Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlaaar bı fotograf gördüm kaydettım telefonumaa😄benım ve esımın karısımına cok benzıyor göz rengi hariiç ama ben mavi gözü çokkk seviyorumm çok bakarsam belki olur😄🫠🫠iki kahverengı gozun mavi gözlü bebek olasılıgı yüzde 6 ymıs😄neden olmasın💙💙
Bende bu resmî duvar kağıdı yaptım kız olduğunu öğrendiğim an 😂🫣 heran bakıyorum benzesin diye eşimde ben renkli gözlüyüm inşallah benzer amin 🙏😂

Eklentiler

• IMG_4494.png
    IMG_4494.png
    328 KB · Görüntüleme: 25
Bu tarz Alina alisa elisa eva erva Aleyna falan hiç sevmiyorum canım. Ben daha çok duru tanem lavin laçin toprak uzay kumsal mercan falan bu tarz isimleri seviyorum. Ya bi isim duydum mesela almila su altıma edecektim gülmekten. Hiç hoşuma gitmiyor bilmiyorum koyana saygım sonsuz ama benim çocukluğumda falan şımarık barbie çantalı kız isimleriydi bunlar 😂
kız daha ne duru çok güzel isim ben eftelya iptal dedin diye dedim hatta duru yazacaktım sana unutmuşum

Kızlar benim de sonunda %90 belli oldu cinsiyet 😍 Ama henüz ben bilmiyorum pazar günü parti yapacağım tüm ailem ve arkadaşlarım orada öğrenecek çok heyecanlıyım bana parti ile ilgili öneriler verebilir misiniz 🙏🙏
Ben öneri vermeyeyim hiç zira balonun içine mavi kagitlar attık. baktık görünüyor balonu siyaha boyadık. olmadı bir kat daha boyadık. sonra kızıma parti yaptık biz biliyorduk 🤣🤣🤣

Kızlar bugun çok kötü bişey oldu,aksam arkadasımla dısarıya cıktık yemek yemege ve yedıgımız yerde silahlı çatısma cıktı,ve çok korktum ve koştuk hemen kaçtık hatta cantamı bıle mekanda bırakıp koştum,çitlerden atladım olay kapı tarafında yasandıgı ıcın ordan çıkabilmek için yükseğe çıkıp mecburen atladım.Bebişe bısey olmamıstır degılmı şimdi eve geldım ama çok üzgünüm çok korkuyorum :KK43: böyle korkmaktan atlamaktan falan bişey olurmu,gercekten ülkemiz ne hale geldi heryer maganda dolu,bu arada bulundugumuz yerde cocugu ve esıyle yemek yıyen bı kadının bacagınada isabet ettı sıktıkları kurşun:KK43:

Kızlar bugun çok kötü bişey oldu,aksam arkadasımla dısarıya cıktık yemek yemege ve yedıgımız yerde silahlı çatısma cıktı,ve çok korktum ve koştuk hemen kaçtık hatta cantamı bıle mekanda bırakıp koştum,çitlerden atladım olay kapı tarafında yasandıgı ıcın ordan çıkabilmek için yükseğe çıkıp mecburen atladım.Bebişe bısey olmamıstır degılmı şimdi eve geldım ama çok üzgünüm çok korkuyorum :KK43: böyle korkmaktan atlamaktan falan bişey olurmu,gercekten ülkemiz ne hale geldi heryer maganda dolu,bu arada bulundugumuz yerde cocugu ve esıyle yemek yıyen bı kadının bacagınada isabet ettı sıktıkları kurşun:KK43:
Ayy çok geçmiş olsun iyi size bisey olmamış. O kadına da çok üzüldüm inşallah çok kötü değildir durumu. Korkmaktan bisey olmaz ama atlamak sakıncalı sanırım bu durumda ne yapılır bilmiyorum ama sizde bir acile filan mı gitseydiniz acaba

Ayy çok geçmiş olsun iyi size bisey olmamış. O kadına da çok üzüldüm inşallah çok kötü değildir durumu. Korkmaktan bisey olmaz ama atlamak sakıncalı sanırım bu durumda ne yapılır bilmiyorum ama sizde bir acile filan mı gitseydiniz acaba
Bacagı kanıyordu cocugu cok korkmustu,gittiğimiz yerde büyük bi tesiste Mado,hala ınanamıyorum bende şoktayım.bilmiyorum ki ne yapsam,eger leke falan gelırse hemen gıderım,sabah zaten erkenden dr a gorunecegım.eşimide korkutmak istemiyorum şimdi acile gidelim desem çok korkar zaten inşallah bişey olmamıstır diye gezınıyor evde.teşekkür ederim🙏🙏🙏

Yuh artık ya 🫢 ne biçim bi ülke olduk cidden harlem gibi 😢 Çantayı mantayı geri aldı mı eşin falan acile gitsen kimlik soracaklar çünkü onun için soruyorum. Kimlik ehliyet falan yanındaysa bi acile git canım. Geçmiş olsun çok büyük geçmiş olsun

Canım bu sayfaya baktın mı bilmiyorum bir bak istersen belki hoşuna giden bir isim olur. Değişik isimler var
Baktım canım baktım valla ben de bi tuhafım bişey beğeniyorum kocam kafamı çok karıştırıyor çünkü neyse yarın eve bi gideyim Allahın izniyle koca kişisiyle görüşelim halletcez bulcaz bişeyler 😅

Bacagı kanıyordu cocugu cok korkmustu,gittiğimiz yerde büyük bi tesiste Mado,hala ınanamıyorum bende şoktayım.bilmiyorum ki ne yapsam,eger leke falan gelırse hemen gıderım,sabah zaten erkenden dr a gorunecegım.eşimide korkutmak istemiyorum şimdi acile gidelim desem çok korkar zaten inşallah bişey olmamıstır diye gezınıyor evde.teşekkür ederim🙏🙏🙏
İnşallah bisey yoktur sen içini ferah tut. İnsanlar o kadar kötü ki artık nerde ne olacağı belli olmuyor. Bir ara yolda yürürken sürekli arkama bakarak yürümeye başlamıştım. Allah hepimizi korusun kötülerden

Serra Doğa Derin . Çok güzel isimler
Bir genç kızın gizli defterindeki Serra geldi aklıma 😂 Doğa koymam kardeşimin adı. Derin de koymam 🥲 canım dediğim gibi yarın almanyaya dönüyoruz eşimle konuşacağım bu konuyu çok teşekkür ederim öneriler için 😊

X