Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bende pcos var hep çıkardı zaten de ama bu aralar bende de aşırı sivilcelenme oldu sebebi ne acaba sonradan geçer mi ki
Benim kızımda yüzümde hiç bir şey olmamıştı ama bacaklarımda eritema igne oldu ve berbat bir şey doğumdan sonra kremler ile zor geçti. Sıcağa maruz kalmayın sakın leke doluydu tüm bacaklarım gören şok oluyordu

Aynen çok dikkat etmek lazım
İnternette baktığımda erkek çocuk belirtisi yazıyor anlamadım kız annenin güzelliğini alıyordu hani
Benim tüylerimde de artış oldu ona da erkek olduğu için demişler Bakalım 2 hafta sonra kontrolüm var doktorum tahminde buluncak mi

Aynen çok dikkat etmek lazım

Benim tüylerimde de artış oldu ona da erkek olduğu için demişler Bakalım 2 hafta sonra kontrolüm var doktorum tahminde buluncak mi
3 gün sonra burada doktor kontrolüm var nipt için 8 gün sonra ben de Türkiyede ultrasona gireceğim cinsiyet için. Çok heyecanlıyım

Benim gönlümden geçen erkek ama ne olsa kabulüm sağlıkla gelsin bu arada geçen sanki pıtır pıtır bi hissettim bakalım o muydu acaba
Bence kötü bisey değil bu zaten hep diyoruz sağlıklı olsun da kız erkek farketmez diye. Bende ilk erkek istiyordum. Ama şu an içime kız gibi doğuyor eşim erkek diyor nasip bakalım sağlıklı olsun da önemli değil.

Ya benim kız kardeşim var 8 yaş küçük ama 2 kız olmak da güzel bişey 1 kız bir erkek de güzel bişey o yüzden öyle çok farketmiyor bana. Valla kötü bir şey değil de allahın işine karışmak gibi hissediyorum. Çok dini bütün biri değilim ama sonuçta ilahi bir karara müdahale gibi geliyor benim düşüncem bu. O yüzden çok dillendirmek istemiyorum

Günaydın kızlar ya benim cildim bozuldu. Yüzümde şu yaşıma kadar doğru düzgün sivilce bile çıkmazdı sivilce bastı beni
13+4 den selamlar benim yüzümün sol tarafını sivilce bastı çok fena oğluş annelerinde olmaz diye biliyordum ama oldu valla

Tabiki doğru söylüyorsun Allahin dediği olur biz sadece dua edip isteklerimizi dile getirebiliriz. İlla ki böyle olsun diye dua etmekte iyi bisey değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…