Popüler Konu LenaG ile MasterFit

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 40 :KK70:
BOYUNUZ: 160cm
KİLONUZ: 95.65kh
HEDEF KİLONUZ: 60kg
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: boğazını tutamamak
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: bel ameliyat
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: 1) sağlık 2) özgüven
LenaG LenaG

Cok gercekcisin😁 kilo alma sebebi😊

Eklentiler

• IMG-20240922-WA0003.jpg
    IMG-20240922-WA0003.jpg
    110,9 KB · Görüntüleme: 9
Kizlarim mavis takimim 💙💙
Menuleri elimden geldiği kadar yorumlayacagim. Forum cok yogun , etiket atlarim diye korkuyorum. Bu benim ilk kaptanligim. Anlayisinizi ve desteginizi bekliyorum.
Yeni olabilirim ama iyi kopya cekerim 😁 Sitare55 Sitare55 cumartesi hedefi sorar da ben ssiramam mi 😁 sordum gitti🤭 ben insallah -1.2 ile 82.5 olurum. Daha da az olabilirim belki ama regl yuzunden bu yeter. Hadi bakalım gelsin haftalık hedefler gelsin motivasyon

A Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
nurovic nurovic
bluegreeneyes bluegreeneyes
Fit mutlu anne Fit mutlu anne
G Goklerce
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Tesnim1903 Tesnim1903
B Beklenen2
D Deltavealfa
tomrs tomrs
B Beyaz leylak

Menuleri elimden geldiği kadar yorumlayacagim. Forum cok yogun , etiket atlarim diye korkuyorum. Bu benim ilk kaptanligim. Anlayisinizi ve desteginizi bekliyorum.
Yeni olabilirim ama iyi kopya cekerim 😁 Sitare55 Sitare55 cumartesi hedefi sorar da ben ssiramam mi 😁 sordum gitti🤭 ben insallah -1.2 ile 82.5 olurum. Daha da az olabilirim belki ama regl yuzunden bu yeter. Hadi bakalım gelsin haftalık hedefler gelsin motivasyon

A Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
nurovic nurovic
G Goklerce
Tesnim1903 Tesnim1903
B Beklenen2
D Deltavealfa
tomrs tomrs
B Beyaz leylak
-1 ile 76.400 hedefim 🤲🏼

A Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
nurovic nurovic
G Goklerce
Tesnim1903 Tesnim1903
B Beklenen2
D Deltavealfa
tomrs tomrs
B Beyaz leylak
Bende inşallah 84.5 olurum :dua: tabii daha çoğu güzel olurda artık nasip dünkü menümede etiketledim kaptanım 🤗😘

Eklentiler

• IMG-20240922-WA0000(1).jpg
    IMG-20240922-WA0000(1).jpg
    90 KB · Görüntüleme: 9
Çok zormuş kolaylıklar diliyorum canım ❤️🙏
Hallediyoruz bir şekilde. Hepimize kaptanım❤️❤️

KIRMIZI TAKIM_

❤️ 28 Eylül Tartı Hedefleri ❤️

@sibel_84 : 69,5 ==>?
LenaG LenaG : 90.45 ==> ?
@Efenin_Annesi : 98.9 ==>?
@Lotus1234 : 92.6 ==>?
@Lavinia_98
malahit malahit : 55,6 ==>?
Jou Jou : 72.3 ==>?
@Boncuk2307 : 67, 85 ==>?
Nergis 35 Nergis 35 : 66.6 ==>
@Tutku44 : 81.80 ==>?
@irmaknehirgol?
@Make up?

Not: Hedefler 500 gr altında olmamalıdır 🥳 böyle durumlarda sorumluluk kişiye ait olup

kaptanın yeni hedef belirleme hakkı saklı tutulmaktadır:stop:

Kaptanım gönlümden geçen 54’leri görmek ama 55 diyeyim. Daha fazlası için çaba göstericem merak etme.
Günaydinlarrr mutlu pazarlar :KK36:
Bugün pazarmış haftasonuymuş anlamam tertemiz menüler isterim ❤️:KK28:
Kaptan bunu derken malahit serpme kahvaltıya gidiyordu. :KK70:
Güüünnnaaayydııııınnn Masterfiiiiitttt 🥰🥰🥰

