Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizlarim mavis takimim 💙💙
Menuleri elimden geldiği kadar yorumlayacagim. Forum cok yogun , etiket atlarim diye korkuyorum. Bu benim ilk kaptanligim. Anlayisinizi ve desteginizi bekliyorum.
Yeni olabilirim ama iyi kopya cekerim 😁 Sitare55 Sitare55 cumartesi hedefi sorar da ben ssiramam mi 😁 sordum gitti🤭 ben insallah -1.2 ile 82.5 olurum. Daha da az olabilirim belki ama regl yuzunden bu yeter. Hadi bakalım gelsin haftalık hedefler gelsin motivasyon

A Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
nurovic nurovic
bluegreeneyes bluegreeneyes
@Fit mutlu anne
@Goklerce
@Cakinin Gelini
@Tesnim1903
@Beklenen2
@Deltavealfa
@tomrs
@Beyaz leylak
ilk kaptanlığın hayırlı olsun kaptanım🤗
Benim hedef 77.50 görsem bu hafta süper olur. İnanılmaz derecede sıkıldım artık 78 görmekten

Canım ben misafirleri seviyorum ama çok yoruluyorum orası ayrı😂

Lahmacun makinası var onda yapıyorum.

Dün öğlen 11:00 gibi harcını hamurunu hazırlamaya başladım akşam saat 18:00 gibi anca içim bitti.tabi sonra yine sofra kur kaldır çay çerez derken gece 12 yi buldu.
Benim çok yakın arkadaşım ciddi bir rahatsızlık geçirdi bu hafta doktor ilaç verdi inşallah onunla düzelecek o çok seviyor benim yemekleri geçen senin lahmacunları özledim gelelim beraber yapalım dedi.hasta olduğu için ona kıyamadım. gün içinde randevum var deyip onu oyaladım akşam üstü gel yapalım diye herşeyi yaptım sofrayı hazırladım ondan sonra onlara gelin dedim öyle geldiler tabi çok şaşırdı😂

Aramızda kalsın benim eşimde kendimi çok yormama kızıyor🫣
Neden sürekli kendini böyle hırpalamaya çalışıyorsun hiç rahatına bakmıyorsun sürekli birşeyler hazırlıyorsun diye
Bir an gun icinde randevum var diyerek eve gelmesini engrllemeye calistin sandim🤭 aksine yorulmasin diyeymus. yorucudur ama severek yapiyorsan neden olmasin. Ben o kadar hamarat degilim. Ev temizliği bana yetiyor. Misafire pratik seyler yapmayi tercih ediyorum. Zor birseyler yapip yorgun ve asık suratli olmak istemiyorum.

40 kiloda mezun olcan galiba 🤔🤔
Yok daha neler

Dün öğlen 11:00 gibi harcını hamurunu hazırlamaya başladım akşam saat 18:00 gibi anca içim bitti.tabi sonra yine sofra kur kaldır çay çerez derken gece 12 yi buldu.
Benim çok yakın arkadaşım ciddi bir rahatsızlık geçirdi bu hafta doktor ilaç verdi inşallah onunla düzelecek o çok seviyor benim yemekleri geçen senin lahmacunları özledim gelelim beraber yapalım dedi.hasta olduğu için ona kıyamadım. gün içinde randevum var deyip onu oyaladım akşam üstü gel yapalım diye herşeyi yaptım sofrayı hazırladım ondan sonra onlara gelin dedim öyle geldiler tabi çok şaşırdı😂

Neden sürekli kendini böyle hırpalamaya çalışıyorsun hiç rahatına bakmıyorsun sürekli birşeyler hazırlıyorsun diye
Sen anlatırken ben yoruldum.
Arkadaşın çok sansliymis 😊

Menuleri elimden geldiği kadar yorumlayacagim. Forum cok yogun , etiket atlarim diye korkuyorum. Bu benim ilk kaptanligim. Anlayisinizi ve desteginizi bekliyorum.
Yeni olabilirim ama iyi kopya cekerim 😁 Sitare55 Sitare55 cumartesi hedefi sorar da ben ssiramam mi 😁 sordum gitti🤭 ben insallah -1.2 ile 82.5 olurum. Daha da az olabilirim belki ama regl yuzunden bu yeter. Hadi bakalım gelsin haftalık hedefler gelsin motivasyon

A Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
nurovic nurovic
@Fit mutlu anne
@Goklerce
@Cakinin Gelini
@Tesnim1903
@Beklenen2
@Deltavealfa
@tomrs
@Beyaz leylak
Hedef Sitare55 Sitare55 i geçmek🤣 ama daha gerçekçi olsun 72.5 diyelim kaptanım 🥰

Bir an gun icinde randevum var diyerek eve gelmesini engrllemeye calistin sandim🤭 yorucudur ama severek yapiyorsan neden olmasin. Ben o kadar hamarat degilim. Ev temizliği bana yetiyor. Misafire pratik seyler yapmayi tercih ediyorum. Zor birseyler yapip yorgun ve asık suratli olmak istemiyorum.
Ben ne kadar yorgun olursam olayım asla misafire yüzüm düşmez😃

Ama gerçekten zor yani bazen bende kendimi çok hırpaladığımın farkındayım ama yinede yapıyorum😂

