Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar kendimi tanıtıyım ozaman 💞
Çarşamba günü tartıldığımda 95.65kg gösterdi tartı. Diyete 103kg ile başladım ama bir kaç ay doğru düzgün kilo veremedim. Sonrasında kan tahlilleri yaptırdım. D vitamini, B 12 riskli düzeyde düşmüş ve insülin direncim normalin 5kati fazla. Doktor bu şekilde kilo verebilmek zaten mucize olurdu dedi. İlaç takviyesi başladık. Şuan kilo verebiliyorum sanırım kan değerlerim düzeliyor. Benim yemek ile çok ilgim yok benim bağımlılığım tamamen ekmek hamurisi . Gece 12 de aklıma geleni üşenmeden yapıp yerim 😄. İlk hedefim Aralık sonu 79.90 görebilmek ve mayıs sonu 60kg olabilmek 🤭🤲
Merhaba hosgeldin aramıza ilk sayfadaki formu doldurusan LenaG LenaG kaptanımız ilgilenir fazla kilo her türlü hastalık demek hece gece yemeleri bol eksiler canim

Eklentiler

• IMG_20240922_111758.jpg
    IMG_20240922_111758.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 6
Evet canim bazi arkadaslarim cok keyif aliyor yuzlerindek8 mutlulugu gorunce fasulye degilde baska bisey topluyolar sanirsin😅iste her insan farkli valla ben hic sevmiyorum bag bahce insani degilim belliki😊
Ahahaha ben de öyle keyif alanlardanim 🤣 ama öncesi olan bahçe yapma kısmında yokum sadece toplama 🤣
Gunaydin. Afiyet olsun , sarmali ve ekmekli bir ajsam menusu daha erken olsa ne guzrl ne guzel olar degil mi:KK66:

Amin amin hepimiz elimizden geleni yapacagiz insallah:KK5:

Yessss iste bu :KK200:

Hep boyle misafir agirlamali mi geciyor hayatin ? Ne bileyim bi gun usenmedin tatli yaptin , diger gun lahmacun hamuru yogurdun :bicak: ben hazir lavastan yaptigim halde 5 kisilik lahmacun 1.5 saatimi aliyor. Nerede pisiriyorsun ?bu sekilde diyet zor degil mi😅

:KK53:

Karbonhidrat miktarlarini ozellikle yazalim olur mu :KK66: bulguru ne kadar yedin merak ederim ben:KK17:

Görseller salcali yogurtlu karisik olsa da foto atayım dedim. Firinda mor lahana + tahin+ sarimsakli yogurt guzeldi ara ara mor veya beyaz lahana ile yapiyorum

Insallah canim. Regl oncesi mi regl doneminde mi canin birseyler ceker ? Benim regl oncesi 3-4 gun. Ve reglin 1. Gunu hep diyete basladigim gündür.
Sabredecegiz. Benim son 2 gunum haftaya ctsye rastliyor. Cts ye kadar sabredegiz mecbur.

Kilolarimiz cok yakin bu arada . Ne kadar suredir buradasin ? Kac kilo ile basladin ? Hadi seninle el ele 79a dogru yuruyelim:KK19:
Cumartesi menüsü diyelim kaptanım 🙈❤️
Benim yağlar göbekte çok var canım ya.

Süper. Afiyet olsun.😘
Göbek bölgesi için aralıklı oruç tarzı veya Karatay çok iyi canım, bir de andulasyon deneyebilirsin çok iyi geliyor
Kızlar kendimi tanıtıyım ozaman 💞
Çarşamba günü tartıldığımda 95.65kg gösterdi tartı. Diyete 103kg ile başladım ama bir kaç ay doğru düzgün kilo veremedim. Sonrasında kan tahlilleri yaptırdım. D vitamini, B 12 riskli düzeyde düşmüş ve insülin direncim normalin 5kati fazla. Doktor bu şekilde kilo verebilmek zaten mucize olurdu dedi. İlaç takviyesi başladık. Şuan kilo verebiliyorum sanırım kan değerlerim düzeliyor. Benim yemek ile çok ilgim yok benim bağımlılığım tamamen ekmek hamurisi . Gece 12 de aklıma geleni üşenmeden yapıp yerim 😄. İlk hedefim Aralık sonu 79.90 görebilmek ve mayıs sonu 60kg olabilmek 🤭🤲
Hoş geldin canım, inşallah çok güzel kilolar verip hedefine ulaşırsın

sibel_84 sibel_84
LenaG LenaG
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Lotus1234 Lotus1234
@Lavinia_98
@malahit
Jou Jou
@Boncuk2307
Nergis 35 Nergis 35
@Tutku44
@irmaknehirgol
@MAKE UP_

