*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Şuan ayni bende senin durumdayim ilk hafta iki kilo verdim bu hafta kesinlikle vermemisin yarin bi tartiliyim.simdi biz kilo vermek istiyoruz ya beynimiz kitliyormus kasilip kaliyok ben kendimi kasmamaya calisacam bu hafta menume daha dikkatli olacagim pes etmek yok bu yola devammm[/QUOTE]
Bende ayni kararliliktayim canim.amam insanin moral gidiyor yinede

OTE="zynmhm, post: 45627949, member: 548904"]Bu arada karnimda oyle bir siskinlik var ki. :-( tartidan bir gece incesini mi buldu bu siskinlik yaa. Valla arti gorunursem hic sasirmam yarin tartida. Aglicam valla. Adetime 4-5 gun var o yuzden de boyle olmus olabilir mi.[/QUOTE]
İşte bu kilolarimizi ne kadar takiyorsak o kadar aksilik geliyor yarin bende arti çıkarım tartida.kendimizi kasmamayi başarabilsek herşey yolunda tıkır tıkır gidecek.bunyemiz vucudumuz herşey.....

Malesef ayni kilodayim (( 85
Benim bu hormonlar ayni duzene ne zaman girer bilmiyorum bu vucudum daha hormon ilaclarini atamadi yaa ben tam duzenli yapmıyorum. Ama pes etmek yok zayiflamak zorundayim herşey bebek için.

Siminru------geçen hafta:73------bu hafta:70.9-----fark (-2,1 kg)
tebrikler süper kilo vermişsin

9 mart 70.1-------- bu hafta 67.6-------- fark (-2,5 kg)
senide tebrik ediyorum maşallah

Malesef ayni kilodayim (( 85
Benim bu hormonlar ayni duzene ne zaman girer bilmiyorum bu vucudum daha hormon ilaclarini atamadi yaa ben tam duzenli yapmıyorum. Ama pes etmek yok zayiflamak zorundayim herşey bebek için.
olsun şiştir o sudur hem ne kadar yavaş o kadar kalıcı

günaydın kızlar grubun yüzkarası oalrak söylüyorum geçen hafta 69,10 bu hafta 69,50 (((
olsun canım ya şimdi biraz durur sonra verirsin bide şiş olma olasılığı çok

Arkadaşlar moralimizi yüksek tutalım tartılar bizi yıldıramaz

evet bu hafta şişim malum dönemedeyim yinede çok kötü

Günaydın bende bildirimimi yapayım sabitim, şaşırmadım çünkü menülerim pek bi lüzumsuzdu. Takımı kurupta beceriksizliğimemi yoksa iradesizliğimemi yanayım bilemedim. Neyse geçmişe vahlanmanın anlamı yok. bugün yeni bir gün yeşil çayımı yudumluyorum ve bu hafta telafi edeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…