Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Kızlar selamm biz 22+6 olduk hareketlerimi hissediyorum artık isimde Minel olacak böyle karar verdik sizler nasılsınız ben 3 kilo almışım biraz dikkat ediyordum o yüzden sanırım böyle kilo durumumda :)
Minel ismi çok güzel benimde komşumun kızı vardı liseye giden onun ismiydi çok hoşuma gitmişti ilk duyduğumda anlamı ne bilmiyorum ama çok hoş bi isim

Malesef böyle insanların yetiştirdiği çocuklar da doğruyu yanlışı ayırt edemiyor.Kimse kimsenin çocuğuna bağıramaz eğer ekstrem bir şey oluyorsa ailesine söylenebilir bence.Ayrıca yanlışlıkla bile olabilir oynarken gelmiş olabilir çocuğuna daha dikkatli olması gerektiğini söyleyip özür dilemesini isteyebilirdi.Hep söylüyorum bu gibi insanların yaptıkları kişisel algılanmamalı onlar hayatlarında kim varsa böyle saçma davranışlar sergiliyordur.Zaten günlük hayatta insanların bir sürü sorunu var bir de böyle şeylerde gerginliğe ne gerek var anlamıyorum.Pozitif bir yaklaşım sergilese çocuklar da birbirine zıtlanmaz belki olay kapanırdı

Ben bugün yaptırdım, ben de sizin gibi emin değildim. Bana hamile bir hemşire dedi ki açlık tokluk şekeri ile çıkmıyor ben de mecburen yaptırdım bende çıktı. Gebelik şekeri, şeker yüklemesinden daha tehlikeli bence.

Ben de böyle düşünüyorum yaptıracağım.Değerler nasıl geldi bir de çok mide bulandırıyor mu Benim bulantılarım devam ediyor hele sabah açken çok kötü oluyorum içeceği içip kusmaktan korkuyorum

Benim midemi bulandırmadı çok. Limonlu idi. Yani biraz şekerli limonlu bir içeceği 5 dakikada içtim, süresi öyleymiş. Öyle sandığım kadar şekerli de değildi, bu muymuş dedim hatta.İlk önce aç karnına şeker testi veriyorsunuz. Onun referans aralıkları 70-126 idi, benim 87.8 çıktı. Daha sonra 5 dakika içinde 75 mg'lık şekerli içeceği içiyorsunuz. Tam bir saat sonra kan veriyorsunuz, onun referans aralığı 70-180, benim 164 çıktı. Daha sonra bir saat daha geçince yeniden veriyorsunuz, onun aralığı 70-140 idi, benim 131 çıktı. Bu aralıkta hiç su içmiyorsunuz, başka bir şey yemiyorsunuz, ayrıca çok az hareket etmeniz mümkünse hareketsiz beklemeniz lazım. Hareket edince mideniz gerçekten bulanıyor. Bir şeylerle vakit geçirmek lazım yoksa insan hem acıkıyor hem midesi bulanıyor. Ama aman aman da bir şey değil, tedirgin olmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…