Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Haftan geldi mi aşıyı yapıyorlar bende ateş vs olmadı sadece kolumun üstüne yatamadım dokunamadim baya acıdi, parol içmedim sürekli bı ağrı olmadigi için ama icebilirsin demişti sağlık ocağındaki ebe

Şeker yuklemesine karşı olan doktorlar da gördüm youtubede o konuda ne düşünüyorsunuz
Ben oğlumda açlık tokluk ölçtüm şekerim çok şükür iyi çıkıyordu.yukleme yaptırmadım.bunda da aynısını düşünüyorum.
Oğlumda 2 doz oldum dedigin gibi kolumu kaldıramadım kırık gibi aciyordu.baska bsy olmadi.ama bunda ateş oldu .

Okulda kimya öğretmeni arkadaş var asla olma sakın diye çok baskı yaptı ama ben doktoru dinledim oldum .
Dr olmayan birilerinin böyle kesin dille konuşması garip geliyor bana, sonrasında olabilecek tehlikelerin sorumluluğunu nasıl alabiliyorlar
İyi yapmışsın canım, ben de Dr ne derse onu yapacağım
Evet canım benimde yarın hayırlısıyla çok güzel geçer insallahh hepimizinnn içini ferah tut doktorun ne derse ona göre hareket et daha iyi bilirler
Aminn canım
Öyle yapacağım

Doktorların her dediğini koşulsuz yapacak biri olarak ben de şeker yüklemesi konusunda korkutuldum. Tokluk şekeri ölçtüreceğim sağlık ocağına 5 gün sabah üst üste gidip. Ailemde ya da bende şeker geçmişi yok. Öyle bir semptomum da yok. Eğer tokluk sekerimde bir sorun çıkarsa ona göre beslenirim olur biter diye düşündüm. Kendimi böyle korkunca cahil gibi hissediyorum ama yapacak bir şey yok, korkutuldum bir kere.

Merhaba, plesantası rahme yakın olup normal hayatına devam eden var mı? Kimilerine istiharat verilmiş yorumları okudum da.
canım ben aralık annelerindenim . 25+2 haftalığız. benim en baştan beri plesenta sorunum var. detaylıdada yakın konumlu oldğunu söylediler. şimdilik önlem almam gereken bir durum olmadığını söylediler ama ben dikkat ediyorum . ağır kaldırmıyorum egzersiz yapmıyorum yürüyüş tempolu yapmıyorum . eğilip kalkarken çok dikkat ediyorum . onun haricinde doktor şuan için çok erken 32. haftaya kadar yukarı çıkacaktır. 32 den sonra konuşalım bunları dedi. ben çok kafaya takmıştım bu durumu. araştırdığımda ani kanamaların olabileceği yazıyor. takdir allahtan . dua ediyorum ve düşünmüyorum :) hatta son kontrolde doktorum bu gidişle normal bile yapabilirsin içini ferah tut hiçbişi olmaz dedi :)

Bende doktorum ne derse yaparım derim herzamanda ama geçen gün youtubede bir doktorun şeker yüklemesi Hk da vdieosuna denk geldim Dr Ümit Aktaş baya kötülemis şeker yüklemesini valla kafam karıştı bizim ailedede seker yok

Benim çevremde de öyle yaptırma ilaç içme vs diyen çok valla. Birde tetanoz aşıları toplatılması bazı ülkelerde sağlık ocaklarında sinir lli sayidaymis

Allah şifa versin hamile dualarimiz kabul olsun insallah

Bende ates oldu bayagi

Aynı ben 4 yaşında oğlum var ve okul öncesi öğretmeniyim bazen o kadar ofkeleniyorum ki nasıl bu mesleği yaptığıma inanamıyorum

Ben de dediklerinize dikkat ediyorum. Yukarı uzanıp karnını gerecek hareketler yapma, ağır kaldırma dedi doktor. Onun haricinde günlük yaşama devam Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…