Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

8 gün kaldı benimde ama bilmiyorum ne zaman bi idrarda baksammı bakmasammı pek yoğun bir belirtimde yok
Belirtiye çok takılmamak lazım aslında çünkü sıfır belirtiyle hamile olduğunu öğrenen de çok var ama sekiz gün erken bence test için erken gebelik testleri bile sanırım max altı gün kala çıkarıyor. Erken öğrenmek ayrı bir stres oluyor bir de bekleyebilirsen bekle biraz daha
Çok da zor beklemek gerçi ben iki gün kalaya kadar beklemeye çalışıyorum işte ama kaç kere elim teste gitti anlatamam zor tutuyorum kendimi

Eki Görüntüle 3168237 sanki var gibi geldi tecrübeli arkadaşlar bi baksanız dolapta buldum yapimda boşa gitmesi dedim geçen ay almıştım bilmiyorum ya nasipten öte yol yok
Bulanık çıkmış fotoğraf, hiç anlayamadım tekrar çeker misin bir zemine koyarsan el titremesinin önüne geçmiş oluruz

Arkadaşlar canli gözle cok hafif siliz cizgi goruyorum ben mi goruyorum acaba dün yaptigimda hic cikmamisti bu sabah cok cok az siliz cikti tesr artimed 10 dkkasa cikti bat yarin veya persembe
Kıııızzzz bat gündaşımmmm benide allll yanına tek başına gitme Ağustos annelerineee Ay inşallah vardır canım gözün aydın devam et bakalım teste

Kızlar dun cok karın ağrım oldu gece iptal olan bir randevuyu bulup bugun dr gittim baya bi ilac yazıldı gebelik şüphem var dedim o zaman içme ama mecburda icmem gereken bir ilaç betaya bakıldı sonuc 1 çıktı reglime 6 gün var sizce bunu negatif sayıp ilaci icsem mi yoksa beklemelimiyim moralim cok bozuldu negatif cikti diye bi yandan da iyi oldu tedavi olurum serbest t3 yüksek çıkmış tsh sınırda normalde t3 hic yüksek çıkmazdı sadce tsh çıkardı bunu yaşayan varmi aranizda

Haydi gözün aydın kuzu bugün yarın derken gelmiş sonunda
Yansın geceler artık
Yalnız ne kadar etkilemiş döngü süreni kimyasal yaa
bence sebebı bıraz daha buyumus olması tam adet gunumde baya kırmızı cıkmıstı ıkıncı cızgı sonra dusmeye basladı adetten 5 gun sonra kanama basladı adet zamanı bıle bence tam sıfırlanmadı 4.günü ateşim düştü düşün allak bullak ettı tam adet gunu gelmıs olsaydı belkı daha farklı olurdu.. gecelerde yanamıyor be yorulduk ha bugun ha yarın dıye dıye 10 gundur

O testi bulamadım başka kaset test aldım bide özel hastanede kan verdim 3 gibi çıkar dedi sonuç
kuzum cok erken keske vermek ıcın bekleseydın bıraz ama oyle oluyor ben ılk oglumda sılık gordum gıttım test verdım kosa kosa negatıf cıktı dedıler bana düşün ertesı aksam tekrar test yaptım tekrar verdım kan :) cok üzülmüş ağlamıştım am aoyuzden dedım keske vermeseydın dıye

Kıııızzzz bat gündaşımmmm benide allll yanına tek başına gitme Ağustos annelerineee Ay inşallah vardır canım gözün aydın devam et bakalım teste
Ayy canim valla beraber gidelim seni beklemedeyim beraberiz bu yolda sen yaptin mi test ben dayanamadim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…