Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Yuh artık ya 🫢 ne biçim bi ülke olduk cidden harlem gibi 😢 Çantayı mantayı geri aldı mı eşin falan acile gitsen kimlik soracaklar çünkü onun için soruyorum. Kimlik ehliyet falan yanındaysa bi acile git canım. Geçmiş olsun çok büyük geçmiş olsun
Çantayı aldı arkadasım kuzum arkadasım vardı yanımda.çok sagol.haberlere düşmüş şimdi yerel haberlere yarın belkı kanallarada çıkar kadınmıs silahlı çatışmayı açan,sabah erkenden doktora gıdecegım inşallah🙏🙏

Kızlar bugun çok kötü bişey oldu,aksam arkadasımla dısarıya cıktık yemek yemege ve yedıgımız yerde silahlı çatısma cıktı,ve çok korktum ve koştuk hemen kaçtık hatta cantamı bıle mekanda bırakıp koştum,çitlerden atladım olay kapı tarafında yasandıgı ıcın ordan çıkabilmek için yükseğe çıkıp mecburen atladım.Bebişe bısey olmamıstır degılmı şimdi eve geldım ama çok üzgünüm çok korkuyorum :KK43: böyle korkmaktan atlamaktan falan bişey olurmu,gercekten ülkemiz ne hale geldi heryer maganda dolu,bu arada bulundugumuz yerde cocugu ve esıyle yemek yıyen bı kadının bacagınada isabet ettı sıktıkları kurşun:KK43:
Geçmiş olsun canım bişey olmaz korkma,ilk haftalar olsa belki ama şimdi artık damdan atlasan olmaz 🫣 annem beni düşürmek için az atlamamış damlardan cahillik işte ya bişey olsaydı.
Ama sen içini ferah tut hiçbişeycik olmamıştır

Çantayı aldı arkadasım kuzum arkadasım vardı yanımda.çok sagol.haberlere düşmüş şimdi yerel haberlere yarın belkı kanallarada çıkar kadınmıs silahlı çatışmayı açan,sabah erkenden doktora gıdecegım inşallah🙏🙏
canım çok geçmiş olsun. Ucuz anlatmışsın. Bebise birsey olmamıştır korkma. Tabi ki sabah bebeğini gör emin ol bundan ama olumsuz hissetme

Bir genç kızın gizli defterindeki Serra geldi aklıma 😂 Doğa koymam kardeşimin adı. Derin de koymam 🥲 canım dediğim gibi yarın almanyaya dönüyoruz eşimle konuşacağım bu konuyu çok teşekkür ederim öneriler için 😊
Ama Serra tatlı bir kızdı. Eğlenceliydi yanlış hatırlamıyorum di mi. Bir de anlamı güzel bolluk bereket demek

Çok geçmiş olsun. İnşşalah biley yoktur paniklenmeyin. Zaten gözle görülür bir şeyde yok şuan sizde böylede devam eder .

Ülkece ne hale dönmüşüz ya. Bir ara bende paranoyak olmuştum . Sabah işe giderken bina altlarına dikkat ediyordum önüm arkam sanki biri çıkıp kezzap dökecekmiş gibi korku salmıştı. Malum moda olmuştu kezzap olayı. Heran can güvenliğimiz yok.

İlişkiye girdiği adamı vuran kadın mı o haberde çıktı

Ama Serra tatlı bir kızdı. Eğlenceliydi yanlış hatırlamıyorum di mi. Bir de anlamı güzel bolluk bereket demek
Evet iyi kızdı ya ben tüm seriyi okumuştum duyunca eski günleri hatırladım gülesim geldi bi düşünürüm canım eşimle 😊

Kızlar merhaba Bursa da olup doğum fiyatları ve paketleri hakkında bilgi sahibi olan var mı nev Anadolu’ya gidiyorum ama doğum paketi yokmuş sanırım

Canım ben 16 hafta 4 günlük hamileyim cinsiyet örenmek istedim ama göstermedi bebeğim sizce kız mı göstermiyor. Erkek mi

Kızlar merhaba Bursa da olup doğum fiyatları ve paketleri hakkında bilgi sahibi olan var mı nev Anadolu’ya gidiyorum ama doğum paketi yokmuş sanırım
Screenshot_2024-08-25-20-16-57-962_com.miui.gallery.jpg

Çok geçmiş olsun. İnşşalah biley yoktur paniklenmeyin. Zaten gözle görülür bir şeyde yok şuan sizde böylede devam eder .
canım çok geçmiş olsun. Ucuz anlatmışsın. Bebise birsey olmamıştır korkma. Tabi ki sabah bebeğini gör emin ol bundan ama olumsuz hissetme
Canlar ben 16 hafta 4günluk hamileyim cinsiyeti örenmek istediğimde doktor göstermiyor dedi sizce kızmı göstermiyor erkek mi ultrason görüntü sünü de atıyorum cinsiyet konusunda yorum yapsanız çok mutlu olurum ❤️❤️😘🥰

Öncelikle herkese merhaba, hamile kalmayi çok istiyorum ve bir türlü nasip olmuyor rica etsem bu yorumumu gören hamişler bana dua edebilir mi
İnşallah rabim bize nasip etiği gibi sanada nasip etsin canım. Gönlünü ferah tut olacak sitres yapma ❤️

Günaydın kızlar. Benim dün geceden beri göbeğimin bir tarafı sis ve sert. İlk defa böyle olduğunu gördüm bebis o tarafa geçtiği için mi böyle oluyor ☺️

X