*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Zerdecal yogurt karisimini bende yapmistim bi ara ama her yemekten 1 2 saat önceydi yatmadan önce de oluyormuymus öyle yarari oldumu

Denicem canim aktardan almam lazim oncelikle.bu gun bende kacirdim gerci saat 3 4 gibiydi.eritirim heralde yatana kadar

Gunaydin herkese
dunku menumu yazmamisim
Kahvalti
1 yumurta
Avuc içim kadar yufka ekmek
6 kirma zeytin
1 dl peynir Domates

Ogle disardaydim firsat bulamadim
1 dl kek

Aksam
6 mercimek köftesi
Salata ayran

Ara 1 yerli minik muz

3 lt su
2 fincan yesilcay
25 dk yuruyus

Gunaydin hanimlar kizlarr :) sabah yurusumuzu yaptik komsumla 1.15 dk.
Sabah menumuz hazirlicam sucuk içi kavuracagim yağsız yumurta haslicam zeytin peynir bol yeşillik tabiki hepsinden belli miktarda yiyeceğim.
Günde 3 litre suyum var onu muhakkak icecegim.ogle- aksam ne yiyecegin bilmiyorum allah kerim.aklimda şimdilik menu plani yok kizlar kopya verirseniz çekerim

Bu günkü menüm sabah: 1 yumurta- 1 kibrit kutusu peynir- 1 çy kaşığı yağ- 5-6 dal maydonozla hazırlanmış omlet
1 dilim kepekli ekmek, 1 domates, 1 yaprak marul, şekersiz çay
Öğlen: 4 kaşık mantı,4 kaşık yeşil fasulye yemeği
Akşam: Ya kabak yemeği ve 1 dilim kepekli ekmek ya da patates salatası. O an gelince canım hangisini çekerse. Akşamdan önce acıkırsam ara öğünde 1 elma yemeyi planlıyorum. Su henüz 1,5 litre ama akşama kadar 2,5 litreyi tamamlarım.
Bu gün dinlenme günü verdim spor yapmayacağım.

İyi yapıyorsun canım, hep üstüne düştüğüm bişey var insanız canımızın çekmesi çok normal abartmadan tabi neden olmasın haftada bir kere uygun ölçüde ye tabiki, diyetisyenlerde bunu öneriyor yılmamak için. Vereceğiz tabiki insan yeter ki istesin yapamayacağı hiçbir şey yok. Birbirimize destekle daha kolay vereceğiz hemde

Slm hanımlar
Kahv.3. 1 dilim tam buğday ekmegi.
1 domates 1 salatalık
1 kk.peynir
2 kaşık cilek receli
3 zeytin
Aksam saat 15 .00 da
8 kaşık kısır
2 parça tavuk
Bugünkü yeme işini kapattım. Yatana kadar 1.5 lt şu. Fazlasını icemiyorum. Limonlu denedim baş dönmesi oldu.saniirm tansiyonun düştü. Tarçın attım içine ağzım uyusur gibi oldu.
Midem baya küçüldü. Eskiden yediklerimin yarısını yiyince doyuyom çok şükür.
Haftasonu karatay a pek uymuyorum. Ama kaçamak yapmamak güzel oluyor.
Herkese kolay gelsin

Bugün isveç diyetine başladım
sabah sade Türk Kahvesi
öğle bir tabak haşlanmış ıspanak bir domates küçük kasenin yarısı kadar yoğurt ( normalde 2 yumurta yenilmesi lazım ancak evde olmadığı için böyle değiştirdim)
1 saat yürüyüş

Bu gunki menum:sabaheynir az ekmek cay
Oylen :az puaça
Aksam: 1 dilim piza cay
Bu gunki menum cok kotukalori hedefimi gecmedim ama sagliksiz oldu.o yuzden cok yorgunum.cok yogun ve hareketli bi gundu.ondanda olabilir yorginlugum.evde oglumda cabadi tabi yorgunluguma

Selamlar
Uyanınca yarım armut üstüne bir büyük bardak ılık sirkeli su
Kahvaltıda Menemen peynir
Ara portakal
Yeşil çay
Ilık süt
Uarım fincan keten tohumu yarım kase yoğurt
Öğlen öğün yapmadım
10 fındık
Akşam bir tabak nohut
Bir kase mor lahana salatası
Yatmadan bir kahve bir adaçayı içip
Birde yoğurt kürü planlıyorum
3 mil leslie yaptım
Su heralde 1.5 Litre içmişimdir
Görüşürüz

Kahvaltı yapacak zamanım yoktu tek bulabildiğim bunlar oldu aç kalmamak için
Kakaolu süt(156)
Eti Cin(129)

Saat ikide eve döndüm kahvaltı yaptım güzelce (öğle yemeği yerine geçer )
15 fıstık (85)
İki kaşık bal(60)
Salatalık(14)
İki domates(40)
1 çay kaşığı tereyağ(30)
Azıcık köy ekmeği(64)
Yeşillik(10)
Lorlu omlet(222)
Tarçınlı süt(120)
3 zeytin(11)
Ezine peynir (75)

Nar(100)
2 dilim çikolata ve sade türk kahvesi (60)

Akşam
Beş kaşık yumurtalı ıspanak(90)
Yarım kase yoğurt (50)

Son
Elma(100)
2 kaşık tahin-bal karışımı(108)

Toplam :1522 (2100 kalori günlük almam gerektiğini göz önüne alırsak çok kötü değil ama diyetin ayarını kaçırdım biraz yarın telafi edeceğim yediklerimi biraz kısıp ekstra hareket ekleyeceğim)

Bugün biraz ayarı kaçırmışım zaten hepsi o regl öncesi yok mu mahvetti beni

Eve dönünce 45 dakika pilates yapacağım ve 3 litre su içtim gün içerisinde.

Umarım sizin sorunsuz bir pazar olmuştur kızlar

kahvaltım 5 ceviz 1 haslanmıs yumurta 1 domates ve 5 zeytin öğlen yemedim akşam işte olduğum için dışardan kıymalı pide soylemek zorunda kaldım bayaa acıkmıştım çünkü tahmini bugunku yediklerim 850 kalori falan

Yatmadan yarım saat zumba yaptım pilatesten sonra o kadar yiyince bir yerden düzeltmek lazım tabi

Sıkma canını canım abartı bişey yok sadece mecbur kalmışsın iş olunca öyle olur arada. Yarın bol bol salata ve sebzeye yüklenirsin daha dikkatli yersin, bak yarın pazartesi yepyeni bir gün ben çok fena kaçırdım bugün grubun yüz karası oldum yarın silkeleneceğim artık ekstra harekette yapıp nötrleyeceğim artık bugünü adapte olana kadar işte tüm karışıklık, bir süre sonra bünye alışacak zaten ve biz dipçik gibi olacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…