Mutlu bir pazarlaarrr ❤️
Günaydınnn kaptanımmm 🥰🥰

İç kız hem de bol bol 🥳

KIRMIZI TAKIM__

❤️ 28 Eylül Tartı Hedefleri ❤️

Sitare55 Sitare55 : 72.8 ==> 71.9
@sibel_84 : 69,5 ==>?
LenaG LenaG : 90.45 ==> 89.5
@Efenin_Annesi : 98.9 ==>97
@Lotus1234 : 92.6 ==>?
@Lavinia_98 : 67.6 ==>?
malahit malahit : 55,6 ==>?
Jou Jou : 72.3 ==>?
@Boncuk2307 : 67, 85 ==>67
Nergis 35 Nergis 35 : 66.6 ==>65.9
@Tutku44 : 81.80 ==>?
@irmaknehirgol?
@Make up?

Not: Hedefler 500 gr altında olmamalıdır 🥳 böyle durumlarda sorumluluk kişiye ait olup

kaptanın yeni hedef belirleme hakkı saklı tutulmaktadır:stop:

amaaann içtim gece şarıl şarıl işedim hep 5şe kadar su içtim içtik dahada içmem

A Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
nurovic nurovic
G Goklerce
Tesnim1903 Tesnim1903
B Beklenen2
D Deltavealfa
tomrs tomrs
B Beyaz leylak
C.tesi 51.70 gelmiştim
Düz 51 diyorum inşallah 💞 🌸 🥰 😍

A Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
nurovic nurovic
G Goklerce
Tesnim1903 Tesnim1903
B Beklenen2
D Deltavealfa
tomrs tomrs
B Beyaz leylak
Kaptanım ilk kaptanlığın hayırlı olsun
Hedefim 65.20 🫡

Gunaydin. Afiyet olsun , sarmali ve ekmekli bir ajsam menusu daha erken olsa ne guzrl ne guzel olar degil mi:KK66:

Amin amin hepimiz elimizden geleni yapacagiz insallah:KK5:

Yessss iste bu :KK200:

Hep boyle misafir agirlamali mi geciyor hayatin ? Ne bileyim bi gun usenmedin tatli yaptin , diger gun lahmacun hamuru yogurdun :bicak: ben hazir lavastan yaptigim halde 5 kisilik lahmacun 1.5 saatimi aliyor. Nerede pisiriyorsun ?bu sekilde diyet zor degil mi😅

:KK53:

Karbonhidrat miktarlarini ozellikle yazalim olur mu :KK66: bulguru ne kadar yedin merak ederim ben:KK17:

Görseller salcali yogurtlu karisik olsa da foto atayım dedim. Firinda mor lahana + tahin+ sarimsakli yogurt guzeldi ara ara mor veya beyaz lahana ile yapiyorum

Insallah canim. Regl oncesi mi regl doneminde mi canin birseyler ceker ? Benim regl oncesi 3-4 gun. Ve reglin 1. Gunu hep diyete basladigim gündür.
Sabredecegiz. Benim son 2 gunum haftaya ctsye rastliyor. Cts ye kadar sabredegiz mecbur.

Kilolarimiz cok yakin bu arada . Ne kadar suredir buradasin ? Kac kilo ile basladin ? Hadi seninle el ele 79a dogru yuruyelim:KK19:
Canım ben misafirleri seviyorum ama çok yoruluyorum orası ayrı😂

Lahmacun makinası var onda yapıyorum.
Ben genelde erkenden yerim bu tarz yemekleri spor ile dengelerim😃

Dün öğlen 11:00 gibi harcını hamurunu hazırlamaya başladım akşam saat 18:00 gibi anca içim bitti.tabi sonra yine sofra kur kaldır çay çerez derken gece 12 yi buldu.
Benim çok yakın arkadaşım ciddi bir rahatsızlık geçirdi bu hafta doktor ilaç verdi inşallah onunla düzelecek o çok seviyor benim yemekleri geçen senin lahmacunları özledim gelelim beraber yapalım dedi.hasta olduğu için ona kıyamadım. gün içinde randevum var deyip onu oyaladım akşam üstü gel yapalım diye herşeyi yaptım sofrayı hazırladım ondan sonra onlara gelin dedim öyle geldiler tabi çok şaşırdı😂

Aramızda kalsın benim eşimde kendimi çok yormama kızıyor🫣
Neden sürekli kendini böyle hırpalamaya çalışıyorsun hiç rahatına bakmıyorsun sürekli birşeyler hazırlıyorsun diye

Son düzenleme:
X