Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Daha yumurtladığımız bile meçhul ya hala emin değilim yumurtlama oldu mı olmadı mı bence ben de daha yumurtlamadım. Bak gör aynı anda yumurtlayacağız biz😂 bu arada not: dün artımed gebelik testi sipariş verdim Şuan yoldA😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ama ben yine yumurtlamadan 12 gün sonra yapacağım 😂 yani son 2 kala
ahahaha testi bende aldım askom pat patından bıle cıkarmadım aklım kaymasın dıye oyle duruyor ama sozum var 12 gun gecmeden no no :KK70: yumurtladık mı acaba mı bılmem kı :KK70: ben ates olcmesem sımdı teste baslamıstım adet 5 guun kaldı dıye ahahah :KK70:

Şu sözlerin, adın, adının altında yazanlar sanki karşımızda peluş ayıcık var gibi hissediyorum 😍😍
Yiiiaaaaaa çok teşekkür ederim 😍😍😍💙🙏

Hehe 🐻🐻🐻🐻
O zaman kocaman bir pofuduk ayı sarılması gönderiyorum sana sımsıkıı 😍😍😍🐻
images (14).jpeg

Ayyy 😍 yerim onu yaa minis minis belirtileri de varmış küçük civcivinnn 😍😍
Bendeki uyku hali dönem dönem bu aylarda oluyor kuzum hatta geçen ay da oldu ama bu kadar uzun sürmez bir iki gün sallar geçerdi yine de çok hamilelik belirtisi olarak yormak istemiyorum belirti arayıp umutlanınca üzülüyor insan sonra bir de aylardır her ay illa oraya yorulacak bir şey yaşıyorum zaten çoğu kadın gibi 🤣 psikolojik sanırım biraz da şu cuma günü gelse de görsem 🥲🥲🥲🥲
Haha yaa benim de henüz çıkmadı ama her an çıkabilir bazen regle bir iki gün kala çıkıyor bazen bir hafta önceden ama çıksa da umudumu kaybetmeyeceğim cumaya kadar 💙🙏🍀🍀🍀
Sen ne yaptın doktora gittin mi ya da ne zaman gideceksin minikoyu görmeye 😍
Canım bu eski uyumalarıma benzemiyor :) Ağzım açık bayılıyorum falan :KK70: Kuzucum yarın kan vericem teyzesi :) yine akşama kadar beklerim artık 🤔 Ona göre de haftaya randevumu alırım Beta değerime göre inşallah kuşum🤲 İnşallah senin de bu ay hissettiklerin bebiştendir 💖💖💖

Olada bilir tabii ki yok diyemem bilemem ki içindekini :) Ben bende yoktur deyip adet beklerken gebeliğimi öğrendim :) MFK nın bikaç takviyesini kullandım başka da inanki hiç bir şey yapmadım canım kafanı rahat tut yeter :KK66:
Olsun bu ay olmazsa diğer ay inşallah peki verebileceğiniz bir tavsiyeniz olursa bilmek isterim yumurta kalitesini artırmak için klomen kullanıyodum adetin 3.günü başladım 10 taneydi kullandım bitti affedersiniz ilişkiden sonra 21-22 o ğün kasımın bir bel ağrısı yaşadım sol kasığımda da batmalar var uyku hali sivilve işte insan şüpheleniyor böyle olunca rabbim hayırlısını versin inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişinizi darısıda bana olsun inşallah🙏🙏😘

