Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Üç de azmış bence ya
Benim etlimin de üçüncü bebeği o da 4 er tane almış canım yeter de artar bile diyor .

Kızlar beni klima çarptı sanırım grip oldum .
Burnum akıyor öksürük de başladı

Doktorunuzun önerdiği kullandığınız burun spreyi var mı eşim gidip alacak . Burnum tıkanıyor nefes alamıyorum

Üç taneyi bir günde değiştirirsin yav, onlara kalsa hiçbir leye ihtiyaç yok ben yenidoğana zıbın-alt üst takım- tulum- hastane seti olarak 10 tane almışımdır kurutma makinesi kullanmama rağmen. 1 ay giyiyor tamam ama doktorlar da kıyafetin bebeği sarması gerektiğini, aksi takdirde ısı kaybının olacağını söylüyor. Bir de göz zevki diye bir şey var yahu, güzel gözüksün gözüme

Benim migdemde kocaman oluyor göğüsten aşağısı kocaman oluyorr kendimi sumocular gibi hissediyorum artık

Ben aksamlari yürüyüşe cikicam insallah cok istiyorum ama izmir cok sicak biraz serinlesin. Yuruyus cok iyi geliyo diyolar. Zaten başka da spor yapamam ben usenirim
Havalar çok sıcak evet gündüz evde olduğum için akşam gene biraz yürümeye çalışıyorum ben bu sıralar ama hemen yoruluyor insan dışarı çıktıktan beş dk sonra tuvaletin geliyor

Gösterme, ben kime söylesem pişman oldum. Bak çok almışsın hızlı büyüyor demek başka, heves kırmak başka. Benim kayınvalidem çul çaput bunlar lüzumsuz dedi. Aynı senin dediğin gibi çıplak mi gezsin dedim. Bu haftasonu eltim geldi o kayınvalidem ile aynı evde yaşıyormuş ilk bebeği olduğunda. Ona da sürekli bebek kiyafeti gereksiz çul çaput deyip duruyormuş. Kadın bunun korkusundan 8.5 aylık hamile iken gidip ilk hastane çıkış setini almış. O kadar baskı yapmış ki bebek hastaneden çıktığında saracak battaniyesi bile henüz alınmış durumda değilmiş. Ben şok oldum dinlerken, eltim ağladı ben ağladım o kadar diyeyim. Kayınvalidemden ekstra soğudum yemin ederim. Konu ile alakasız ama yazmak istedim. Bugün de bir arkadaşım hamile imiş bana aldığın hastane çıkışını gönder dedi. Bir tek hastane çıkışı alacakmış bebeğine, kalanını abisinden giydirecekmiş. Neyse gönderdim bana bu kadar verilir mi dedi. Vallahi 980 TL verdim 10 parçaya. Orta karar bir şey aldım üstelik. Artık kimseye aldıklarımı dememe kararı aldım. İnsanın canını sıkıyorlar.

Valla benimde hiç canım.istemiyoe ama gündüzde evde olduğum için hareket iyi gelebilir diyorum kendi kendime sanki daha çok yoruluyorum yürüyüşten sonra

Kız boşver eşine göster bir arkadaşına falan işte bı onlar hevesle bayılıyorlar

Of evet ben ona minnoş minnoş foto çekicem günlük kombin yapıcam belkiAbartmayalım da bu kadarı bana yetmez kusan çocuğa nasıl yeteceekkk.Bir de beğendiğim şeyi alırım illa ihtiyaç mı olmalı

Of evet ben ona minnoş minnoş foto çekicem günlük kombin yapıcam belkiAbartmayalım da bu kadarı bana yetmez kusan çocuğa nasıl yeteceekkk.Bir de beğendiğim şeyi alırım illa ihtiyaç mı olmalı
Katılıyorum, ben de beğendiğimi alıyorum çok fazla abartmadan. Kullanmadığımı sevdiğim birine veririm, ziyan olmaz sonuçta. Her aldığımız şey uzun süre kullanılmak zorunda değil bence, birkaç ay bizi rahatlatsa dahi yeter diye düşünüyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…