Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar selam, allah rızası için bir bilen duyan varsa yardım istiyorum ya. geçen hafta kanamam olmuştu bu sabah yine kanamayla uyandım doktoruma mesaj attım gittim baktı hiçbir yerde bi sorun yok rahim ağzı da sorunsuz. nerden neden geldiği. belli olmayan bi kahverengi lekelenmem var. bel ağrım adet olacakmış gibi düşük olacak diye çok korkuyorum böyle kanaması olan oldu mu hamileliğinde. 28-30 haftaları bir görseysik hayırlısıyla :KK43:
Canım bende 3 hafta önce yaşadım düşük yapıyorum diye korkarak doktora gittim doktor gayet normal karşıladı olabilir dedi.4 gün kadar kahverengi lekelenme oldu sonra kesildi çok şükür.
Ama Protestan iğne yazdı doktor onu kullandım bir hafta

Arkadaşlar size kan tahlili kontorlleri ne kadar sıklıkla yapılıyor benim doktror en son 29 haziranda yapmış yani gebelik 6 haftalıkken. Sonra bidaha hiç bakalım ne durumda demiyor. Haftaya tekrar kontrolüm var bana yine tok gel dedi kan falan bakmıyor yani 🤷🏻‍♀️ 17. Haftalık olcam gittiğimde. 2,5 ay olcak hiç bakılmadı.

Arkadaşlar size kan tahlili kontorlleri ne kadar sıklıkla yapılıyor benim doktror en son 29 haziranda yapmış yani gebelik 6 haftalıkken. Sonra bidaha hiç bakalım ne durumda demiyor. Haftaya tekrar kontrolüm var bana yine tok gel dedi kan falan bakmıyor yani 🤷🏻‍♀️ 17. Haftalık olcam gittiğimde. 2,5 ay olcak hiç bakılmadı.
Bana bir ay kan verip bir ay vermicegimi söylemişlerdi. Temmuzda vermiştim bende bu ay içinde kan vericem tekrar.

Kızlar ilk aylarda midesi bulanmayip sonradan bulanan var mı. Benim 1 aydır böylede. Doğru düzgün ev yemeği yiyemiyorum. Yerken midem bulanıyor. Hatta biraz önce muz yiyeyim dedim yerken tiksindim öğleden beri ne yediysem cikardim 😭

Kızlar ilk aylarda midesi bulanmayip sonradan bulanan var mı. Benim 1 aydır böylede. Doğru düzgün ev yemeği yiyemiyorum. Yerken midem bulanıyor. Hatta biraz önce muz yiyeyim dedim yerken tiksindim öğleden beri ne yediysem cikardim 😭
8. Haftadamda mide yanmasıyla beraber şişme yaşadım . Sonrası bulantılara yemeklerden tiksinmeye kusmaya döndü . Şu an 15 haftalığım . Sulu yemek , değişik salçalı baharatlı yemekler , parfüm , deterjan , yumuşatıcı bu gibi şeyler benim günümü mahvediyor. Söylediğin şeyler ilk haftalarımda vardı :/ inşallah çabuk geçer bu durumun canım

8. Haftadamda mide yanmasıyla beraber şişme yaşadım . Sonrası bulantılara yemeklerden tiksinmeye kusmaya döndü . Şu an 15 haftalığım . Sulu yemek , değişik salçalı baharatlı yemekler , parfüm , deterjan , yumuşatıcı bu gibi şeyler benim günümü mahvediyor. Söylediğin şeyler ilk haftalarımda vardı :/ inşallah çabuk geçer bu durumun canım
İnşallah hepimiz kolay bir şekilde atlatırız. Sanırım benim durumum biraz farklı. Ben hamile kalmadan öncede zaten bir yemegi beğenmezsem yiyemezdim öğürürdüm hemen şimdi onun etkisi devam ediyor heralde

Bugün kontrolüm vardi aç gittim bilerek. Kan verelim de değerlerime vitaminlere bakalım dedim demir olsun d vitamini olsun 16 haftalık oldum sizler gibi extra bişey kullanmıyorum. Kullandığım folik asitin içinde balık yağı multi vitamin gibi vitaminler de var ama değerlerimi merak ettim eksiklik varsa takviye alayım diye. Yani anlayacağın ben söyleyince kan tetkikleri istedi.

Hazımsızlık sindirim sorunu yaşayan var mı! Yediğim her şey daha fazla kalıyor midemde bagırsagımda. Gaz hissi var bir de. Yemek yemesem daha iyiyim o derece ve idrara hala sık çıkıyorum

Hazımsızlık sindirim sorunu yaşayan var mı! Yediğim her şey daha fazla kalıyor midemde bagırsagımda. Gaz hissi var bir de. Yemek yemesem daha iyiyim o derece ve idrara hala sık çıkıyorum
aynıyım. çözüm yok 2 incir 3 kayısı 4 ltye yakın şu içtim bana mısın demiyor

Hazımsızlık aşırı şişkinlik var var bende de,yemesem dayanamıyorum yersem rahatsız ediyor 🫣 bazen soda iyi geliyor bazen oda kesmiyor

X