*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Diğer forumlarda 700 kkal ile günü bitirenleri görünce ister istemez kasılıyorum gitmiycekmi kilolarım diyorum doğum kilosu canım benimkisi yapıştı gitmiyor artık gitmesi lazım mutlaka minik tadımlık almak lazım ama iradeyede sahip çıkmamız lazım diyet döneminde yoksa bir iki derken salıyorsun kendini malesef
Benim irade zayif canim bi catal derken bakiyorum tabak gitmis benim icin hic dokunmamak en mantiklisi.galiba sende ben gibisin o yuzden hic dokunma derim ben sana

Ben birde vitamin hapi aldim arkadaslar istah acarmi bilen varmi.ara oyun yapmaya firsatim olmuyor oyuzden.bide yemeklerde ceşit hazirlayamiyorum.vitaminsiz kalmak istemedim ama henuz kullanamadim cesaret edemedim
b vitamini turevleri cok istah acar ben kendimde yasadim ucugum icin kullaniyordum ya buyuk menu burgeryiyip eve gidip yine yemek yemistim kullandigim donemde :)))

Slm hanımlar
Kahv.3 zeytin 1 dilim ekmek domates peynir.canim başka bişey yemek istemedi.gecen c.tesi tartılmistim. 1 haftada 500 gr.gitmis çok az demi millet en az 1 kilo veriyor. Sanırım yediklerimden azaltmam lazım .moral bozmayim diyorum ama 1 hafta sonra diyette 1 ayımı dolduracam. Eğer 4 kg ve üstü vermezsem farklı bi diyet denemem gerekecek

Kizlar ne yaptiniz diyetler iyi gidiyor gibi masallah:nazar:bugun giremedim dip kose temizlige daldim. Bittim bugun. Misafirim geldi sonra. Yemek falan derken ancak firsat buldum. Bugun ki menumu yaziyim.
Sabah: kiymali omlet 2 yumurtayla yagsiz.bir parca beyaz peynir.6-7 zeytin-2 tatli kasigi kadar kayisi receli-salatalik-yesillik
Ara: 1 bardak yarim yagli sut
Oglen yemek yemeye firsatim olmadi. 1 yesil elma- 1 bardak 5 i bir arada cay
Aksam: 5-6 corba kasigi bulgur pilavi- tavuk (tam miktar bilmiyorum ama tahminim 5 kofte kadar falandir en cok) ayran.
2 lt su ictim aksam 3 e tamamlarim. Bir de aksam bir sade kahve ve 5 i bir arada cay icerim. Spora hic forsatim olmadi. Misafirim yatili bugun yapamam. Ama zaten temizligim 3 saat kadar surdu. Spor yerine gecer sanirim.

Evet bugünkü menüm

Uyanınca çeyrek armut ve büyük bardak ılık sirkeli su

Kahvaltı
Menemen 1 dilim kepek ekmek
1bardak çay beyaz peynir

Ara 10 çig badem

Öğlen bir kase yoğurt
1dilim kepekli ekmek
1haşlanmış yumurta

Ara bir portakal

Akşam fırın tavuk salata

7km yürüyüş
1.5 Litre su
Yatmadan yoğurt limon zerdeçal yiyeceğim

Vakit bulursam 1 kahve 1yeşil çay 1adaçayı içebilirim

İyi akşamlar hanımlar sabah kahvaltı mi yazmıştım. Akşam saat 16 da 200 gr kadar tavuk bir kaç patates kızartması yedim.1 şişe soda 1 litre su içtim. 1 lt daha içmeye calisacagim

Slm hanımlar
Kahv.3 zeytin 1 dilim ekmek domates peynir.canim başka bişey yemek istemedi.gecen c.tesi tartılmistim. 1 haftada 500 gr.gitmis çok az demi millet en az 1 kilo veriyor. Sanırım yediklerimden azaltmam lazım .moral bozmayim diyorum ama 1 hafta sonra diyette 1 ayımı dolduracam. Eğer 4 kg ve üstü vermezsem farklı bi diyet denemem gerekecek

Şu haftada geçsin öyle bak canım duruma sakın moralini bozma değiştirirsin yöntemlerini, yediklerini azaltıp hareketini arttın mı açığını kapatırsın. Sakın moralini bozma inatla devam et yılma yeterki... Ben gruba katılmadan 9-10 gün önce başlamıştım diyet ve egzersize dedim 9 günü geçti bir tartılayım dedim gram oynamadı tartı, çok üzüldüm:KK43: sonra internette gezinirken grubu gördüm ve dahil oldum motivasyon olur diye :KK66: ertesi gün evdekiler tartılırken bende bakayım dedim bir baktım 1.600 gram gitmiş, yani demek istediğim bazen geç cevap veriyor bünyemiz tek ihtiyacımız direnmek... İnadına, inatla...