Hahahha yaa çocuk faktörünü unuttum tabi 🤣
İş güç ev çocuk derken adamla göz göze gelebilmen bile büyük başarı olmalı bende çocuk falan olmadığı halde her gün her gün olunca bir yerden sonra adamın gözüne görünmez olasım geliyor çünkü 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Havalardan bence ya 😆 dışarıda öyle bir hava var ki insanın kış uykusuna yatıp bahara kadar uyuyasi geliyor resmen 🤣🤣🤣 şu an ben de bilgisayar başında zor direniyorum gözlerime kibrit çöpü takicam kapanmasinlar diye az kaldı 😄😄😄
kız tamda dedıgın gıbı goz goze zor gelıyorum bazen :KK70: gec cıkıyorum bırde 7bucukda evde anca oluyorum :KK70: kı bunlara ragmen bıde arada suslenıyorum :KK70: gecen esım oglumu almaya geldı gıyındım falan cocuk var malum normal bı gıyınme elbıse standart ama kapalı oldugum ıcın evde farklı oluyor ıste gelmeden de heyecanlalnsın dıye foto attım :KK70: fotografı ertugrul acmıs herkesın ıcersınde aa anneme bak falan dıye bısıler demıs dedım rezıl olduk duymadılar ınsallah duyanlarda duymazdan geldı zaten dedi :KK70:

Koorrrkuuunnçççç :KK70: :KK70: :KK70:
kız tamda dedıgın gıbı goz goze zor gelıyorum bazen :KK70: gec cıkıyorum bırde 7bucukda evde anca oluyorum :KK70: kı bunlara ragmen bıde arada suslenıyorum :KK70: gecen esım oglumu almaya geldı gıyındım falan cocuk var malum normal bı gıyınme elbıse standart ama kapalı oldugum ıcın evde farklı oluyor ıste gelmeden de heyecanlalnsın dıye foto attım :KK70: fotografı ertugrul acmıs herkesın ıcersınde aa anneme bak falan dıye bısıler demıs dedım rezıl olduk duymadılar ınsallah duyanlarda duymazdan geldı zaten dedi :KK70:

Kizlar Gören herkesin yorumuna ihtiyacım var ♥️ ovulasyon sonrası 9.gunde regl oldum dedim ama 😧 ya bugün 11.gun azar azar geliyor bazen pembe pazen kahve bazen kırmızı 🙈 ya normalde ilk 2 gün mahvolurken şimdi böyle ne biliyim tam yerleşme günleri falan olması gerek mesela tuttuysa. Hiç yaşayan var mı. Vallahi hamile miyim regl mi oldum. Ay bu ne yaaaa😂😂😂
kırmızı ve yogun mu az az ıse olma ıhtımalı var ben oldum 4 gun once 10.gunumde yerleşme kanamam basladı

pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @Eymen01 @Cey1an kızlar bir şey soracağım. Son zamanlarda adetim w gün erken kahva lekelenme ile başlardı ki bu da benim için yeni bir şey. Ben 30 günde direk olmaya başlardım. Aralıklı oruç yapıyorum ve başladıktan 1 sene sonra falan 28 e çekmişti. Son aylarda da 26 ya ama iki gün leke olur 28 gün sökülürdüm. Bu ay 28 de geldi ve eski düzen hemen kırmızılar geldi. 2 3 gün yoğun olurdum hem de nasıl yorgun, bebek bezi kullanacak kadar. Ama bu ay ikinci gün yoğundu ama gecesi normaldi. 3 gün çok azdı ve akşama lekelenme gibi oldu. Gecesi açık kahverengi bişeyler gelmiş. Dün ve bu sabah bir şey yok. Hiç böyle olmamıştım. Korunmayı bırakmanın mı etkisi yoksa kist polip falan diyorsunuz ya bende de mi oluştu böyle şeyler. Ateşim 36.8 çıktı. Bu sabah az daha test yapıyordum kendi mi zor tuttum. "Kızım delirme adet oldun ne gebeliği" dedim kendi kendime 🤪🤪🤪

Kizlar Gören herkesin yorumuna ihtiyacım var ♥️ ovulasyon sonrası 9.gunde regl oldum dedim ama 😧 ya bugün 11.gun azar azar geliyor bazen pembe pazen kahve bazen kırmızı 🙈 ya normalde ilk 2 gün mahvolurken şimdi böyle ne biliyim tam yerleşme günleri falan olması gerek mesela tuttuysa. Hiç yaşayan var mı. Vallahi hamile miyim regl mi oldum. Ay bu ne yaaaa😂😂😂

