Aralık anneleri kaç kilo başladık kaç kilo bitireceğiz.

32.haftamda 18kg almış bulunuyorum.Doktor herbişeyi yasakladı en son.Ama tabii dinleyen kim..Ekmek,makarna,pilav dahil hamurişi yemicekmişim.Tatlı da yemicekmişim.E nası doyacam ki ben??Bir de ona inat dün markette ne kadar abur cubur varsa canım çekti ve canım ne çektiyse aldım.Bakalım kaç kilo almış olarak doğuma gideceğim..

32.haftamda 18kg almış bulunuyorum.Doktor herbişeyi yasakladı en son.Ama tabii dinleyen kim..Ekmek,makarna,pilav dahil hamurişi yemicekmişim.Tatlı da yemicekmişim.E nası doyacam ki ben??Bir de ona inat dün markette ne kadar abur cubur varsa canım çekti ve canım ne çektiyse aldım.Bakalım kaç kilo almış olarak doğuma gideceğim..

kız maaşallah iştahımız aynı c.tesi bende doktora gidecem en son 12 kilo almıştım rahat 3 kilo daha almışımdır

iki hafta önce 19 kilo almıştım, bu hafta 1 kilo vermişim kafamçokkarıştı 32. haftam 18 kilodayım. 53 kilodan 71 çıktım şimdilik.

ben de 33.haftamdayım 68 kiloya dayandım 55 kilo hamile kalmıştım..enteresan bi şekilde herşeye aşeriyorum bişeyin adını duydugumda bile ağzım sulanıyor aşermek için biraz geç bir vakit ama benim yeni başlıyor..

ben de 33.haftamdayım 68 kiloya dayandım 55 kilo hamile kalmıştım..enteresan bi şekilde herşeye aşeriyorum bişeyin adını duydugumda bile ağzım sulanıyor aşermek için biraz geç bir vakit ama benim yeni başlıyor..

Aşermek için geç olur mu hiç.Asıl şimdi başlıyoruz.Aynen dediğin durumdayım.o yüzden TV izleyemiyorum.Reklemlarda çıkan herşeye ağzım sulanıyocokacimcoook

mrh arkadaşlar,bende 31.haftamdayım.58 kilo ile başladım 68 kiloyum.en az 5 kilo daha alırım heralde.bu 2.hamileliğim.kızımda 17 kilo falan almışdım.vermesi zor oluyor.o yüzden fazla abur cubur yiyip de sonra pişman olmayalım..

bende 33.haftamdayım ve 14 kilo almış bulunuyorum ekmek yemesem doymuyorum abur cuburda çok yiyorum doğurana kadar daha alırım bu gidişle hamur işine bayılıyorum çünkü bir kayserili olarak

bende 32 haftalık oldum 12 kilo almışım 90 kilo oldum amanın nasıl gidecek bu kilolar zaten kilolu hamiş kaldım oğlumda da toplam 12 kilo almıştım 40 ım çıktığında aynı kilodaydım bunda aynı kiloya insemde diyet yapmam lazım kilolu bir bayan oldum :KK43:((((( doğurduğum gibi diyetisyene gidecem :KK43:(((((((((

bende 32 haftalık oldum 12 kilo almışım 90 kilo oldum amanın nasıl gidecek bu kilolar zaten kilolu hamiş kaldım oğlumda da toplam 12 kilo almıştım 40 ım çıktığında aynı kilodaydım bunda aynı kiloya insemde diyet yapmam lazım kilolu bir bayan oldum :KK43:((((( doğurduğum gibi diyetisyene gidecem :KK43:(((((((((

hehe sisko seni saka saka aman insan kac kere hamis kalirki kis bosverr tadini cikar bacim sonra zaten oyle yada boyle acisini cikaracaz koyuvergitsin :)))))

13 kilo aldım şimdiye kadar.ama görseniz yok ortada,keşke gitmese doğumdan sonra benim kilom yaa.kızanlar olcak şimcik bana,ama miyonum ve kiloya hasrettim.vermicem banane kilomu-tatlicadiarzu-

13 kilo aldım şimdiye kadar.ama görseniz yok ortada,keşke gitmese doğumdan sonra benim kilom yaa.kızanlar olcak şimcik bana,ama miyonum ve kiloya hasrettim.vermicem banane kilomu-tatlicadiarzu-

Ay alemsin yani.Verme canım kilolarını;isteyen kim..Hatta al benimkiler de senin olsunkaydirigubbakcemile3

benimkileri de alabilirsin hayatım.. söyle yanlardan seve seve veririm bikaç kilo:)

şuanda 30. haftadayım 58 ile başladım. şuanda 70 kiloyum. çok fazla kilo aldığımı biliyorum ama elimde değil.son 2. ayımdayım doktorum şuandan itibaren bol süt,yoğurt ve protein almamı söyledi. çok kilo alsamda çok üzülmüyorum sonrasında verebilirim diye düşünüyorum.bence moralimizi bozmayalım hamileliğin tadını çıkaralım bu bahane altında yiyebiliriz.çünkü böyle bir bahanemiz olmayacak...cokacimcoook

en sonunda 70 i gördüm ben de 55 kiloydum aaah ah vücudum çok bozuldu ne çok severdim kalçamı falan yamuldu gitti çatlaklar da cabası ecrin kuşum için herşeye değer napalım dogurduktan sonra hatta emzirdikten sonra aç kalacaz kızlar aaaaç başka çaresi yok..

en sonunda 70 i gördüm ben de 55 kiloydum aaah ah vücudum çok bozuldu ne çok severdim kalçamı falan yamuldu gitti çatlaklar da cabası ecrin kuşum için herşeye değer napalım dogurduktan sonra hatta emzirdikten sonra aç kalacaz kızlar aaaaç başka çaresi yok..

evet serpilcim.. bebege süt olmaz diye düşünüp hapu hupur yemeklere dalmamalıyız.. gecen T.V de izledim.. sütün kalitesini etkileyen tek şey sıvı alımıymış.. ööle emziriyom diye baklavalara böreklere dalmak yok.. şimdi yediğinizi yiyin kızlar.. şakkıdı

Bu sabah tartıldım 83 olmuşum-tatlicadiarzu- 63le başlamıştım... Tam 20 kilo oldu maşallah :1shok: Aynaya bakınca göbeğim dışında kilomu pek anlayamıyorum ama fotoğraflar herşeyi anlatıyo kafamçokkarıştı Tam Tosuncuk oldum ben yaa cokacimcoook

X