Aralık anneleri kaç kilo başladık kaç kilo bitireceğiz.

Gayet iyi almışsın.Yemiyor musun hiç yoksa?İki hafta sonra senin de göbek resmini görmek isteriz.Çarşamba toplaşmasında göbişini gösterirsin artık bize:CüvCüv:

Cnm benım su an 12 kılodayım. Yemez olur muyum doymuyorum. Nutellacıları zengın ettım bı ara sımdı duruldum. Tamam carsambaları koyuyosunuz galıba bakalım bu hafta koyarım.:kahve:

Cnm benım su an 12 kılodayım. Yemez olur muyum doymuyorum. Nutellacıları zengın ettım bı ara sımdı duruldum. Tamam carsambaları koyuyosunuz galıba bakalım bu hafta koyarım.:kahve:

Bekleriz canım resmini.Bu arada kaç çarşamba daha göbekli resmimizi koyabiliriz bilmiyorum:CüvCüv:Artık isteyen istediği vakit göbekli resmini koyuyor.Sen de doğumdan önce gösterirsin bize göbüşünü.

Madem vakıt daralıo bu da benım oglusum

$17112008557.jpg

Oldu mu kı acep

Madem vakıt daralıo bu da benım oglusum

Eki Görüntüle 6114

Oldu mu kı acep

Hani kız göbek?:1shok:Bu fotoğrafının yeni çekildiğinden emin misin?Öyle ise 36 haftalık olduğuna emin misin?CADIARZUBenim daha 2.ayımda göbeğim öyle görünüyodu bile.
Sana helal olsun ve maşallah:nazar: diyebileceğim.Ne güzel çatlak falan da olmamıştır sende.
O göbüşteki minik yavrunu sağlıkla kucağına alırsın inşallaha.s.

Amin canim saol. Bu aksam cektim resmi. Catlak olmadi evet ama 3.aydan beri krem suruorum. Cok ugrastim yani.

Ben de her gün düzenli yağlandım ama kiloları bol bol alınca çatladım canım.Biraz vücut yapısıyla da alakalı sanırım.Benim kalçamda,bacaklarımda önceden de çatlaklar vardı mesela.Şimdi göbekte de oldu:CüvCüv:Hamilelik hatırası:)

off kilo demeyin bende şuana kadar 20 kilo aldım dahada ortalama 25 gün falan var çok yemek istiyorum ama neredeyse 5,aydan buyana vitaminler balık yağı falan hiç kesmeden verdi dr onunda etkisi var bence :) inşallah veririm yoksa ben 55 kiloyu hiç geçmemiştim ömrümde :) napalım bebişler iyi olsunda

Bende aynı senin gibiyim :) Evlendiğimde 53 kilo idim ama boşver kiloyu takma kafana. Veririz Allah'ın izniyle :)))

bugün doktor kontrolüm vardı tastamam 16 kilo lmışım ki sanırım 18 kilo ile bitiribime geliyo ama işin garip tarafı hala eski montumu giyebiliyorum sadece ön tarafı açık olarak
yani 18 kiloyu hiç göstrmiyorum zaten gören en fazla 10 kilo almış olmalısın diyor ..
hakikaten kızlar annenin vücut yapısını çok fazla bozmuyomuş...:)

ne güzel işte lilyumcum, maşallah sana,
benim 11 oldu aldığım toplam kilo,
ama 12 olmak üzere sanırım bu hafta,
abartabileceğim kadar abattım, unlu, şekerli olaylarını:)
mide yanmalarıma ve reflüye rağmen bana mısın demiyor götürüyorum tatlı tuzlu:))
çok dikkatliydim son zamanlara kadar ama bir zavallı hamilenin iradesi de buraya kadarmış:))

67 ile başladım, 36+0 dayız bugün ve kilom 93 kaydirigubbakcemile

ne güzel işte lilyumcum, maşallah sana,
benim 11 oldu aldığım toplam kilo,
ama 12 olmak üzere sanırım bu hafta,
abartabileceğim kadar abattım, unlu, şekerli olaylarını:)
mide yanmalarıma ve reflüye rağmen bana mısın demiyor götürüyorum tatlı tuzlu:))
çok dikkatliydim son zamanlara kadar ama bir zavallı hamilenin iradesi de buraya kadarmış:))

sana da maşallah arkadaşım çünkü 12 kilo hakikaten önemsenecek kilo olmasa grek...
ben bu konuda antrenmanlıyım çünkü ilk hamileliğimde 30 32 kilo ile tamamlamıştım ve 20 kilo doğumdan sonra üzerimde kalmıştı...yerimseniben

Ben de ilk hamileliğimde 20 kilo almıştım. Ama bu sefer herşeyi yememe rağmen toplam 11 kilo aldım.

36+2 olarak toplamda 21kg almış bulunuyorum.91kg oldumm:lepi:Son bir ay içinde sadece 3kg almışım.Doktor iyi kilo alman azalmış dedi.Adamı alıştırdım tabii;her iki haftada 5kg alıyodum.Ayda 3kg'ya razı geldi garibimkaydirigubbakcemile3

Yürü be Edolina kim tutar bizi :teytey: Bende aldım başımı gidiyorum .Eşim Aşkım diye değil Tosuncum diye çağırıyo artık beni... Haa bide oynak balina diyo. Hani Cennet Mahallesinde vardı ya bi tombul ablamız sırnaşık şey O kadar değilim tabi ama uğraşacak ya benle :dilcikar: Şu bebeklerimizi bi alalım kucağımızada,onlarla uğraşırken zaten kilolar gider (İnşallah) CADIARZU

X