🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

24 Nisan Pazartesi Menüm
*Gece bir şeyler atistirmistim ondan tok uyandım kahvaltı yapamadım.

12.30 Türk kahvesi, 1 kare cikolata
16.00 1 elma
17.45 1 tabak ıspanak yemeği, yoğurt, 1 dilim ekmek

*Hala tok hissediyorum acikirsam gece diyet bisküvi ya da yoğurt falan atistiririm.

Spor; 35 dk leslie fast walk, 5 bin adım var yürürüm evde Hedef 10 bin ama olur mu gorcez
Su; 2 lt

Canim ben bi ara onu denedim çok ağır geldi sanırım biraz daha kilo versem daha rahat yaparım. O yüzden birazcık daha beklicem başka sporlarla devam. Ama çok etkili orası kesin
Hafta sonu kaçırdım. Dün gece sinirden kendimi keke tatlıya vurdum. Günlerim diyeti boşa gitti
Canim sakin ol kaldığın yerden devam et böyle krizler olabilir çok normal hiçbir şey olmamış gibi devam 2 günle bütün emek gitmez merak etme
Maşallah canım çok iyi seninle güzel yol alcaz bence
Menü de spor da harika.

Yorumlara bakınca benim de gözüm korkmuştu ama daha önce karın egzersizi yaptığım için heralde tahmin ettiğim kadar zorlanmadım ama yine de zordu tabi, sadece perte çıkarım diyordum, çıkmadım Gerçi yarın belli olur

İnşallah hep birlikte aşalım o yolları

Ay bi çılgınlık yapıp denesem mi bu ara
Ama şu an İnternet problemim var haftaya eve gidince bi deniyim bakiyim belki bu sefer daha iyi yaparim 1 güncük

Ben eşlik etmeyi çok isterdim Ama 14 günlük başka bi programa başladım içindeki hareketler neredeyse aynı, sadece benim şuan uyguladığımın süresi biraz daha uzun gibi challenge programı olduğu için

Ben de kendine plan oluştur diyip süreyi uzattım sevdiğim hareketleri ekledim bazılarını çıkarttım vs. Sporla aram yok inş bu şekilde olur

Ben de kendine plan oluştur diyip süreyi uzattım sevdiğim hareketleri ekledim bazılarını çıkarttım vs. Sporla aram yok inş bu şekilde olur
Çok faydası oluyor gerçekten arada dinlenme günleri de vardı uygulamadaki programda bir ay sonra fark çok belli oluyor bel çevresini göbek kalça ölçersen şimdi daha net görürsün sonucu

Afiyet olsun balım menü de spor da mük maşallah güzel baslangiclar
Şekersiz 21 gün mü yapacaksın?
Dene bence ama göbek problemin yoksa başka programları var onlardan yapabilirsin
Biliyorum canım ben tüm vücut için olanı yapmıştım.

Kızlar ramazandan kalan gündüzleri oruç tutup geceleri yeme alışkanlığını atamadim geceleri fena aranıyorum bu aralar. Acil çözüm bulmam lazım.
Yeme düzenimi geceye kaydiriyim dicem ama nereye kadar

Neyse tutturana kadar zorlanicaz biraz bakalım.. Hedef net temmuz başına kadar güzel bi incelmis olmak istiyorum

Günaydın kızlar tekrar geldim kabul eder misiniz 10 gündür yoktum temizlik bayram bitti tekrar başlamak istiyorum
Hosgeldin canim geçici listeye ekliyim Eğer disiplinli gidersen kaliciya alirim
4 günlük spor challange başlattık bu arada ara vermeden en az 35 dk spor yapcaz cumaya kadar.
FitVenus balım da karın egzersizlerne başladı düzenli olarak. Katılmak istersen o tablo da var hepsi mevcut elimizde shnsns

Hoşbuldum disiplin şart
Seç beğen al diyorsun yani. Ben Leslie yapaym ya 3 mil olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…