Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    164
Kenarlari tigli olani sordum
Yani attığı fiyat listesinde ekstra bir şey yazmıyordu , özellikle arkadaşlarıma söyleyeceğim diye yeni fiyat listesi almıştım. Tekrar atayım size bi kontrol edin oradan da size verdiği fiyatı.

Merhabalar
'Penye kumaş'
*Tulum şapka ve eldiven 600₺
(Patikli tulumlarda ön ve arka nakışlı,patiksiz tulumlarda sadece ön nakislidir)
**Eldiven üzerine nakış ek ücretli +50t
*Penye battaniye 500₺
*Biye detaylı penye battaniye 600₺
*10 lu set 1500₺

Pamuk saten takı yastığı:600₺

'Müslin Kumaş'
*Tulum şapka 600₺
*Tığ oyalı tulum şapka 700₺
(Tulum önü nakışlı şapka nakışlı)
*Etrafı firfirli muslin battaniye 600₺
*Tığ oyalı etrafı firfirli muslin battaniye 750₺
* İki renkli muslin battaniye 800₺
*Tığ oyalı muslin battaniye 600₺
* Muslin puset örtüsü 600₺
*Muslin fırfırlı puset örtüsü 700₺
*Muslin taki yastığı 600₺
*Muslin tığ oya detaylı takı yastığı 750₺

Pamuk saten kumaştan
*Tulum şapka 600tl
*Etrafı firfirli battaniye 600₺
*Takı yastığı 600₺

Havale yada EFT ile çalışmaktayız
Kapıda ödememiz yoktur
KARGOALICIYA AİTTİR.
Ürünlerimiz %100 pamuklu kumaşlardan üretilmektedir
Kargoya teslim süresi ödeme sonrası 20-25 gündür

Şeker yüklemesi için 75 ml içecek içtim baya yoğundu tadı su dahil içmeden bekle dediler bakalım 2 defa kan vereceğiz bekliyorum aynı gün çıkar mı acaba

Evt canim kenarlari tig oyali sormusum o fiyati verdi bana 750 listede bir yanlislik yok

Kızlar ben bebeğe banyo küveti kovası maşrapası bunu aldım. Yeğenim almıştı ondan gördüm beğenip aldım. Tavsiye ederim. Kasım indirimi beklemek isteyen olursa favorilesin ben hesabımdaki indirimleri kullanarak 520 ye aldım

Ya ben de bu setten alacaktım da çocuğu yıkarken kapanıyormuş körükleri. Birkaç arkadaşın salonu su içinde kalmış.

Ya ben de bu setten alacaktım da çocuğu yıkarken kapanıyormuş körükleri. Birkaç arkadaşın salonu su içinde kalmış.
Yanında düğmeleri var onlara basmadan kapatamıyorsun canım. Üstünede abanmadığımız sürece sorun yaşamayız inşallah benim normal büyük küvetleri koyacak yerim yok o yüzden çok yer kaplamasın diye böyle katlanır aldım.

Kızlar bu depend lohusa kilodunu hangi beden almak lazım ya. Doğuma kaç beden girerim kaç beden çıkarım hiç hesaplayamıyorum siz neye göre hesaplıyorsunuz

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-16-10-16-19-112_trendyol.com.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 31
Ha öyle mi bilmiyorum hiç kullanmadım. Arkadaşın annesi kovanın kenarlarını tutup bastırmıştı sanırım.

şahsen ben ihtiyaç duymadım, hastanede alt bezi takıyorlar zaten sonrasında lohusa pedi kullandım o bile fazla geldi, kanama hastanede yattığımız ilk gece fazla oluyor ondan sonra azalıyor tabi bu benim tecrübem

Kızlar bu depend lohusa kilodunu hangi beden almak lazım ya. Doğuma kaç beden girerim kaç beden çıkarım hiç hesaplayamıyorum siz neye göre hesaplıyorsunuz
Oğlumda L olmuştu cnm.76yla girmiştim doguma.71 72yle ciktim.ama kızım da heralde XL anca olacak.daha şimdiden 73teyim.biz bı gece kalıp cikmistik pandemi dönemi.evde de bundan kullandım çıktığım gün.sonra çok fazla kanamam olmadı ama tabi sezaryendi bnm.normal doğum da ne kadar kanama oluyor bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…