Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Kızlar bu akşam oğlumu almaya gittim okula, okul bugün şişme oyuncak kurdurmuştu çıkışta tekrar girdiler içine sonra bi arkadaşının ayağı oğlumun suratına değince oğlum ağladı vurdu diye çocuğun annesi benim oğlum vurmaz diye çıkıştı sesimi çıkarmadım bi süre sonra kadın hey çocuk sen de durmuyorsun sonra bana vurdu diyorsun diye oğluma bağırdı neye uğradığımı şaşırdım bu nasıl üslup ya çocuğa nasıl bağırıyorsunuz dedim ama hala kendini haklı görüyor o kadar kötü oldum ki hala sakinleşemedim yaa kusura bakmayın sizlere döktüm içimi zaten yalnızız yeterince zorlanıyorum birde böyle insanlarla karşılaşınca daha kötü oluyorum

Ay terbiyesiz kadın, çocukların arasında böyle şeyler olur ama annelerin bu tavırları yüzünden çocuk kendini haklı görür ve zorbalık yapmaya başlar
Ben de olsam çok sinirlenirdim hanımefendiye, çok haklısınız.

Kızlar bebişin bir sürü kıyafeti oldu Şimdiden yıkayıp dolaba koysam bir şey olur mu acaba?
Yikadikca yerlestir agirlasinca daha zor oluyor yika utule yerlestir dolap icinde tozlanmazda erken dogum olasiligi olmaz insallah o durumdada kafan rahat olur derim ben

Geçmiş olsun canım çok sevindim bende 1 hafta sonra gidicem eşim yaptırma diyor ama içimdeki ses bana yaptir diyor kararsızım bende şuan

Benden de istedi dr ben yaptirmayi dusunmuyorum 1 hafta aclik tokluk takip edelim ozaman dedi.diger iki gebeligimde yaptirmadim bunda da yaptirmak istemedim acikcasi

Kizlar cok moralim bozuldu 3 gun geriden geliyormus bebis dr o onemli degil 1 hafta olsa sorun olurdu desede cok takildim. ben o kadar dikkat ediyorum yedigime ictigime neden boyle oldu ya cok uzuldum
Canım benim bi hafta geriden geliyordu sonra 3 gün ilerde çıkmıştı en son ölçümden 2 gün gerideydi bence hiç takılma. Bidaha gittiğinde önde çıkıcak belkide

Benden de istedi dr ben yaptirmayi dusunmuyorum 1 hafta aclik tokluk takip edelim ozaman dedi.diger iki gebeligimde yaptirmadim bunda da yaptirmak istemedim acikcasi
Bende yaptırmak istemiyorum acaba sağlık ocağında ölçtürsem o şekilde kabul eder mi doktor

Ben gecen haftalarda doktora söylediğimde idrar tahlili ver demisti biseyde cikmadı idrarda ama magnezyumu duzenli ictigimden beri agrilarim cok azaldı
Aynen cnm magnezyuma başlamayı sormuştu Dr bende henüz ağrım yada kramp vs yok demistim kramp bı kere oldu ama bu bel rahim ağrıları çok kötü olmaya başladı artık zamanı gelmiş demk.oglumda kaç haftalık başladım hatırlamıyorum.
Terbiyesiz kadın ya.oyle kadınlara fena uyuz oluyorum ya.
Bende yaptırmak istemiyorum acaba sağlık ocağında ölçtürsem o şekilde kabul eder mi doktor
Dr karışamaz ki cnm nerde yaptirdigina.oglumda ben kendim evde şeker aletyle ölçtüm takip ettim.dr dediginde hocam ben takip ettim sıkıntı çıkmadı dedim.sen bilirsin dedi yaptirmadim.bunda da dusunmuyorum

Kızlar son siparişlerim geldi, 4 katlı müslin battaniye, yün pike, 2 katlı ve tek katlı müslin örtüler aldım
Caline Baby den aldım çok kaliteli geldiler hepsinin de yanına birer tane müslin ağız mendili hediye koymuşlar

Eklentiler

• 20240924_211754.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 11
  • 20240924_211713.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 11
Canım benim bi hafta geriden geliyordu sonra 3 gün ilerde çıkmıştı en son ölçümden 2 gün gerideydi bence hiç takılma. Bidaha gittiğinde önde çıkıcak belkide
[/QUOTE]
Insallah canim

Kızlar selamm biz 22+6 olduk hareketlerimi hissediyorum artık isimde Minel olacak böyle karar verdik sizler nasılsınız ben 3 kilo almışım biraz dikkat ediyordum o yüzden sanırım böyle kilo durumumda :)

Dr karışamaz ki cnm nerde yaptirdigina.oglumda ben kendim evde şeker aletyle ölçtüm takip ettim.dr dediginde hocam ben takip ettim sıkıntı çıkmadı dedim.sen bilirsin dedi yaptirmadim.bunda da dusunmuyorum
O ölçüm aleti nasıl birşey nasıl kullanılıyor bazı doktorlar ısrar ediyor ya illa yaptır diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…