Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Canlar ben 16 hafta 4günluk hamileyim cinsiyeti örenmek istediğimde doktor göstermiyor dedi sizce kızmı göstermiyor erkek mi ultrason görüntü sünü de atıyorum cinsiyet konusunda yorum yapsanız çok mutlu olurum ❤️❤️😘🥰
Merhaba doktorunuz cinsiyet için şu gün tekrar gel bakalım demedi mi. Tatlı biseyler yiyip tekrar gitseniz belki gösterir.

Günaydın güzel anneler ☀️
Aranızda üşüme yaşayan var mı? Ama böyle kanım üşüyor sanki. Demir ilacı olarak geynofol vermişti kullandım ama çok yan etki yaptığı için değiştirdi sidefer verdi doktorum. Onu kullanıyorum. Aranızda kullanan varmı bu markayı? Bu üşüme neden oluyor olabilir resmen kat kat giyindim gece çok kötüydüm. Ateşim de yok. Ama ellerimde sıcak ama kanım üşüyor gibi adeta 🙁
Birde gebelik nezlesi midir nedir bitmeyen bir hapşuruk göz kaşınması yaşıyorum. Alerjik ilaçta içemiyoruz böyle bir durumda siz ne yapıyorsunuz burnumun içi şiş kuruyor kaşınıyor 🙁 bu durumları bilen yaşayan bir yardımcı olabilir mi acaba bana.

Canım ben 16 hafta 4 günlük hamileyim cinsiyet örenmek istedim ama göstermedi bebeğim sizce kız mı göstermiyor. Erkek mi
Görüntüyü çıkaramadım ama bizim doktor genelde kız çocukları bizi yorar saklar hep demişti. Sağlıkla alın kucağınıza inşşalah. Tatlı birşeyler yiyiptekrar baktırın ben meraktan çatlardım valla😃

Aranızda üşüme yaşayan var mı? Ama böyle kanım üşüyor sanki. Demir ilacı olarak geynofol vermişti kullandım ama çok yan etki yaptığı için değiştirdi sidefer verdi doktorum. Onu kullanıyorum. Aranızda kullanan varmı bu markayı? Bu üşüme neden oluyor olabilir resmen kat kat giyindim gece çok kötüydüm. Ateşim de yok. Ama ellerimde sıcak ama kanım üşüyor gibi adeta 🙁
Birde gebelik nezlesi midir nedir bitmeyen bir hapşuruk göz kaşınması yaşıyorum. Alerjik ilaçta içemiyoruz böyle bir durumda siz ne yapıyorsunuz burnumun içi şiş kuruyor kaşınıyor 🙁 bu durumları bilen yaşayan bir yardımcı olabilir mi acaba bana.
aynılarını yaşıyorum . gıda alerjisi ben süt ürünlerini kestim burnum açıldı hapşırık tiksirik gitti. ama dra gidip teyit ettirmem lazım. yerine başka ne yiyebilirim diye. Ben de üşüyorum ama benim ayaklar dönüyor üstten yanıyorum

aynılarını yaşıyorum . gıda alerjisi ben süt ürünlerini kestim burnum açıldı hapşırık tiksirik gitti. ama dra gidip teyit ettirmem lazım. yerine başka ne yiyebilirim diye. Ben de üşüyorum ama benim ayaklar dönüyor üstten yanıyorum
Benimde laktoz hassasiyetim var aynı zamanda polen alerjim. Süt yoğurt yiyemiyorum ama işte polenden mi gebelik nezlesi mi geçmek bilmeyen bir burun şişliği burun akıntısı var. Doktor bir burun spreyi vermişti ama fayda etmedi. Başka neler yapabilirim 🙁. Birde bu üşüme nasıl geçecek kansızlık mı anlamadım ki ne yapacağım 🙁