Ben genelde erkenden yerim bu tarz yemekleri spor ile dengelerim😃

Benim yakın komşu rehabilitasyona gitti, bende onun çocuklara ne yapsam diye düşünüyorum
Lahmacun iyi fikir 👍🏼
Benimkiler kalkarsa bi sorayım, dışarı çıkmayacaklarsa 1,5 kg unla bende yaparım bugün

Kızlar kendimi tanıtıyım ozaman 💞
Çarşamba günü tartıldığımda 95.65kg gösterdi tartı. Diyete 103kg ile başladım ama bir kaç ay doğru düzgün kilo veremedim. Sonrasında kan tahlilleri yaptırdım. D vitamini, B 12 riskli düzeyde düşmüş ve insülin direncim normalin 5kati fazla. Doktor bu şekilde kilo verebilmek zaten mucize olurdu dedi. İlaç takviyesi başladık. Şuan kilo verebiliyorum sanırım kan değerlerim düzeliyor. Benim yemek ile çok ilgim yok benim bağımlılığım tamamen ekmek hamurisi . Gece 12 de aklıma geleni üşenmeden yapıp yerim 😄. İlk hedefim Aralık sonu 79.90 görebilmek ve mayıs sonu 60kg olabilmek 🤭🤲
Hoş geldin canım inş sende hedefine bizimle beraber ulaşırsın 🥳
Süpersin canım afiyet olsun 😘
Eki Görüntüle 3481863 Kahvaltım yeşillik ve bol domates damatlık ve lor kavurması yedim ekmeğim glutensiz kaptanim🥰
Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG Jou Jou
Harika canım afiywt şifa olsun ❤️
Pazar kahvaltim. Simdi de kshve içeceğim
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Kız o ne kuş kadar ekmek ye de seni diri tutsun söyle bi bütün ekmek ne dersin :rolleyes:
Bende kahvaltımı atayım yanında yarim dilim tb ekmeği ile
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Nergisim sen bu işi biliyorsun bu hafta metayı hızlandıran beyaz çay kiraz sapı yeşil çay her gün iki tane içer misin rica etsem 🙏
Tarım kredinin yeşil çayı mı tadı nasıl canım ben şimdi doğadan ananas acaili hiç hoşuma gitmedi zoraki içiyorum
Evet canım tarım kredinin. ay onları bende sevemedim ama limonlusunu sevdim doğadanın

A Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
nurovic nurovic
@Fit mutlu anne
@Goklerce
@Cakinin Gelini
@Tesnim1903
@Beklenen2
@Deltavealfa
@tomrs
@Beyaz leylak
Bu kız alışkın Y yosunlupapatya da sağolsun kopya çekerdi 🤪
Hayirli sabahlar

👌hadi inşallah kizlar🤲
İsmimin yanındaki ne acaba :eek: 👻
Hallediyoruz bir şekilde. Hepimize kaptanım❤️❤️

Kaptanım gönlümden geçen 54’leri görmek ama 55 diyeyim. Daha fazlası için çaba göstericem merak etme.

Kaptan bunu derken malahit serpme kahvaltıya gidiyordu. :KK70:

Günaydınnn kaptanımmm 🥰🥰
Ayy serpme kahvaltıda sağlıklı ve ölçülü yemiş ol nolurrr 🙄
Hedef Sitare55 Sitare55 i geçmek🤣 ama daha gerçekçi olsun 72.5 diyelim kaptanım 🥰
Seni geçmek Hayal diyorsun yani 😂

Hep öyle oluyor cnm benimkilerde öyle 😃
Ya hayır bir de kahvaltılarını yaptılar. Sona kaldım. Ama yine de gözleri benim tabakta
KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 40 :KK70:
BOYUNUZ: 160cm
KİLONUZ: 95.65kh
HEDEF KİLONUZ: 60kg
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: boğazını tutamamak
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: bel ameliyat
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: 1) sağlık 2) özgüven

LenaG LenaG
Kilo alma nedeni harika :KK70:
Diyetteyken tabagima dokunma diye kamu spotu cekilip herkese izletilmeli 🤭
Kesinlikle. Akşam eşim diyor ki bu iş ne kadar daha sürecek. İstediğim kiloya ulaşıncaya kadar dedim. O değil de sen verirken bende veriyorum diyor😂😂
sibel_84 sibel_84
Lotus1234 Lotus1234 kızlar cumartesi hedefiniz nedir :KK6:
Bilemedim şimdi 68.9 diyeyim :KK70::KK70:

Hoş geldin canım inş sende hedefine bizimle beraber ulaşırsın 🥳

Süpersin canım afiyet olsun 😘

Harika canım afiywt şifa olsun ❤️

Kız o ne kuş kadar ekmek ye de seni diri tutsun söyle bi bütün ekmek ne dersin :rolleyes:

Nergisim sen bu işi biliyorsun bu hafta metayı hızlandıran beyaz çay kiraz sapı yeşil çay her gün iki tane içer misin rica etsem 🙏

Evet canım tarım kredinin. ay onları bende sevemedim ama limonlusunu sevdim doğadanın

Bu kız alışkın Y yosunlupapatya da sağolsun kopya çekerdi 🤪

İsmimin yanındaki ne acaba :eek: 👻

Ayy serpme kahvaltıda sağlıklı ve ölçülü yemiş ol nolurrr 🙄

Seni geçmek Hayal diyorsun yani 😂
Ayyy inşallah en fazla diğerlerinin tadına bakarım 🙏🏻

X