*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

sabah: 1 dilim kepekli ekmek
1 yumurta,1 kb kutusu peynir, 1çk tereyağ ve biraz maydanozla yapılmış omlet
5-6 dal limon sıkılmış roka
1 tane yeşil zeytin
yarım domates

öğlen: 10 kaşık türlü yanında 1 dilim kepekli ekmek

akşam: 2 yk bulgur,1.5 tatlı kaşığı salça,1 tatlı kaşığı yağ kullanılarak yapılmış kısır ve içinde de bolca marul planım böyle

Slm hanımlar
Kahv.2 adet haşlanmış yumurta
Çok az peynir
1 kurabiye
Öğlen 3 hurma 10 badem
Aksam tavuklu mantar sote yogurt salata
1.5 litre su .planım böyle farklı bir durum olursa bildiririm.
Yarını heyecanla bekliyorum

Henüz 1 litre su içtim. Bugün anca 2 litreye tamamlayabilirim. 30 squat yaptım. eve gidince akşam yemeğinden önce 1 mile leslie yapacağım. 1 milde yemekten sonra yapacağım. Bu günlük de bu kadar.

Acil yardim kizlar lutfen bi fikir verin bana .kac gundur tarti gram oynamiyor vucudum kendini kitledi galiba.ilk hafta 2 kilo vermistim ama bu hafta sanirsam oyle olnayacak.bide malum gundeyim ondanda olabilirmi bilmiyorum.vucudumun kilidini nasil kirabilirim

CAnım hastalık zamanı vücut su topluyor bitince yine vermeye başlarsın öerak etme

UOTE="Suya16, post: 45624077, member: 744329"]Acil yardim kizlar lutfen bi fikir verin bana .kac gundur tarti gram oynamiyor vucudum kendini kitledi galiba.ilk hafta 2 kilo vermistim ama bu hafta sanirsam oyle olnayacak.bide malum gundeyim ondanda olabilirmi bilmiyorum.vucudumun kilidini nasil kirabilirim[/QUOTE]
Şuan ayni bende senin durumdayim ilk hafta iki kilo verdim bu hafta kesinlikle vermemisin yarin bi tartiliyim.simdi biz kilo vermek istiyoruz ya beynimiz kitliyormus kasilip kaliyok ben kendimi kasmamaya calisacam bu hafta menume daha dikkatli olacagim pes etmek yok bu yola devammm

Yine yatili misafirlerim var kizlar. Hemen menunu yazip kaciyim.
Sabah:1 dilim kepek ekmegi-2 yumurtayla tereyagli omlet-1 kk peynir-4 zeytin
Oglen:ceyrege yakin ekmek yogurtlu kuru patlican biber kavurmasi(ekmeksiz de yenmiyor ki arkadas misafir oldugundan mecbur citir citir ekmek vardi sofrada) 1 kase ezogelin corba-1 bardak sekersiz limonata
Aksam:5 izgara kofte-3-4 kasik ssalcali makarna-yogurt
Yarindan pek umutlu degilim. Toplamda -500 gr gorunsem mutlu olucam :-(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…