Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bunalrı karıştırdım ben. Eczacı ile konuşup ortalama bir oranda ekledim hepsinden. Görsel eklemeyedim bi türlü. Neyse ,
Hepsi organik sertifikalı
Hindistan cevizi yağı
Zeytin yağı
Kakao yağı
Avakado yağı
Badem yağı
E vitamini
Bunları kavanozda karıştırdım bu kadar :)
Markaları nr acaba bu yağların?

Sonunda ekledim 🥰

Eklentiler

• IMG_1531.png
    IMG_1531.png
    493,7 KB · Görüntüleme: 55
Benim ilk hamileliğimde hiç Çatlamaz diyeceğim vücudum çatladı ve inanın doğum yaptıktan sonra zayıflayınca o kadar pişman oluyorsunuz ki herhangi bir önlem almadığınıza, çünkü kötü duruyor. ben açıkçası beğenmiyorum o görüntüyü, tabii insan vücuduyla barışık olabilir başka, ama bu sefer özellikle son aylarda sabah akşam sürmeyi düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_1532.png
    IMG_1532.png
    625,9 KB · Görüntüleme: 46
Avokado ve badem yagini organik bulamadım daha doğrusu güvenilir bir marka bulamadım bu arada ben 15 yıldan uzun süredir organik tarımla ilgileniyorum her marka güvenilir mi tam emin değilim sertifikalar da değişebiliyor o konu çok bambaşka karmaşık bir konu bu dediğim gibi badem ve avokado yagınu Bade naturel’den aldım nispeten güvenilir bir marka olduğu için. Siz tabi ugrasmak istemiyorum ne gerek var derseniz herhangi bir çatlak üründe kullanabilirsiniz olumsuz bir sonucu duyulmuş mu şimdiye kadar hayır ama bilim aksi ispatlanana kadardır ben açıkçası Türkiye’de olan bir çok şeyi artık iyice güvenimi yitirdim ama mustelayı tavsiye ederim onu iyice araştırdım. Bio yazılı olan çatlak yağı içeriği gayet iyi.

Bu şekilde ne kadara geldi acaba sorması ayıp?
Aslında burada benim için önemli olan fiyatından ziyade içeriğini bilmemdi:) emin olmamdı çünkü ürünlere de güvenemiyorum belki daha pahalıya gelmişti olabilir o kastettigim diğer alternatif üründen:) ama en azından ilk dönemler bunu kullanırım sonra istersem diğerini kullanabilirim ihtiyacım olursa

Kızlar merhaba, 11. Haftaya girdik şükür fetal dna için konuşuldu ancak ben sanırım kaçırdım firma arayışına girdik yaptırıp memnun olan varsa acaba isim paylaşabilir mi? Yakından takipteyim ama telastan sanırım kaçırdım 🌸🙏🙂

Aslında burada benim için önemli olan fiyatından ziyade içeriğini bilmemdi:) emin olmamdı çünkü ürünlere de güvenemiyorum belki daha pahalıya gelmişti olabilir o kastettigim diğer alternatif üründen:) ama en azından ilk dönemler bunu kullanırım sonra istersem diğerini kullanabilirim ihtiyacım olursa
Mustela alayım diyordum bende ama emin olamadım şimdi siz yazınca.. uygun olur mu acaba

Bu arada Hindistan cevizi yağı ve zeytinyagı kakao yağı evimde zaten vardı hani genel olarak da kullanıyorum zeytinyagini yemeklere kakao ve Hindistan cevizi yagini tatlılara kahvelere kullanıyorum. Beşgen ampul aldım o da 50 TL idi galiba eczanede, tatlı badem yağı ve avokado yagını aldım sadece

Evet evet öyle . Her doktor ayrı bir yer öneriyor geçen sene yaptırdığım yeri bulamadım aynı doktora gitmedim başka bir doktor (perinatolaji) 2 yer soyledi biri diğerinden 2 katıdır sana kalmış nerede yaptıracağın dedi aradım 220 dolar fiyat verdi yarin gideceğim umarım güzel haberler alırız 🙏🌸
Cok heyecanli ya 😍güzel haberler gelsin minnaktan 😍🤦🏻‍♀️

Bunalrı karıştırdım ben. Eczacı ile konuşup ortalama bir oranda ekledim hepsinden. Görsel eklemeyedim bi türlü. Neyse ,
Hepsi organik sertifikalı
Hindistan cevizi yağı
Zeytin yağı
Kakao yağı
Avakado yağı
Badem yağı
E vitamini
Bunları kavanozda karıştırdım bu kadar :)
Ellerine sağlık çok iyi görünüyor🤩 inşallah faydasını max derecede görelim kaşınmaya başlamadan önce hepimiz 🤓

Kızlar genellikle geceleri ve sabahları yatarken benim karnımın bir tarafı elmadan hafif büyüklükte sertleşiyor bebek orda diye düşünüyorum ama sertleşme normal mi. Az öncede öyleydi Lavaboya gittim geldim kayboldu o sertlik

Kızlar selam şu an öğrendim bu sizin Türkiyede yaptırdığınız fetal DNA testi Eurofins burada tamamen ücretsizmiş sadece cinsiyeti öğrenmek istersek 20 Euro fark ödüyormuşuz o da eve sonradan fatura olarak geliyormuş. Yani Türkiyede 300 Euro falan burada sigortamız tamamen karşılıyormuş o kadar emindim ki ücretli olduğuna doktoru sekreterine defalarca sordum bir süre anlamaz anlamaz suratına falan baktım 😂 O da benim neden ücretli olacağını düşündüğümü anlayamadı 😅

Kızlar selam benim kolumu kaldıracak halim yok hiçbir şey yapmaya enerjim yok ev işi yapasım bile gelmiyor bir aydır raporluydu 3-4 güne bitiyor nasıl işe gideceğim ne yapacağım hiç bilmiyorum bu durumda olan var mı
Seninle aynı durumdayım rapor almadım ben çalışmaya devam ettim ama yürümüyor işten ayrılacağım 😞 işe başlayınca bir dene kendini olmadı tekrar rapor al olmadı genelde üçüncü aydan sonra yorgunluk geçiyor diyorlar ama bakalım bizde nasıl olacak 😅

Seninle aynı durumdayım rapor almadım ben çalışmaya devam ettim ama yürümüyor işten ayrılacağım 😞 işe başlayınca bir dene kendini olmadı tekrar rapor al olmadı genelde üçüncü aydan sonra yorgunluk geçiyor diyorlar ama bakalım bizde nasıl olacak 😅
Ya normalde sıkıntı yapmıyordu iş yerim ama doktor kontrolüne gidicem dediğimde bile 2 saat izin vermeye laf etmeye başladılar ki bu benim yasal hakkım ayda bir doktora gitmek için izin vermek zorundalar bu şekilde sorum ederlerse raporla devam edicem

Ya normalde sıkıntı yapmıyordu iş yerim ama doktor kontrolüne gidicem dediğimde bile 2 saat izin vermeye laf etmeye başladılar ki bu benim yasal hakkım ayda bir doktora gitmek için izin vermek zorundalar bu şekilde sorum ederlerse raporla devam edicem
Kötüymüş gerçekten bu şekilde anlayışsız davranıyorlarsa raporla karşılaşmayı hak ediyorlar. Açıkçası ben zaten yeni başlamıştım ihbarım veya tazminatım yok ondan çıkmayı sorun etmiyorum ama öyle bir durumun varsa hiç kolaya kaçma al raporunu otur onlar düşünsün 🤭

X