🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

22 Nisan Cumartesi Menüm
Sabah 11.00
2-3 halka sucuk yarım dilim ekmek şekersiz çay (canım hiçbir şey istemiyordu geceden atistirmistim da)

Ara 12.00 türk kahvesi, 2 bayram şekeri
Ara 15.00 yeşilçay, 4 diyet bisküvi

Akşam 18.00 2 kaşık pilav, 4 kaşık nohut, 1 bardak ayran, 1 salatalık tursusu
Günü kapattim

Spor; 30 dk leslie fast walk
Birkaç bacak egzersizi
Evde yürüyorum bir de 6000 adım oldu yatana kadar yürürüm
Su; 2 lt

İyi bayramlar kızlar 30 gün göbek eritme uygulamasını indirdim ona başlayacağım benimle göbek çalışmak isteyenler başlayabilir katılmak isteyen var mı 👀 ben daha önce de başladım ama hep unuttum gün atladım falan derken 2 3 kere başlayıp bıraktım bu sefer tamamlayacağım :KK59:

Eklentiler

• Screenshot_20230422_184911_com.android.vending.jpg
    Screenshot_20230422_184911_com.android.vending.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 28
İyi bayramlar kızlar 30 gün göbek eritme uygulamasını indirdim ona başlayacağım benimle göbek çalışmak isteyenler başlayabilir katılmak isteyen var mı 👀 ben daha önce de başladım ama hep unuttum gün atladım falan derken 2 3 kere başlayıp bıraktım bu sefer tamamlayacağım :KK59:
Ben katılırım balım🤩
Ama programla değil kendim bildiğim egzersizleri yaparım ben de😘

Selam ben bugün kahvaltıda yarım gözleme peynir domates salatalık yedim,
Ara bir avuç fındık badem kaju,
Akşam 1 kıymalı pide 2 pardak ayran.
2.5 litre su👍
Spor yok maalesef akşam yaparım diye ümit etmiştim ama çok yorucu bir gündü eve geldiğimde halim kalmamıştı. Şimdiden zayıflamaya başladım gibi hissediyorum çok motiveyim inşallah böyle gider. İlk başlarda kilolar hızlı gidiyor genelde sonra bi duraklama dönemi oluyor. Bu hızlı gideceği dönemi güzel değerlendirmek istiyorum. Sporla desteklemek çok önemli. Umarım bundan sonra kaçırmadan egzersizlerimi yaparım😊

Selam ben bugün kahvaltıda yarım gözleme peynir domates salatalık yedim,
Ara bir avuç fındık badem kaju,
Akşam 1 kıymalı pide 2 pardak ayran.
2.5 litre su👍
Spor yok maalesef akşam yaparım diye ümit etmiştim ama çok yorucu bir gündü eve geldiğimde halim kalmamıştı. Şimdiden zayıflamaya başladım gibi hissediyorum çok motiveyim inşallah böyle gider. İlk başlarda kilolar hızlı gidiyor genelde sonra bi duraklama dönemi oluyor. Bu hızlı gideceği dönemi güzel değerlendirmek istiyorum. Sporla desteklemek çok önemli. Umarım bundan sonra kaçırmadan egzersizlerimi yaparım😊
Afiyet olsun canım hem sabah hem akşam karbonhidrat ağırlıklı olmuş sabah yumurta falan olsa daha iyi olurdu.
Aynen öyle su an gaza basma zamanı.

Ben de günü kapattıktan sonra bir şey yemedim açım su an kahvaltiyi dört gözle bekliyorum😄

Afiyet olsun canım hem sabah hem akşam karbonhidrat ağırlıklı olmuş sabah yumurta falan olsa daha iyi olurdu.
Aynen öyle su an gaza basma zamanı.

