*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Beni de lütfen ekle
Başlangıç ve hedef kilonu yaz ekleyim canım

B BaslarsanBitirirsin canım topiğin hayırlı olsun :KK200::KK200::nazar::nazar::nazar::nazar:
Saolasın tatlım sende katıl dilersen:KK66:

Merhabalar bende araniza katilmak istiyorum hazir yarin da tarti gunundeyken..sayin yetkili beni de Kabul edin:)
Başlangıç ve hedef kilonu yaz ekleyim canım

Buyrun ilk bildirim ve grubun yuz karasi ben. :-( bir insan hem diyet yapip hem kilo alir mi yahu. 89.9 :KK42:
Bu hafta dikkat edip toparlayacağız yapacak birşey yok.

Siminru------geçen hafta:73------bu hafta:70.9-----fark (-2,1 kg)
Maaşallah canım tebrik ederim.
9 mart 70.1-------- bu hafta 67.6-------- fark (-2,5 kg)
Hey maaşallah birinciliği alacaksın sanki:KK66:

Malesef ayni kilodayim :KK43:(( 85
Benim bu hormonlar ayni duzene ne zaman girer bilmiyorum bu vucudum daha hormon ilaclarini atamadi yaa ben tam duzenli yapmıyorum. Ama pes etmek yok zayiflamak zorundayim herşey bebek için.:KK43:
Olumsuzluklara takılıp kalmak yok daha çok çabalayacağız.:KK66:

günaydın kızlar grubun yüzkarası oalrak söylüyorum geçen hafta 69,10 bu hafta 69,50 :KK43:(((
Panik yok bu hafta telafi edeceğiz. Ben hiç ilgilenmedim grupla kendimede faydam olmadı bu hafta başınıza ekşiyorum.
Günaydın günün ilk bildirimi benden olsun
63,9
Yaklaşık 1kilo vermişim :KK73:

Tebrik ederim tatlım daha çok gitsin inş.

kızlar 1,5 kilo vermişim.geçen hafta 114 bu hafta 112.5:KK9:
Harikasın tatlım tebrik ederim
günaydın hanımlar..
geçen hafta:68.8
bu haafta:68.2
giden 600 gr..
ilk hafta için onca düzensiz menüy e rağmen iyi

kilo verenleri tebrik ediyorum veremeyenlerde önümüze bakalım haftaya verenlerdenden olalım inşallah
Tebrikler canım daha çok özen gösteririz yapcak bişey yok:KK66:

9mart Başlangıç: 76
15 mart güncel:74.6
Fark:1.4
Yuzde:%1.84
IMG_20160316_095637.jpg

9mart Başlangıç: 76
15 mart güncel:74.6
Fark:1.4
Yuzde:%1.84
Eki Görüntüle 1796511
Tebrikler tatlım yüzde hesaplamakla ne iyi yaptın :KK66: Ben de bildirim yapanların yüzdesini not alıyordum birincilikleri belirlemek için.

Merhabalaar,

Boy:1.76
Başlangıç : 91,1 Kg.
16.03.2016 : 85,00 Kg

Giden Kilo : 6,1 :)

Bunların tamamı ödem biliyorum ama olsun, rahatladı bedenim biraz da olsa...

Maaşallah sen ne yaptın ole 6 kilo ne yaptın da verdin sırlarını dök bize bakalım :KK70: Tahtını kapacak kimse yoktur sanmıyorum haftanın 1. si belli oldu bence.
Muhtemelen ödemdir büyük kısmı ama o ödem gitcek ki kilo verilecek. Ödem diye küçümsencek bir durum yok.

6 kg veren arkadaşım Tebrikler. Sen bi adım öne gel de ne yaptığını biz kg verme fukaralarına anlat bakem.
Bi insan da 6 kg ödem olmaz yarısı kg dur bunun.ozel bi şey mi yaptınız benim 3 gün sonra 1 ayımı bitecek 4 kg bile olmadı verdiğim. Maşallah maşallah maşallah

Kızlar ben son iki gün cozuttum valla farkını da gördüm ne yazıkki şaşırmanın :KK43:
Başlangıç 72.00 şimdiki 71.3 olsun ne yapalım haftaya çok daha iddialı olurum artık :KK43: bu arada çok güzel kilolar verilmiş tebrikler aferin size :KK9:
Aynı seninle ben de 2 kurabiye kaçırdım bi de o kısır i yemeyecektim.cok pismanim

Tebrikler tatlım yüzde hesaplamakla ne iyi yaptın :KK66: Ben de bildirim yapanların yüzdesini not alıyordum birincilikleri belirlemek için.

Maaşallah sen ne yaptın ole 6 kilo ne yaptın da verdin sırlarını dök bize bakalım :KK70: Tahtını kapacak kimse yoktur sanmıyorum haftanın 1. si belli oldu bence.
Muhtemelen ödemdir büyük kısmı ama o ödem gitcek ki kilo verilecek. Ödem diye küçümsencek bir durum yok.

Çook teşekkür ederiim! :) Ben Dukan yapıyorum ve de 4-5 ay önce 85 kiloydum. Yani, sonradan alınan kilo olduğu için hemen gitti, ödem de cabası :)

6 kg veren arkadaşım Tebrikler. Sen bi adım öne gel de ne yaptığını biz kg verme fukaralarına anlat bakem.
Bi insan da 6 kg ödem olmaz yarısı kg dur bunun.ozel bi şey mi yaptınız benim 3 gün sonra 1 ayımı bitecek 4 kg bile olmadı verdiğim. Maşallah maşallah maşallah

Geldim geldim :) Dukan yapıyorum ben, 6 gün fena bi atak dönemi sonrası normale döndüm şimdi. İşi özetleyecek olursam, karbonhidratı yulaf kepeğinden alıyorum. Bol tavuk, et, yoğurt, süt, yumurtalı öğünlerim var. Maalesef meyve yiyemiyorum. Onun yerine cherry domates kemiriyorum :)

Tebrikler kızlar.
6 kilo dukan eseriymiş. Kesinlikle hepsi ödem değildir ama ödeminde gitmesi fevkalade zaten. Dukancı mı olsak toptan ne:KK70:
Meyvesizliğe dayanabilsem :/

Evet evet evet :) Hepsi ödem olmasa da, kalıbımı basarım ki en az 4'ü ödemdi, şişmiş balon gibiydim maşallah :) Bitti gitti neyse artık biraz rahatladım.. Dukan candır diyorum :) En azından hiç aç kalınmıyor ve kesinlikle sağlıksız değil...

Ama, bunların yanı sıra, 2-3 gündür spor da yapıyorum. Eliptik bisiklet aldım eve ve de 30 day squat challenge a başladım. Yürümekte zorluk çekiyorum şuan :)

X