Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Eltin çok sabırlıymış çok rahatsız edici şeyler yaşamış herkes katlanmaz.Dediğin gibi biraz adamına göre yaklaşıyorlar o sınırı güzel koymak lazım.İnsanın içi temiz olacak yoksa kim olursa olsun birinin kötülüğünün bize faydası ne destek olmak lazım tabi.Umarım çok güzel sağlıklı bir şekilde gerçekleşir doğumun

Benim bir düşüğüm var aynısını yaşadım bana da öyle söylediler.Ama onu aştım artık dinlemiyorum korkuyla yaşanmıyor ki faydası da yok.Bir şey olacaksa her zaman olabilir kendime eziyet haline getirmeyeceğim bu süreci diye düşünüyorum

Orası öyle tabi ki stresi buraların daha sağlıklı ilerlemeye başladık çok şükür. Sağlıkla alalım bebişleri hepimiz kucağımıza

Kız ben hiç yemedim ve şu msjı okuyana kadar ciddi ciddi şöyle elde açılmış yufkalı içi bol yeşil sebzeli bi börek sanıyodum hayallerimi yıktın
Kuzum çok geçmiş olsun bol bol c vitamini al
Kızlar iki gündür akşam bu saatlerde hafif miğde bulantım oluyor migdem.kaziniyor galiba sizdede böyle olan varmı ya
Ayyyyy aynı dertten muzdaribim. Bende msj atıcaktım benim gibi olan var mı diye kız saat gece 2 ben nerdeyse yarım ekmekle taze fasulye gömdüm ya sırf midem kazındı hafif bulandı diye. Halbuki 1 2 saat önce 3 meyveli şeker 1 kase makarna 1 türk kahvesi gömdüm
Mesajı yemek yerken okumam dışında sorun yok
Hahahahaha anlık durumum ektedir
Canınız çekmesin diye karaladım

Eklentiler

• IMG_20240821_021122.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 45
Aman ne karışır ya KV .sonuçta parası senden çıkıyor demi hiç takma bile.heves ediyorsun sonuçta.oglumda bizde böyle heyecanla netten neler alırdık.ne KV mi karistirdim ne başkasını.
Benim migdemde kocaman oluyor göğüsten aşağısı kocaman oluyorr kendimi sumocular gibi hissediyorum artık
Bnm de benm de
Valla benimde hiç canım.istemiyoe ama gündüzde evde olduğum için hareket iyi gelebilir diyorum kendi kendime sanki daha çok yoruluyorum yürüyüşten sonra
Yürüyüş iyi gelmez mi keşke hergun yuruyebilsek.
Boşver cnm altta bak anlattım bnm KV yi.beterin beteri var.ama KV ye asla sırrını açma samimi olma.
Böyle dengesiz kötü kalpli kaynanalara sinir oluyorum.bnm kaynanam da ben dahil rahmetli anneme bile çok etti.annem hep içine attı arada ben varım die.bosver kızım etsin derdi.kaynanamlar kaynimla birlikte yaşıyorlardı eltim geldi yine devam ettiler aynı evde yaşamaya.ama eltim afedersiniz 5vakit ağızlarına ediyor sesini bile çıkaramıyor.ben olsam cemkirirdi bana.neler var neler canım.oglumdan önce bı bebek kaybettim.ayri şehirlerde yasiyoruz.ucak bileti almıştık hamileyken,zamanı tam kurtajima denk geldi.bnm üstümden eşimi doldurmuş.esim yine bsy demedi bana ama yalan olduğu için sinir oldum resmen ve yalan olduğunu yüzune vurunca bu iice cileden çıktı fln bende eşime dedim ki bilet al ben memlekete annemlere gidicem.ayy kalkti bana dedi ki ,evin başına insin sen gidicen de biz senin evinde napcaz,dedi.yine sesimi cikarmadim eşim özür dile anne fln dedi yok dilemez asla.padisah torunu sanki manyak kadin.cunku ilk değil bunun böyle yapışı.zaten ben bebeğimi kaybetmişim dünyam yıkılmış.bide insan böyle der mi.ev başıma inse içinde oğlun da var demi .konuşmadım ama bnm evimde oldukları için yine yemeklerini koydum kaldırdım ses etmedim bile. KV aşırı yalancı dir.allah bır dediğinden başkası yalandir .simdi de bana ve aileme ettiklerini çekiyor yuruyemiyor bile.eltim aynı evde bakmıyor bile.kayinpederim bakarsa bakıyor.ben asla bakmam dedim.kaynanam onun çocuklarına baktı ama.hep desteklerini kaynima yaptılar.tarla arazi parası vs hepsini ama hepsini ona verdiler.biz memuruz die bizden hep yolmaya çalıştı.gecen gün de yazdım ya anlatsam kitap olur. şimdi ben konuşmuyorum bile. Diyeceğim o ki ne Kaynanalar var. Bu anlattığım da 2019da olan bsy buarada..
Valla haklısın cnm.allah böyle kaynanalara bilerek vermemiş.
Bnm kaynana da aynıydı.kizi yok bana ve aileme etmediği kalmamıştı.simdi konuşmuyorum bile.kendi kzii olsa belki anlardı ama 2oglu var.
Ayy o da kötü bsy demek istememiş yazık.oyle derler ama bizde de.dusuk sürekli tekrarlar vs die.
Kızlar iki gündür akşam bu saatlerde hafif miğde bulantım oluyor migdem.kaziniyor galiba sizdede böyle olan varmı ya
Bnm de midem kaziniyor ama yiyince rahatsız oluyorum o yüzden yememeye calisiyorum.
Ayy maşallah kuzum afiyet olsun can boğazdan gelir ye

Kızlar istanbulda Avrupa veya Anadolu yakasında fark etmez önerebileceğiniz bir perinatolog var mı?
Anadolu yakasında ben baya arastırmıstım detaylı ultrason için fiyat aldıklarımla beraber yazayım
Bu isimleri anne gruplarından aldım bi çok annenin önerdiği isimler
Melih güven 12500tl
Zeki şahinoğlu baya kişi önerdi ama ulaşamadım
Arda lembet 15 bin
Gülseren yücesoy 4400
Fiyat almadıklarım ama önerilerde olan
Özgür dündar
Tolga ergin
Resul arısoy
Cihat şen

Avrupa yakası
Atıl yüksel

Teşekkür ederim canım bugün daha iyiyim sanki bol c vitamini aldım . İnşallah çabuk geçer

Afiyet olsun bacimm valla ben lavaboya gittim elimi yüzümü yıkadım zaten uyucan birazdan kızım gene dedimm

Fiyatları görünce ben şok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…