Kızlarrr yavaşça elinizde ne varsa(çerez kek kurabiye meyve vs...) bırakın ve yeşil çayınızı alın elinize 🥳 biz bu saat itibari ile başlıypruz kendimize haftalık hedef koyalım ne dersiniz:KK76: menülerimiz düzenli olsun ve 3 4 gün en az sporumuz olsun. Suyumuz 2 litre altında olmasın.
Salı günü tartısı moral bozmasın benim bu salı günü sadece 200 gr eksim vardı haftanın sonunda 2 kilo gitti. Kendimize içimşze odaklanıyoruz ben ne istiyorum ve NLP yi duyduk mu? Beynimize istediğimiz şey için sürekli telkin veriyoruz ve sonra hikaye başlayacak :KK6:
Ben öyle yaptım ilk başladığım zamanlarda kilomu söylerken yanlıslıkla 73-72 cıkıyordu ağzımdan. O kadar meşguldi ki zihnim bu rakamla dilimden de o dökülüyordu. Hadi canım kadınlar
BAŞ-LI-YO-RUZZZZ :KK76:❤️🥰
:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: Ben hiç almadım kaptanim ellerim bommbossss
Gunaydin. Afiyet olsun , sarmali ve ekmekli bir ajsam menusu daha erken olsa ne guzrl ne guzel olar degil mi:KK66:

Amin amin hepimiz elimizden geleni yapacagiz insallah:KK5:

Yessss iste bu :KK200:

Hep boyle misafir agirlamali mi geciyor hayatin ? Ne bileyim bi gun usenmedin tatli yaptin , diger gun lahmacun hamuru yogurdun :bicak: ben hazir lavastan yaptigim halde 5 kisilik lahmacun 1.5 saatimi aliyor. Nerede pisiriyorsun ?bu sekilde diyet zor degil mi😅

:KK53:

Karbonhidrat miktarlarini ozellikle yazalim olur mu :KK66: bulguru ne kadar yedin merak ederim ben:KK17:

Görseller salcali yogurtlu karisik olsa da foto atayım dedim. Firinda mor lahana + tahin+ sarimsakli yogurt guzeldi ara ara mor veya beyaz lahana ile yapiyorum

Insallah canim. Regl oncesi mi regl doneminde mi canin birseyler ceker ? Benim regl oncesi 3-4 gun. Ve reglin 1. Gunu hep diyete basladigim gündür.
Sabredecegiz. Benim son 2 gunum haftaya ctsye rastliyor. Cts ye kadar sabredegiz mecbur.

Kilolarimiz cok yakin bu arada . Ne kadar suredir buradasin ? Kac kilo ile basladin ? Hadi seninle el ele 79a dogru yuruyelim:KK19:
Afiyet olsun cnm 🥰🤌
Güüünnnaaayydııııınnn Masterfiiiiitttt 🥰🥰🥰

Mutlu bir pazarlaarrr ❤️
Günayydiiinnnn lenaggggcimmm💕💕💕
🤌🤌 mis gibiiii siboş afiyet olsun yansın yağlar
Günaydın kizlar bu arada 😍
Günaydinlar 🌸🌸🌸🌸

Bir tartı fotosu atabilir misin tarihli ve nickli olarak hazırlığa alalım seni gün içinde yediklerini yazmanı ve aktif katılımda olmanı çok isteriz. C.tesi de istersen takımlara girebilirsin 🥰
Keyifle,sağlıkla istediğin kiloya inmek nasip olsun inşallah 🙏 Hepimiz aynıyız burda o yüzden fazla kaçsa da yanlış bişiler yesen de paylaşmaktan çekinme 🤗

Çok çok teşekkür ederim. Eski resim kopyaladım haftaya cumartesi tarihli görsel ile tartılır takımlara girerim inşallah Screenshot_20240922-113508_Chrome.jpg

Ahahaha ben de öyle keyif alanlardanim 🤣 ama öncesi olan bahçe yapma kısmında yokum sadece toplama 🤣

Cumartesi menüsü diyelim kaptanım 🙈❤️

Göbek bölgesi için aralıklı oruç tarzı veya Karatay çok iyi canım, bir de andulasyon deneyebilirsin çok iyi geliyor

Hoş geldin canım, inşallah çok güzel kilolar verip hedefine ulaşırsın
Aralıklı oruç olarak başladım uzun süre devam ettim. Andulasyon ilk defa duydum araştırayım tşk ederim 🌸

:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: Ben hiç almadım kaptanim ellerim bommbossss

Afiyet olsun cnm 🥰🤌

Günayydiiinnnn lenaggggcimmm💕💕💕

🤌🤌 mis gibiiii siboş afiyet olsun yansın yağlar

Günaydinlar 🌸🌸🌸🌸
Yiyebildim mi? Tabi ki hayır iki bademi kızım aldı. Biberler labnenin yarısını oğlum aldı. Geri kalanı da bana düştü. Şimdi kalkıp ütü yapacağım akşama cocuklara sözüm var dolma yapmam lazım.

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 40 :KK70:
BOYUNUZ: 160cm
KİLONUZ: 95.65kh
HEDEF KİLONUZ: 60kg
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: boğazını tutamamak
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: bel ameliyat
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: 1) sağlık 2) özgüven