Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Sonuç 10.93 çıkmış çok yeni sanırım zaten hayalet çizgiden belli adet geçmedi daha bakalım

Bilmiyordum 7 gün var
ahahah sakasına dıyorum asko yasak dıye uzulmemek için sayfanın en basıanada yazdım yapmayın test yasak dıye bende bı hafta kala baslıyordum cunku test yapmaya uc dort gun kala cıkarsa cıkıyor yanı suan erken bekleyelım guzel guzel bunu hıc yapmamıs say cok bozuk goruntu cunku

Sonuç 10.93 çıkmış çok yeni sanırım zaten hayalet çizgiden belli adet geçmedi daha bakalım
güzel hayatım elınde testlerın varsa ıkı gunde bır yap koyulasıyorssa korkma daha adet gecmesını bekle ozellıkle :) çevrene soylemek ıcınde mutlaka bekle :) benım gecen ay 22 cıktı ılk testım cok yaydım soyledım testlerımde koyulastı ama adet gununden sonra sılıklestı senın basına gelır demıyorum tabıkı de ama uc bes gune hersey netlesır sonra kutlarız :)

Haklısın canım dua edin bana çok ihtiyacım var

kanama yaşamasam da tam 10.gün ya da 11. ydi sanırım yüzüm allandı güzelleşti, göğüslerim aynı dediğin gibi oldu her gün daha da artarak devam ediyor. İster misin aynı ay doğum yapalım ebecim

bu bahsettiklerin bende de var her an her yer uyumaya müsait gibi
İnşallah canım henüz bu aydan umudu kesmedim meşhur sivilce hala çıkmadı çünkü ama her an çıkadabilir meymenetsiz yoksa bile cumaya kadar çıkmasın da en azından umudum böyle devam etsin
Ayrıca o meymenetsizden 3-4 tane çıktı bu ay bende

Eki Görüntüle 3168237 sanki var gibi geldi tecrübeli arkadaşlar bi baksanız dolapta buldum yapimda boşa gitmesi dedim geçen ay almıştım bilmiyorum ya nasipten öte yol yok
Canım göremedim aşırı bulanık, malesef diğer fotograflarında da oyle.

Bende iki tane test var iki gün kala bakarım bende

Olsun bu ay olmazsa diğer ay inşallah peki verebileceğiniz bir tavsiyeniz olursa bilmek isterim yumurta kalitesini artırmak için klomen kullanıyodum adetin 3.günü başladım 10 taneydi kullandım bitti affedersiniz ilişkiden sonra 21-22 o ğün kasımın bir bel ağrısı yaşadım sol kasığımda da batmalar var uyku hali sivilve işte insan şüpheleniyor böyle olunca rabbim hayırlısını versin inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişinizi darısıda bana olsun inşallah

Eşimin bir tarifi var adına atom diyor sütün içine bal fındık ezmesi ceviz muz Antep fıstığı ne bulursa atıp rondodan çekiyor içiyor onu pes etmek yok alev alacak buralar enerji yüklemesi yapın kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…