Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yok canım yapmadım cuma yapcam inşallah gelirim yanına dua et benim için de
Sana helal dayaniyorsun ben simdi erken gebelik testi yaptim sizce var mı? Ilk 5 dkka cikti daha belirgin cikar diye dusunmustum ama

Eklentiler

• 20221129_162014.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 66
  • 20221129_161907.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 64
  • 20221129_161837.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 61
Baya belirgin yaaa sağlıkla büyüsün İnşAllah hayırlı olsun canım
Yaa gercekten sabah kaset test aşiri silikti aksam dayanamadim erken test yapayim dedim yaniltiyor diyorlar ya birde karnim adet olucam gini agriyor geldi gelecek gibiyim yarin bat gunum kan versem mi

Kaset test yapmış mıydın canım
Evet buraya atmistim sabah kaset yapmistim . Var gorunuyor dedi arkasaalar o yuzden erken test yapayim dedim birde ilk denemem bilmiyorum yaniltir mi diye sevinemedim valla ya yoksa diyorum

Eklentiler

• 20221129_095345.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 60
Benim 5 ay dün bitti düşük yapalı her ay daha da sapıttı adetim hayır çalışmalara devam edip edip ovülasyon göremeden hoop yeni bir adet birde iyice manyadı yani kızıyorum artık ona ne istiyor anlamadım ki ben artık bak bugün adetin 4. günü ama daha başlamadan bitti resmen en iyisi ben bugünden ovülasyona başlıyım belki de en başında görücem çift çizgiyi. Ay keşke hamile çıksam ne hikayeler duyuyorum ben hamile olup üstüne bir kaç ay adet gördüm diyen birde sürprizle karşılaşırsınız

Evet buraya atmistim sabah kaset yapmistim . Var gorunuyor dedi arkasaalar o yuzden erken test yapayim dedim birde ilk denemem bilmiyorum yaniltir mi diye sevinemedim valla ya yoksa diyorum
Bak kaset testinde de hafif belli Bence yarın sabahta kaset test yap daha da belirginleşir İnşAllah

Eklentiler

• 060DA6B4-B915-4DA8-81AD-FCFCC4B470DA.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 59
Ayyyyy var ya çok heyecanlı Allah ım ben de yaşamak istiyorum amin
Insallah nasip olur geercekten karisik duygular seviniyorum korkuyorum cok farkli doktordan duymadan emin olamayacagim insallah isteyen herkese hayirli ve saglikli evlat nasip olsun

Eşimin bir tarifi var adına atom diyor sütün içine bal fındık ezmesi ceviz muz Antep fıstığı ne bulursa atıp rondodan çekiyor içiyor onu pes etmek yok alev alacak buralar enerji yüklemesi yapın kuzum
Hosgeldin atom bebek her an haber gelebilir senden belli oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…