Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Kızlar benim karnım böyle toplanıyo bazen semsert oluyo bir kısmı ama ben bebek totosunu kafasını veya sırtını dönüyo diye düşünmüştüm doktorda öyle dedi yaşayan varsa örnek olsun dedim

Eklentiler

• IMG_2490.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 37
Benim de öyle oluyordu ilk hamileliğimde onlar kasılma nasıl anlamazsın demişti bana doktorum. Bir tarafa toplanıp sert oluyordu karnım.

Benim de öyle oluyordu ilk hamileliğimde onlar kasılma nasıl anlamazsın demişti bana doktorum. Bir tarafa toplanıp sert oluyordu karnım.
Aa ben bi kaç doktora sordum bu olayı prof periontologda olmak üzere sırtı kafasıdır dedi neyse önemli değildir kasılmaysa bile sık sık arka arkaya olmuyo sonuçta

Sağlıkla zamanında gelsin inşallah sen şimdiden bunları düşünüp stres olma ben ilk gebeliğimde çok stres yapıyordum erken doğum riski var diye ama bunda çok da dillendirmiyorum her zaman benim oğlum sağlıkla zamanında gelecek diyorum Allah'a emanet hepsi güzel düşünelim

Ben hiç stres olmadım ki, bebek adam gelecek diye sevindim. Bendeki de degisik bir kafa. Arada diyordum oğlum seni özlüyorum ama zamanında gel diye, dinlemiyor sıpa demek ki

Ben gecen haftalarda doktora söylediğimde idrar tahlili ver demisti biseyde cikmadı idrarda ama magnezyumu duzenli ictigimden beri agrilarim cok azaldı

Aa zayıf mı hamile kaldınız ileriki haftalarda daha çok yapıyorlar normalde kiloları artınca göbeği yamultuyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…