Kahvaltı :

100 gr tuzsuz taze lor (100)
2 yeşil zeytin (8)
Karışık yeşillik (1 demet kadar) (20)
Çeyrek dilim ekşi maya köy ekmeği (161)
2 domates (45)
2 yumurta (150)
10 yer fıstığı (2 kaşık balla) (130)

İş temposundan öğle yemeği yiyemedim ara da yapamadım maalesef su içecek vakti zor buldum :KK43:

Akşam :

2 dilim tavuk göğüs fileto (440)
Yarım tabak kırmızı kuru fasülye (185)
1 kase yoğurt (100)

Son
Yemek sonrası sade türk kahvesi(7)

Toplam: 1346 civarı

Hareket ve su : 30 dakika zumba, 3 litre su

sabah 2 yumurtalı omlet
1 kk peynir
2 dilim ekmek
çay
1 tk reçel
öğlen 4 tane yaprak sarma
yarım kıymalı pide
çay
akşam 1 tane haşlanmış tavuk butu
ayran
1 kase çorba
toplam 2 lt su
evde olmadığım için spor yapamadım

Şu haftada geçsin öyle bak canım duruma sakın moralini bozma değiştirirsin yöntemlerini, yediklerini azaltıp hareketini arttın mı açığını kapatırsın. Sakın moralini bozma inatla devam et yılma yeterki... Ben gruba katılmadan 9-10 gün önce başlamıştım diyet ve egzersize dedim 9 günü geçti bir tartılayım dedim gram oynamadı tartı, çok üzüldüm:KK43: sonra internette gezinirken grubu gördüm ve dahil oldum motivasyon olur diye :KK66: ertesi gün evdekiler tartılırken bende bakayım dedim bir baktım 1.600 gram gitmiş, yani demek istediğim bazen geç cevap veriyor bünyemiz tek ihtiyacımız direnmek... İnadına, inatla...
Çok sevindim senin adına canım evet yılmak yok yola devam ver al ver al yoruldum artık .aslında haftada 1 gün bir öğün ödül yapıyorum ki bikmamak için .az önce de 20 dak.bisiklet çevirdim. İnşallah bu kilolarimizi vercez. Beni motive edip yorum yapman ayrıca beni çok mutlu ediyor.teskkur ederim

kahvaltıyı yazmıştım zaten. kahvaltıyı geç yaptığım için bir de dışardaydım, dışarda yemek istemediğim için öğle yemeğini saat 4 gibi yedim. 5 yemek kaşığı mantı, 4 yemek kaşığı yeşil fasulye yemeği yedim. Akşam acıkmadım 1 elma yedim sadece. Bir de öğle yemeğinden önce 2 çilek yemiştim. 2.5 litre su içildi. biri ikindin, biri akşam olmak üzere 2 kez leslie 1 mile yaptım. Ayrıca 5000 adım attım.

Bu gun saat 3 gibi nefsime yenilip izgara tavuk yedim doyana kadar.saonra 1 saat yurudum insallah ise yaramistir.tartiya cikmaya cesaret edemiyorum o yuzden.yarin daha sıkı olcam insallah.zaten cok yogun bi gun olcak

Seyma cok az degilmi hasta olma sonra
Kahvaltımı yaparken 2 bardak papatya çayı içtiğim icin sanırım çok tok tuttu herkese öneririm fazla yemenizi kesinlikle engelliyor maalesef bugün regl olduğum için canım çok tatlı çekti ve kaçamak yaptım yarından itibaren de isveç diyetini yapıcam sonraki kahvaltımi hep böyle yapmayı düşünüyorum sanada öneririm fazla yemenizi engelliyor :)

Sabah: kaşarlı küçük tost, 1 haşlanmış yumurta

Arada elma-sade kahve

Öğle: 2 lahana sarma, limonlu yeşil salata

Arada papatya çayı 1 yulafli light biskuvi

Akşam: az bakla yemeği bol yogurt 1 dilim kepekli ekmek

X