Ben de günü kapattıktan sonra bir şey yemedim açım su an kahvaltiyi dört gözle bekliyorum😄
Teşekkür ederim civciv😁 Evet dün çok karbonhidratlı oldu evde değildim ne denk gelirse onu yedim😅 Bugün proteine dikkat edicem. Ben de aç uyudum gerçekten midem gurulduyordu. Aç hissettikçe su içiyorum bastırıyor. Bi de aralıklı oruca bi hafta devam edince vücut adapte oluyor ve o saatlerde de acıkmamaya başlıyorsun. Heh bir de acıkınca eksi sözlükteki intermittent fasting başlığını okuyorum. Çok güzel kilo vermiş insanlar 1 ayda 4-5 kg 3 ayda 12 kg onları okumak da beni motive ediyor ve böylece önüme konan şeylerden uzak durabiliyorum, tavsiye ederim😁

Teşekkür ederim civciv😁 Evet dün çok karbonhidratlı oldu evde değildim ne denk gelirse onu yedim😅 Bugün proteine dikkat edicem. Ben de aç uyudum gerçekten midem gurulduyordu. Aç hissettikçe su içiyorum bastırıyor. Bi de aralıklı oruca bi hafta devam edince vücut adapte oluyor ve o saatlerde de acıkmamaya başlıyorsun. Heh bir de acıkınca eksi sözlükteki intermittent fasting başlığını okuyorum. Çok güzel kilo vermiş insanlar 1 ayda 4-5 kg 3 ayda 12 kg onları okumak da beni motive ediyor ve böylece önüme konan şeylerden uzak durabiliyorum, tavsiye ederim😁
Olsun canım arada bir oluyor öyle mecbur 😊
Açlık güzel oluyor motive ediyor beni acı yok rocky:rapci::KK45:
Evet cidden güzel kilo verdiriyor. Ben de okuyum bakiyim😁

23 Nisan Pazar Menüm
Sabah 07.00 kaşarlı omlet, domates, salatalık, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek

Ara 11.30 türk kahvesi, 1 kare cikolata
Ara 14.00 4 yaprak sarma

Akşam 17.30 2 kaşık pilav, 3 kaşık nohut, turşu, ayran
Ara 19.00 1 avuç cekirdek

Spor; bugün yapamadım gezer gibi yürüdüm 2 3 saat.. gece yapabilirsem spor yapcam.
Su; 1.5 lt

Kızlar cumaya kadar 4 gün Ara vermeden spor yapalım mı? Ben bu hafta 35 40 dk arası yapicam çünkü malum bayram araya girdi ödem olabilir..
Tabloyu zaten hazırlamıştım. Mesajımı gören başlasın yarın.
Etiket yapsam da görmüyorsunuz yapmıyorum o yüzden 🤣
İnternetim az akşamları menumu yazmaya girerim anca galiba. Bitmezse tabi.

Selam, bugün sabah 1 haşlanmış yumurta 1 dilim ekmek 5 çeri ve 3 yemek kaşığı tereyagında eritilmiş tulum peyniri yedim🙄 Arada 1 armut, 12 yaprak sarma. Akşam 6 köfte ayran salata çok az ekmek. Sabah 15dk leslie, 15 dk kardiyo egzersiz yaptım. 50 crunch. Yarın Chloe Ting 14 days challange'ına başlamayı düşünüyorum.

Kızlar cumaya kadar 4 gün Ara vermeden spor yapalım mı? Ben bu hafta 35 40 dk arası yapicam çünkü malum bayram araya girdi ödem olabilir..
Ben varım😊

Yapalım 🎉

Tamam canim seni de ekliyorum Tabloya.
Biz geçen hafta 30 dk yapmıştık o yüzden bu hafta en az 35 dk sınırı koydum bayram falan geçti üstümüzden diye🤣
İstersen sen 30la başlayabilirsin sıkıntı yok yani😘
Chloe Ting'e başlayacağım demiştim ya sabah uyanınca 1. gününü yaptım 39 dakika idi ilk gün😁 15 dk da leslie yapmak istiyorum gün içinde yapabilirsem akşam yazarım. 14 days challenge öncesi sonrası fotoğraflara baktım herkesin göbeği baya bi gitmiş benimki de gitsin lütfen😅 Daha çok zorlanacağımı düşünmüştüm daha önce yaptığım hareketlerdi o kadar zorlanmadım. Chloe Ting egzersizlerine başlamak isteyen olursa tavsiye ederim😁 O göbek gidecek!

Bugün 11'de kahvaltı:
2 haşlanmış yumurta
5 zeytin
3 çeri
Biraz peynir
1dilim tahıllı ekmek

14'te 1 avuç fındık 2 hurma bikac sarma ve bir yemek kaşığı yoğurt

16.30 akşam yemeği
5 yemek kaşığı Tavuk mantar sote
4 yemek kaşığı bulgur pilavı

15dk leslie
39dk karın egzersizi👌