Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

doktor bana 9. haftada gittiğimde decavit verdi ben de kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum ezberden yazıyolar
Bana 5. Haftada yazdı onu ben haftada bır kez ıctım,ama aşırı mıde bulantısı yaptıgını farkettım ve bıraktım.Kesınlıkle ezbere yazıyorlar,mesela folık asit degerım 23 olmasına ragmen folbıol verdı,onuda haftada ıkı kez aldım sadece.bu devirde kendı kendımızın doktoru olmamız gerekıyor bıraz,gereksız ilaç yükü iyi değil vitamin bile olsa.ferritin için şeker rahatsızlıgı olmayan dostlarım sabahları yarım kaşık pekmezın ıcıne lımon sıkıp ıcebılırsınız bu arada🙏

Kızlaaar bı fotograf gördüm kaydettım telefonumaa😄benım ve esımın karısımına cok benzıyor göz rengi hariiç ama ben mavi gözü çokkk seviyorumm çok bakarsam belki olur😄🫠🫠iki kahverengı gozun mavi gözlü bebek olasılıgı yüzde 6 ymıs😄neden olmasın💙💙

Eklentiler

• IMG_5099.jpeg
    IMG_5099.jpeg
    67,9 KB · Görüntüleme: 34
Kızlaaar bı fotograf gördüm kaydettım telefonumaa😄benım ve esımın karısımına cok benzıyor göz rengi hariiç ama ben mavi gözü çokkk seviyorumm çok bakarsam belki olur😄🫠🫠iki kahverengı gozun mavi gözlü bebek olasılıgı yüzde 6 ymıs😄neden olmasın💙💙
Ben de bunu ekran görüntüsü yaptım. Şöyle boncuk gözlü bir oğlum olsun. Bakalım tutacak mı 😇😇😇🥰🥰

Eklentiler

• 1000013665.jpg
    1000013665.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 30
Vagon bebek arabalarından kullananınız oldu mu kızlar aranızda ya da etrafında kullanan tanıdıgı ?Ekimin sonu gibi bizim fasulyelere büyük eşyaları almaya baslayacagız nasipse erken mi onu da bilmiyorum ama . İkiz bebek arabaları çok kullanıslı gelmedi bana. Sizlere de danısmak istedim

Öncelikle Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Bende Nisan sonunda Höxter’da doğum yaptım benim oğlum oldu:)) kız olsaydı Ada, Parla, Lidya, Pera gibi isimler düşünüyordum, size de öneri olsun:)) Siz neredesiniz?
Canım ben Potsdam tarafına doğru oturuyorum.

eldida halkın şarkısını hatırlatır Elisa nasil
Bu tarz Alina alisa elisa eva erva Aleyna falan hiç sevmiyorum canım. Ben daha çok duru tanem lavin laçin toprak uzay kumsal mercan falan bu tarz isimleri seviyorum. Ya bi isim duydum mesela almila su altıma edecektim gülmekten. Hiç hoşuma gitmiyor bilmiyorum koyana saygım sonsuz ama benim çocukluğumda falan şımarık barbie çantalı kız isimleriydi bunlar 😂

Merhaba kizlar Hayırlı cumalar biz geldikk doktor kontrolüm vardı bugün herşey şimdilik yolunda çok şükür.rutin kan tahlilleri vs verdim bebeğim ibde gördüm kıpır kıpır di.cinsiyetimiz kesinleşti ladin19 ladin19 mavi bı kalp alalım artık.ayrica detaylı ultrason için Eylül sonuna gün almamı soyledi güzel hayırlı sağlıklı haberler alalım hep birlikte inşallah.simdiye kadar 4 kilo aldım iştahım bayağı bi açıldı
Maşallah canım mavi kalbini ekledim 🩵

Kızlar selam bu grubu yeni kesfettim, ben de 15 haftalık hamileyim . Size birsey sormak istiyorum, kasıklarınız bu haftada agrıyor mu , özellikle bugun daha yogun hissediyorum, büyüdükleri zaman agrı mı oluyor acaba ?
Bilgilerini ekle canım seni de tabloya ekleyelim🌸

Bu tarz Alina alisa elisa eva erva Aleyna falan hiç sevmiyorum canım. Ben daha çok duru tanem lavin laçin toprak uzay kumsal mercan falan bu tarz isimleri seviyorum. Ya bi isim duydum mesela almila su altıma edecektim gülmekten. Hiç hoşuma gitmiyor bilmiyorum koyana saygım sonsuz ama benim çocukluğumda falan şımarık barbie çantalı kız isimleriydi bunlar 😂
Canım bu sayfaya baktın mı bilmiyorum bir bak istersen belki hoşuna giden bir isim olur. Değişik isimler var

X