Benimde laktoz hassasiyetim var aynı zamanda polen alerjim. Süt yoğurt yiyemiyorum ama işte polenden mi gebelik nezlesi mi geçmek bilmeyen bir burun şişliği burun akıntısı var. Doktor bir burun spreyi vermişti ama fayda etmedi. Başka neler yapabilirim 🙁. Birde bu üşüme nasıl geçecek kansızlık mı anlamadım ki ne yapacağım 🙁
o sanırım dolaşım bozukluğu ayağımızı başımızı giyecegiz farklı gruplara all3rji gelism8lis olabilir. Süt ürünlerini kesince azaldı ama badem ceviz yiyince oluyor

kızlar selam, allah rızası için bir bilen duyan varsa yardım istiyorum ya. geçen hafta kanamam olmuştu bu sabah yine kanamayla uyandım doktoruma mesaj attım gittim baktı hiçbir yerde bi sorun yok rahim ağzı da sorunsuz. nerden neden geldiği. belli olmayan bi kahverengi lekelenmem var. bel ağrım adet olacakmış gibi düşük olacak diye çok korkuyorum böyle kanaması olan oldu mu hamileliğinde. 28-30 haftaları bir görseysik hayırlısıyla :KK43:

o sanırım dolaşım bozukluğu ayağımızı başımızı giyecegiz farklı gruplara all3rji gelism8lis olabilir. Süt ürünlerini kesince azaldı ama badem ceviz yiyince oluyor
Giyiyoruma ama çaresiz kaldım geçmiyor üşümem. Sizede geçmiş olsun alerji durumu çok zor gerçekten.

Nezle olduğunuz için olabilir mi. Benimde bir gün şiddetli baş ağrım olmuştu o gün bende çok üşümüstüm

kızlar selam, allah rızası için bir bilen duyan varsa yardım istiyorum ya. geçen hafta kanamam olmuştu bu sabah yine kanamayla uyandım doktoruma mesaj attım gittim baktı hiçbir yerde bi sorun yok rahim ağzı da sorunsuz. nerden neden geldiği. belli olmayan bi kahverengi lekelenmem var. bel ağrım adet olacakmış gibi düşük olacak diye çok korkuyorum böyle kanaması olan oldu mu hamileliğinde. 28-30 haftaları bir görseysik hayırlısıyla :KK43:
Merhabalar. Benimde daha önce kanamam olmuştu o zaman araştırırken yine kadınlar kulübünde sizin gibi sebepsiz kanamasi olanlar vardı. 9 ay boyunca hep olmus ama bir sebebi bulunamamış. İçinizi ferah tutun belki öyle biseydir. Ama tabi yine de tedbirli olmakta fayda var.

Nezle olduğunuz için olabilir mi. Benimde bir gün şiddetli baş ağrım olmuştu o gün bende çok üşümüstüm
Bu hapşuruk burun akıntısı göz kaşınması bir aydır var aslında. Üşüme gebeliğimin ilk ayında olmuştu şimdi yine tekrarlıyor. Aslında nezle gibi değilde alerjik gibiyim üşüme ondan olmayabilir o yüzden 🙁

Kızlarcım selammm doktora gidiyorummmm güzel haberlerle gelicem inşallah💃🏼 19a girdik büyümüştür bakalım tontik suratlı ne alemde 🫶🏼

Günaydın kızlar. Benim dün geceden beri göbeğimin bir tarafı sis ve sert. İlk defa böyle olduğunu gördüm bebis o tarafa geçtiği için mi böyle oluyor ☺️
Benim de dün öyle oldu ya sağ tarafta ani bir sertleşme hissettim aynı zamanda içeride bir kıpırtı 😄 göbeğimi açtığımda orası resmen yusyuvarlak öne çıkmıştı 1-2 dk böyle kaldı

Merhaba canım bende 2 defa baya kıpkırmızı kanama ve çok defa da kahverengi lekelenme oldu hepsinde çok korktum ama gittiğimde çok şükür bebişler iyiydi. Benim tam rahim ağzında çok küçük bir kanama alanı gördü doktor ama kapanmış dediği zamanlarda da oldu. Doktor sürekli istirahat etmemi söyledi

Benim de dün öyle oldu ya sağ tarafta ani bir sertleşme hissettim aynı zamanda içeride bir kıpırtı 😄 göbeğimi açtığımda orası resmen yusyuvarlak öne çıkmıştı 1-2 dk böyle kaldı
Ya çok tatlıydı ama dedim artık kendini belli ediyor. Ama ben hala hareketini hissedemiyorum nedense. Yakında inşallah onu da hissederim 🥰

X