Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar karnı çıkan var mı az önce yemekten geldim ve karnımın aslında ne kadar büyüdüğünü farkettim. Oysa 2 gün önce düz gibi geliyodu
Ben 11+2 oldum valla geçen haftadan beri karnım çıktı gibi. Sabahları çok belli olmuyor ama öğleden sonra bildiğin 5 aylık gibi göbeğim var

Ben 11+2 oldum valla geçen haftadan beri karnım çıktı gibi. Sabahları çok belli olmuyor ama öğleden sonra bildiğin 5 aylık gibi göbeğim var
anı kalsın diye böyle bazı haftalarda karın büyüklüğüme göre fotolar çekilmeye başlıyorum

Eklentiler

• 776F36F9-12DD-442D-B25F-771C6EB7E66D.jpeg
    61,5 KB · Görüntüleme: 91
anı kalsın diye böyle bazı haftalarda karın büyüklüğüme göre fotolar çekilmeye başlıyorum
Ay şahane! çok iyi düşünmüşsün polaroidle kalıcı saklayacak şekilde çekerek ben de her yeni haftanın fotoğrafını çekiyorum, yanyana koyunca fark çok belli oluyor

Ay şahane! çok iyi düşünmüşsün polaroidle kalıcı saklayacak şekilde çekerek ben de her yeni haftanın fotoğrafını çekiyorum, yanyana koyunca fark çok belli oluyor
Ya ben polaroid olduğu için arada fark olsun dedim poz dayanmaz haftalara 4 hafta arayla çekerim dedim. Duruma göre bakarım artık göbek nasıl büyürse

Sabah da göbekliyim sanırım artık bebek ben burdayım diyor bu iyi bişe en azından aa hamileyim ben diyebiliyorum. Diğer türlü hiç anlamıyorum
Yeni uyandım bedenim şu an 34 den 36 ya geçmen lazım gibi. Geçen sene havalar sıcak olunca hamilelere idari izin vermişlerdi sanki. Böyle izinler oluyordu. Bize de denk gelir mi

Şampuan duş jeli falan bitkisel içerikli mi kullanıyosunuz yada dişmacunu
Ben şuana kadar değiştirmemiştim ama yeni aklıma geldi temiz içerikli bişeyler alayım diyorum

Kızlar karnı çıkan var mı az önce yemekten geldim ve karnımın aslında ne kadar büyüdüğünü farkettim. Oysa 2 gün önce düz gibi geliyodu
Günaydın kızlar Benimde çıktı bugün 12 haftalık oldum normal mi bu kadar erken çıkması ya sabahları gene daha iyi ama kendini belli ediyor gene de

Ben şuana kadar değiştirmemiştim ama yeni aklıma geldi temiz içerikli bişeyler alayım diyorum
Evet ben uzun zamandır öyle kullanıyorum. Önceden de dikkat ederdim. Şimdi daha da dikkat ediyorum. Diş macunu şampuan saç kremi kozmetik deterjan vs organik kullanıyorum

Günaydın kızlar ya benim cildim bozuldu. Yüzümde şu yaşıma kadar doğru düzgün sivilce bile çıkmazdı sivilce bastı beni

Ben deodorantımı değiştirdim temiz içerikli aldım, Siveno önerilmiş hep ona geçtim. Bir de güneş kremini temiz içerikli yüksek faktörlü aldım, Solante Pregna.

Diş macunu ve şampuanda bir değişiklik yapmadım. Cildime nemlendirici sürme sıklığımı azalttım. Estee lauder’ın tonik ve temizleyicisini, Caudalie’nin nemlendiricisini kullanıyorum şu an hala.

Önereceğiniz kaliteli bir marka temiz içerikli nemlendirici varsa duymak isterim bu arada kızlar

Günaydın kızlar ya benim cildim bozuldu. Yüzümde şu yaşıma kadar doğru düzgün sivilce bile çıkmazdı sivilce bastı beni
Benim 8.haftada başladı resmen cildim yağ kusuyor. Alnım pütür pütür oldu. Çenemde, burnumun kenarlarında büyüklü küçüklü sivilceler çıkıyor

Yeni uyandım bedenim şu an 34 den 36 ya geçmen lazım gibi. Geçen sene havalar sıcak olunca hamilelere idari izin vermişlerdi sanki. Böyle izinler oluyordu. Bize de denk gelir mi
İzin konusunda bir bilgim yok canım.
Günaydın kızlar Benimde çıktı bugün 12 haftalık oldum normal mi bu kadar erken çıkması ya sabahları gene daha iyi ama kendini belli ediyor gene de
Bence normal artık yavaş yavaş kendilerini belli ediyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…