Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    147
Evt oylemis sol tarafa yatmak gerekiyormus.dikkat etmeye calisiyorum ama su siralar sirt ustu cok rahat geliyor agirlikli sol tarafa yatmaya calisiyorum
Elinden geldiğince sırt üstü yatmamaya çalış bende farkında olmadan uyuyorum uykudan anlık uyandığımda sırt üstünde yattigimi goruyorum hemen düzeltiyorum artık yatarken küçük bir toka atletime takıyorum öyle yatıyorum olurda sırt üstü yatarsam rahatsız olupta hemen uyanayim diye yine arada sağa yatabilirsin ama sırt üstü yatmamaya özen göster cnm

Neden ki? Çok mu zararlı?

Neden ki? Çok mu zararlı?
Bizim buralarda büyüklerimiz her zaman aman aman sırt üstü yatmayın diye uyarırlar biraz nette de araştırma yaparsan drlarin onermedigi yazıyor cnm
Diyelim ki sen yatmadın ama gece ansızın kalktığında sırt üstü yattığını görürsen endişelenme pozisyonu değiştirip yatmaya devam et

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-26-19-34-51-707_com.android.chrome.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 38
Ayyy sağlıkla gelsin inşallah bende haftaya yaptıracağım çok korkuyorum

Ben ilk gebeliğimde doğuma kadar çok bişey yiyemedim. Her şeyden tiksinmiştim. Yemek olarak salçasız bulgur pilavı ve yoğurt yerdim. Sabah da peynir sadece. Meyve yiyebiliyordum bi de. Çok az yememe rağmen 30. haftadan sonra 13 kilo aldım gerçekten zor bir durum ama sabredin.

Maşallah prensese sağlıkla gelsin minik kız

Görüntüsü varsa atabilirmisiniz acaba bende ordan bakiyodumda
İndirimle 115 liraya almıştım. Yumuşaklığını beğendim

Teşekkür ederim yorumlarına bakmistimm bugun rengi soluk falan demisler de genede takio edim daha kalinkna gerek yok bence güzel

Bu lcw bin sitesinde hafta sonları mi kargo bedava oluyor acaba geçen bı baktım kargo bedava diyordu ama neye göre cozemedim

Bu lcw bin sitesinde hafta sonları mi kargo bedava oluyor acaba geçen bı baktım kargo bedava diyordu ama neye göre cozemedim
Bana da kargo bedavaya geldi ama gününü tam bilmiyorum. Arada kargo bedava günleri yapıyorlar takip etmek lazım. Rengini ben beğendim ama, yorumlara bakmamıştım

Çok şükür idare ediyoruz. Bazen çok ağrım oluyor. Mesela bugün biraz fazla oturdum heralde. Vajinam ağrıyor. Grip oldum ben de. Onu atlatmaya çalışıyorum bebeğe zarar vermeden. 22+1 olduk.
Geçmiş olsun canım ben de grip oluyorum . Boğazım kıpkırmızı ve öksürük de başladı . Bol bol sıvı almaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…