alırsın

Selam kızlar Buzz gibi Manisa'dan sevgilerimle çatlatma iğnesinin 5. Günündeyim ve az önce pembe gibi çok açık kahverengi gibi bir akıntı geldi Daha onceki hamileliğimde ilişki sonrasında pembe akinti gelmişti. iğneden birkaç hafta sonraydı. Bunun yerleşme kanaması olma ihtimali var mı ki Adet öncesi işaret gibi bu, çok ilginç...

fnd_50 ee test ne zaman yaoıyoz
Daha yumurtladığımız bile meçhul ya hala emin değilim yumurtlama oldu mı olmadı mı bence ben de daha yumurtlamadım. Bak gör aynı anda yumurtlayacağız biz bu arada not: dün artımed gebelik testi sipariş verdim Şuan yoldA ama ben yine yumurtlamadan 12 gün sonra yapacağım yani son 2 kala

Canım bu yazdığını ilk kez bu ay bende birebir aynısını yaşadım hep adetim 28 günde bir olurdu düşükten sonra bozuldu tüm sistemim son iki aydır 21 günde bire çekti ve bu ay neredeyse bir buçuk gün kırmızı denebilir kalanı kahveye döndü wc çıktıkça geliyor oda çok kısa sürdü bu ay bugün 4. günüm ve artık kahve Su gibi geliyor bitti bitecek resmen adet olamadım. kaç gündür acaba hamile kalıp üstüne mi gördüm diye kurup duruyorum ama teste cesaret edemedim de bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…