Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben daha farketmedim bisey kullanmaya da başlamadım kullanan varsa öneride bulunursa iyi olur bende ne kullansam diye düşünüyorum
Ben buraya bulduğum markaları yazayım ama henüz hiçbirini alıp başlamadım o nedenle sizlere danışmak istedim

Elancyl
Mustela
Bio oil
Zap
Bunları öneriyorlar ama çok kararsızım.

Ben şöyle bir ekran görüntüsü almıştım. Ama çok fazla gelmişti bunlar. Atkılı fırça, lierac ve Hindistan cevizi/kakao yağı kullanmayı düşünüyorum. Ama ne zaman başlayacağımı bilemiyorum

Mama bee markasını ben de görmüştüm ama bunların hangi birini nasıl kullanacağız acaba? Bence 3 ayı geçince sürmeye başlamak lazım gibi düşünüyorum.

Akşamları bende de yanlara doğru genişleme oluyor ve hatta bu yüzden kız olduğunu düşünmüştük ama fetal DNA testinde tescilli erkek çıktı bizi şaşırttı bebiş
Merhabalar fetal dna yok nerde yaptırdınız acaba bir de kaçıncı haftanızda yaptırdınız fiyatını da öğrenebilir miyim:)

Benimde 13 haftalık oldu dün doktor kontrolüm vardı. Doktor cinsiyet hakkında bişey demedi ya belli olur diye düşünmüştüm. Bidaki aya dedi

Merhabalar fetal dna yok nerde yaptırdınız acaba bir de kaçıncı haftanızda yaptırdınız fiyatını da öğrenebilir miyim:)
Fetal DNA benim doktorumun yönlendirdiği bir merkez yaptı . Eve gelip kan aldılar merkezin adını da bilmiyorum. Ataşehir memorial hastanesine gidiyorum. 16.000 tl ye yaptırdık biz.

Fetal DNA benim doktorumun yönlendirdiği bir merkez yaptı . Eve gelip kan aldılar merkezin adını da bilmiyorum. Ataşehir memorial hastanesine gidiyorum. 16.000 tl ye yaptırdık biz.
Teşekkür ediyorum bilgi için hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olsun inşallah

Kızlar selam benim kolumu kaldıracak halim yok hiçbir şey yapmaya enerjim yok ev işi yapasım bile gelmiyor bir aydır raporluydu 3-4 güne bitiyor nasıl işe gideceğim ne yapacağım hiç bilmiyorum bu durumda olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…