*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

günaydın kızlar. aslında bugün çok da aydın değil gün. dünkü terör saldırısı her zaman olduğu gibi yıktı geçti beni. her terör saldırısı sonucu olduğu gibi içim yine yanıyor.:KK43: sevdiklerimi düşünüyorum bebeğimi düşünyorum ve çok korkuyorum daha ne kadar kötü olabilir diye :KK43: sabah sabah canınızı sıkmak istemem ama durum bende böyle bugün.

gelelim menüme dün misafirlerim vardı yine. diyet falan kalmadı dün bende. bugün telafi edeceğim inşallah bol spor ve diyeti sıkı tutarak.

tüm ailem ankarada. daha önceki bomba patladığında kardeşimin o ortamdan zor kaçtığını biliyorum. :KK43: Allah korudu onu diyorum. ama ya kaçamayanlar onların aileleri...ben kıl payı kardeşim kurtuldu diye bu kadar kötü olmuşken kurtulamayanların aileleri ne yapıyor. :KK43: çok üzülüyorum...

Gunaydin kizlar
Aksamlari siteye pek giremedigim icin sabah toptan yaziyorum hatta unutmamak icin ajandama kaydediyorum.
Dun sabah
1 yumurta
1 dl ekmek 3 zeytin

Ogle arkadasa gittim
4 lahana sarma
Yogurtlu salata
4 catal pasta

Aksam
Balik
Salata

Ara sade kahve

Dun 30 dk yuruyus yaptim
Hava soguyunca dondum tekrar.

Benim irade zayif canim bi catal derken bakiyorum tabak gitmis benim icin hic dokunmamak en mantiklisi.galiba sende ben gibisin o yuzden hic dokunma derim ben sana
bencede dokunmamamk en garanti yöntem haftasonu tatil ilan ediyorum bir gün ipin ucunu kaçırdım ama haftaiçi toparlıycam inş bakalım nası geçecek

tüm ailem ankarada. daha önceki bomba patladığında kardeşimin o ortamdan zor kaçtığını biliyorum. :KK43: Allah korudu onu diyorum. ama ya kaçamayanlar onların aileleri...ben kıl payı kardeşim kurtuldu diye bu kadar kötü olmuşken kurtulamayanların aileleri ne yapıyor. :KK43: çok üzülüyorum...
Gercekten cok zor bir durum
Diyecek hicbirsey bulamiyorum

çocuklar gençler anneler babalarr
yiten giden hayatlar
kurstan çıkan teog öğrencileri şoka girmişler yavrularım
bu travma ömür boyu sürer her patlama sesiyle
:KK43: çok zor canım. hiçbir şey yapamamak daha da üzüyor insanı maalesef. çaresiz bir şekilde ne zaman düzelecek,düzelecek mi diye bekleyip durmak. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Tabiki sahip çıkacağız zaten çok minik bir lokmadan bahsediyorum ben nadir zamanlarda :KK66: 700 kalori ile günü bitirmek tehlikeli bence evet çok çabuk kilo verilir ama kastan çok gider önemli olan uzun vadede sağlıklı olarak vermek, bu benim fikrim tabi isteyen dilediği gibi yapar ben sadece hüsranla bitsin istemediğim için dahil olmak istedim moralini bozma diye :KK66: pilates dene bence çevremde doğumdan sonra pilates yapanlar tığ gibi kaldılar.
plates yapacak zamanım yokki canım 8-5 çalışıyorum malesef yoksa daha önce yapıyordum ve çok faydasını gördüm

Günaydın bi kaç gündür uğrayamadım ama tam gaz devam ediyorum kendi adıma.
Ank da yaşayan var mıydı? Zarar gören yoktur inş. Halkımız başka zararlar daha görmez inş.
Diyetiniz sporunuz nasıl gidiyor bakalım. Çarşambaya az kaldı. İddalı olanlar kimler görelim bakalım.

Az önce derste olduğum için yazamadım. Allah sabır versin. Herkes için zor bir durum. Artık terörün doğusu batısı kalmadı. Herkesi korku içinde yaşatmak, evlerinden çıkamaz hale getirmek istiyorlar. Her terör eylemi sonrası telefonuma msjlar geliyor tanıdıklardan büyük şehirlerde oturanlar avmler, metro istasyonları, kalabalık olan mekanlardan uzak dursunlar uyarısı yapıldı diye. Ama inşallah bu günlerin de sonu gelecek.

Az önce derste olduğum için yazamadım. Allah sabır versin. Herkes için zor bir durum. Artık terörün doğusu batısı kalmadı. Herkesi korku içinde yaşatmak, evlerinden çıkamaz hale getirmek istiyorlar. Her terör eylemi sonrası telefonuma msjlar geliyor tanıdıklardan büyük şehirlerde oturanlar avmler, metro istasyonları, kalabalık olan mekanlardan uzak dursunlar uyarısı yapıldı diye. Ama inşallah bu günlerin de sonu gelecek.
inşallah canım :KK43:

Günaydın bi kaç gündür uğrayamadım ama tam gaz devam ediyorum kendi adıma.
Ank da yaşayan var mıydı? Zarar gören yoktur inş. Halkımız başka zararlar daha görmez inş.
Diyetiniz sporunuz nasıl gidiyor bakalım. Çarşambaya az kaldı. İddalı olanlar kimler görelim bakalım.
düne kadar gayet iyiydi ama dün misafirler falan derken bayagı diyet falan kalmadı. dünkü şişliği atabilirsem en az 1 kilo vermiş olurum inşallah. bugün çok dikkat ediyorum.

Ankardaki terör olayini şiddetle kınıyorum rabbim bu terörist leri kahru perişan etsin.patlamada vefat edenlerinde ailelerine allah sabir ecir versin. ya kızlar bugun moralim bozuk diyeti uyguladim kiloyu verecegime kilo almışım bir şeyler ters gidiyor niye böyle olduki sporumu 1.5- 2 saat yürüyüş yapiyorum suyumu 3 lt kesin iciyorum ben iki hafta once tup bebek negatif sonuc aldım 27 gundur igne ilac kullandim hormon acaba daha o ilaclarin etkisi olabilirmiki vucut sumu topluyor muki :KK43:((( ama pes etmicem devam edicem bide saglikli yasam diyetini uyguluyom mesala günde 11 dilim ince tam buğday yada çavdar ekmek diyor ama ben sadece sabah 3 dilim yedim bidaha yemedim napacagim yaa

X