Canım bu yazdığını ilk kez bu ay bende birebir aynısını yaşadım hep adetim 28 günde bir olurdu düşükten sonra bozuldu tüm sistemim son iki aydır 21 günde bire çekti ve bu ay neredeyse bir buçuk gün kırmızı denebilir kalanı kahveye döndü wc çıktıkça geliyor oda çok kısa sürdü bu ay bugün 4. günüm ve artık kahve Su gibi geliyor bitti bitecek resmen adet olamadım. 🙆🏼‍♀️ kaç gündür acaba hamile kalıp üstüne mi gördüm diye kurup duruyorum 😀😀 ama teste cesaret edemedim de bende

Ay şaka mı 😍 napicaz peki bu dertten muzdarip olan bizler. Benim normalde şaka gibi 2 3 gun baya yoğun olurdu ama şuan bitecek gibi davranıyor. Hayır kırmızı regl gibi geliyor ama normal değil. Benimki çok saçma bir zaman olduğu için aklım karışık. Ovulasyon sonrası 9.gun regl nedir abiiii

kırmızı ve yogun mu az az ıse olma ıhtımalı var ben oldum 4 gun once 10.gunumde yerleşme kanamam basladı

Kırmızı ama normalde günde 2 3 saatte bir değiştirecek kadarken şimdi eh. Dün gece hiç gelmemiş mesela o tuhafıma gidiyor. Ayakta dururken akar falan ya yok ama kırmızı yani minik minik pihtilar falan geliyor silince 🧟

Kırmızı ama normalde günde 2 3 saatte bir değiştirecek kadarken şimdi eh. Dün gece hiç gelmemiş mesela o tuhafıma gidiyor. Ayakta dururken akar falan ya yok ama kırmızı yani minik minik pihtilar falan geliyor silince 🧟
testini yenile varsa elinde benım ılk camur gıbı kahve kahve geldı ıkı guns onra bıraz kırmızalstı ama daha cok sıldıkce yda gunluk pede gelecek kadar

Ay şaka mı 😍 napicaz peki bu dertten muzdarip olan bizler. Benim normalde şaka gibi 2 3 gun baya yoğun olurdu ama şuan bitecek gibi davranıyor. Hayır kırmızı regl gibi geliyor ama normal değil. Benimki çok saçma bir zaman olduğu için aklım karışık. Ovulasyon sonrası 9.gun regl nedir abiiii
benmde adet öncesi 4 5 gün leke gelir sonra adet olurm eski adetlerime baktm yumurtlamanın 10. 11. günü gelmiş lekelenme dünde 9. günüydü başladı

Benim oğlan da market uygulamasında kategorileri atlarken , cinsel sağlıkta çifte haz diye prez gördü. babannesi bizdeyken Çifte HAz mııı o ne ki annneeöö diyişi vardı dikkatini dağıtana kdr akla karayı seçmiştim. Kesin kızarmışımdır :KK70:
hem ne korkunc rezıllık :KK70:

Benim oğlan da market uygulamasında kategorileri atlarken , cinsel sağlıkta çifte haz diye prez gördü. babannesi bizdeyken Çifte HAz mııı o ne ki annneeöö diyişi vardı dikkatini dağıtana kdr akla karayı seçmiştim. Kesin kızarmışımdır :KK70:
ay amanınnn benımkıde bıkere yatak odasında bulmus herkes ıcerde otuturken babamın ılacını buldum dıye gıdıyordukı yarı yolda yakaladım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::

ahahaha testi bende aldım askom pat patından bıle cıkarmadım aklım kaymasın dıye oyle duruyor ama sozum var 12 gun gecmeden no no :KK70: yumurtladık mı acaba mı bılmem kı :KK70: ben ates olcmesem sımdı teste baslamıstım adet 5 guun kaldı dıye ahahah :KK70:
Hahahha artımed mi aldın sen de😂😂😂 beraber bekleyeceğiz aşkım son iki kala birlikte yapacağız 🤩🤩🤩🤩 ama önce yumurtlayalım 😂😂😂

X