🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

İnsalllahbugün eşim de gitti bı kaç gün gelemez düzene girerim artık bende
Sporuda akşam oğlumu uyutunca yapmayı düşünüyorum. TV yi oğlum kırdı telefonuda görünce almak istiyo

26 Nisan Çarşamba Menüm
Sabah 11.00 2 kaşık biber kavurması, 1 kaşık yoğurt, 1 dilim ekmek
Ara 12.30 Türk kahvesi 1 kare cikolata, yarım muz
Ara 15.30 1 elma
Akşam 17.00 4 kaşık fellah köfte, 1 bardak ayran

Spor; 30 dk leslie fast walking
7 dk chloe ting kol egzersizleri (son 3 dk da İnternet tekledi yapamadim)
25 sn plank
Toplamda 10 bin adım yatana kadar artar

Su; 2 lt

Benim bugünkü menüm:
13'te: 2 haşlanmış yumurta, 5 zeytin, 4 çeri, az peynir, 1 dilim ekmek, çok az helva
Arada biyerde bir avuç fındık badem 1 hurma
16'da: yoğurtlu kereviz, üzerine biraz tereyağı yaptım

Egzersiz: 60dk egzersiz kısmında çok yoruldum bugün bitsin istedim bitmedi

Afiyet olsun canim menü de spor da çok güzel

Merhaba canlarım geçmiş bayramınız kutlu olsun. Eşimin köyde telefon çekmiyordu uzak kaldım. Hesaba da giremedim dönüşte yoldan gelince hava değişimi vs çocuklarla kötü oluyor. Bayram da dikkat ettim güzel haber tatlı yediysem yemekten kıstım. Spor devam ediyorum bugün karın sırt kol için reformer e son kez kayıt oldum. Devam inş salmadım yıkılmadım buradayım. İki gün eşim oğlum dgünleri az zararla atlattım
Artık menülerle daha aktifim Ramazan bayram çok kopuklaştırdı gruptan

Günaydın kizlar yediklerime dikkat ediyorum ama buraya ugrayamiyorum hastane kosusturmamiz var annem kalp ameliyatı olacak öncesinde tahliller ve anjiyo yapılacak.
Buraya duzenli uğrayamayacagim. Aslında birlikte motive oluyorduk
Çok geçmiş olsun şimdiden
Ayy bayılırım ben dee annenizin ellerine sağlık
İnsalllahbugün eşim de gitti bı kaç gün gelemez düzene girerim artık bende
Sporuda akşam oğlumu uyutunca yapmayı düşünüyorum. TV yi oğlum kırdı telefonuda görünce almak istiyo
Eş yok çocuk uyumuş ohh mis ben de kızımı bekliyorum şimdi spor için
Süper yaa darısı başıma sporun
Bayramda kaçırmaman enfes olmuş harikasın

Bu zamana kadar kazasız belasız gelmene sevindim balım ufak tefek zararlar olabilir ama onları hemen sporla eritmelisin
Tamam kopmayin artik sonra daha kötü oluyor bayram mayram bitti diğer bayrama kadar bi şov yapalım bence

Sen nasılsın canım benim uykularınız daha iyi mi yoksa sen alıştın mı artık hangisi
Seni çok takdir ediyorum maşallah sana hem yüksek lisans hem sağlıklı beslenme hem spor hem çocuk hem evlilik

Kurban Bayramı için kendime elbise baktım şimdi fiyatlar maşallah yani. Hiçbir şey bulamadım da zaten zayıf da olmayınca ekstra eliyor insan. Bu beni daha çok motive etti eski kiyafetlerime girmeliyim

Sen nasılsın canım benim uykularınız daha iyi mi yoksa sen alıştın mı artık hangisi
Seni çok takdir ediyorum maşallah sana hem yüksek lisans hem sağlıklı beslenme hem spor hem çocuk hem evlilik
Uykuları biraz düzeldi gece kalkmalar yine var ama azaldı çok şükür ayy çok teşekkür ederim civcivim aslında saydıklarında aksayanlar var tabiki ama toplamaya çalışıyorum

Kurban Bayramı için kendime elbise baktım şimdi fiyatlar maşallah yani. Hiçbir şey bulamadım da zaten zayıf da olmayınca ekstra eliyor insan. Bu beni daha çok motive etti eski kiyafetlerime girmeliyim
Hiç bakma beden olarak 38in üstünde bişi alasım yok o yüzden almıyorum ben de

Hiç bakma beden olarak 38in üstünde bişi alasım yok o yüzden almıyorum ben de
Ayy ben şu an hangi beden oldugumu da bilmiyorum 40 alıyorum bol geliyor 38 alıyorum dar geliyor cinnet geçiriyorum sürekli
En iyisi full zayiflayip 36da sabitlemek her seyi normalde de zaten alt bedenim daha yüksek bir de kilo alınca iyice denge sasiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…