Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

ahahaha testi bende aldım askom pat patından bıle cıkarmadım aklım kaymasın dıye oyle duruyor ama sozum var 12 gun gecmeden no no yumurtladık mı acaba mı bılmem kı ben ates olcmesem sımdı teste baslamıstım adet 5 guun kaldı dıye ahahah

Canım bu eski uyumalarıma benzemiyor :) Ağzım açık bayılıyorum falan Kuzucum yarın kan vericem teyzesi :) yine akşama kadar beklerim artık Ona göre de haftaya randevumu alırım Beta değerime göre inşallah kuşum İnşallah senin de bu ay hissettiklerin bebiştendir

Olada bilir tabii ki yok diyemem bilemem ki içindekini :) Ben bende yoktur deyip adet beklerken gebeliğimi öğrendim :) MFK nın bikaç takviyesini kullandım başka da inanki hiç bir şey yapmadım canım kafanı rahat tut yeter

kız tamda dedıgın gıbı goz goze zor gelıyorum bazen gec cıkıyorum bırde 7bucukda evde anca oluyorum kı bunlara ragmen bıde arada suslenıyorum gecen esım oglumu almaya geldı gıyındım falan cocuk var malum normal bı gıyınme elbıse standart ama kapalı oldugum ıcın evde farklı oluyor ıste gelmeden de heyecanlalnsın dıye foto attım fotografı ertugrul acmıs herkesın ıcersınde aa anneme bak falan dıye bısıler demıs dedım rezıl olduk duymadılar ınsallah duyanlarda duymazdan geldı zaten dedi

Koorrrkuuunnçççç

kırmızı ve yogun mu az az ıse olma ıhtımalı var ben oldum 4 gun once 10.gunumde yerleşme kanamam basladı

Ay şaka mı napicaz peki bu dertten muzdarip olan bizler. Benim normalde şaka gibi 2 3 gun baya yoğun olurdu ama şuan bitecek gibi davranıyor. Hayır kırmızı regl gibi geliyor ama normal değil. Benimki çok saçma bir zaman olduğu için aklım karışık. Ovulasyon sonrası 9.gun regl nedir abiiii

kırmızı ve yogun mu az az ıse olma ıhtımalı var ben oldum 4 gun once 10.gunumde yerleşme kanamam basladı

Kırmızı ama normalde günde 2 3 saatte bir değiştirecek kadarken şimdi eh. Dün gece hiç gelmemiş mesela o tuhafıma gidiyor. Ayakta dururken akar falan ya yok ama kırmızı yani minik minik pihtilar falan geliyor silince

testini yenile varsa elinde benım ılk camur gıbı kahve kahve geldı ıkı guns onra bıraz kırmızalstı ama daha cok sıldıkce yda gunluk pede gelecek kadar

benmde adet öncesi 4 5 gün leke gelir sonra adet olurm eski adetlerime baktm yumurtlamanın 10. 11. günü gelmiş lekelenme dünde 9. günüydü başladı

Benim oğlan da market uygulamasında kategorileri atlarken , cinsel sağlıkta çifte haz diye prez gördü. babannesi bizdeyken Çifte HAz mııı o ne ki annneeöö diyişi vardı dikkatini dağıtana kdr akla karayı seçmiştim. Kesin kızarmışımdır
hem ne korkunc rezıllık

ay amanınnn benımkıde bıkere yatak odasında bulmus herkes ıcerde otuturken babamın ılacını buldum dıye gıdıyordukı yarı yolda yakaladım :

Hahahha artımed mi aldın sen de beraber bekleyeceğiz aşkım son iki kala birlikte yapacağız ama önce yumurtlayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…