Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Bebeği hisseden arkadaşlar tam olarak hangi bölgede hissediyor acaba . Ben daha önceden buradan okuduklarimda kendimi dinlemeye çalışıyordum ama emin olamıyordum gaz da olabilir gibi geliyordu . Dün ilk defa biraz daha emin oldum . Bugün ciddi bir haraket hissettim. İlk çocuğum olacak ama daha önceden açık ameliyat geçirmiştim rahimden . Sezeryan dikisi var yani bende de . O dikiş ile göbek deligimin ortasında belki çok az daha dikişe yakın tekme gibi hissettim. Sonrasında (bana göre tabi) ilginç bişey oldu bir hareket görür gibi oldum tam dikiş yerinin üzerinde elimi goturdugumde bir sertlik vardı küçücük bir yerde yaklaşık bir dakika o sertlik geçmedi . Küçük bir kitle gibi hani .
Ama dediğim gibi dikiş yerinin üzerinde . Acaba o kadar aşağıda mi oluyor ki bu haftalarda . Bugün 19. Haftama girdim .
Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın tam izah etmeye çalıştım .

İnşallah canım içime su serptin 🙏
Sıkma canını hiç bende geçtim şuan olduğun yollardan. Hele nette araştırıp okadar saçma sapan bi bataklığın içine düştümki. Sen sakın yapma. Kötü bir durum değil bu, doktorlar okadar alışıkki. 24. Haftadan sonra yukarı çıkmazsa doktorun o zaman gerekenleri söyler sana ama çıkar iyi düşün iyi olsun ❣️

Bebeği hisseden arkadaşlar tam olarak hangi bölgede hissediyor acaba . Ben daha önceden buradan okuduklarimda kendimi dinlemeye çalışıyordum ama emin olamıyordum gaz da olabilir gibi geliyordu . Dün ilk defa biraz daha emin oldum . Bugün ciddi bir haraket hissettim. İlk çocuğum olacak ama daha önceden açık ameliyat geçirmiştim rahimden . Sezeryan dikisi var yani bende de . O dikiş ile göbek deligimin ortasında belki çok az daha dikişe yakın tekme gibi hissettim. Sonrasında (bana göre tabi) ilginç bişey oldu bir hareket görür gibi oldum tam dikiş yerinin üzerinde elimi goturdugumde bir sertlik vardı küçücük bir yerde yaklaşık bir dakika o sertlik geçmedi . Küçük bir kitle gibi hani .
Ama dediğim gibi dikiş yerinin üzerinde . Acaba o kadar aşağıda mi oluyor ki bu haftalarda . Bugün 19. Haftama girdim .
Bence gayette hissettiğin bebeğin canım 🥰

Bence gayette hissettiğin bebeğin canım 🥰
Şu an mesajını okuyunca bir iki parmak yukarda birkaç kez daha hissettim. Rabbim hepimize bir an önce yaşatsın bu duyguyu.🥰

O bahsettiğim sertlik biraz daha aşağıda olunca değişik geldi ve dediğim gibi bir dakika kadar kaldı orda eğer bebiş ise sanki ya ayağını ya kafasını dayamış bir süre gibi

Dün akşamdan beri bel ağrım grip belirtilerim bir de baş ağrısı eklendi geçmek bilmedi . Artık bir süre katlanacagiz herşeyden önemlisi sağlıklı olsunlar da

Biz karadenize gittiğimizde yemistik harika bsy ya.laz böreği demişlerdi bizde nerden bilelim börek sanıyoruz gele gele çok güzel bı tatlı gelmişti ve bayıldık resmen

Gözün aydın canım 🤗 😍

Cnm ben oğlumda kraftin çantasını almıştm siyah fermuarlari Gold bı cantaydi.link atmasını beceremedim.evde olsam resmini atardım.az önce baktım civilde 1500ile 1800arasi yazıyor.2020de almıştım ve fiyatı baya uygundu ve kullanışlı geniş bı çanta

Bende bunlardan secicem galiba karar veremedim.

Kaç yaş ve kiloya kadar kullanışlı canım peki.
22 kiloya kadar dedi ve Kraft kilo kapasitesi açısından Civil’de sattığımız en sağlam ürün dedi ne kadar doğru bilmiyorum 🤭

Biz karadenize gittiğimizde yemistik harika bsy ya.laz böreği demişlerdi bizde nerden bilelim börek sanıyoruz gele gele çok güzel bı tatlı gelmişti ve bayıldık resmen

Gözün aydın canım 🤗 😍

Cnm ben oğlumda kraftin çantasını almıştm siyah fermuarlari Gold bı cantaydi.link atmasını beceremedim.evde olsam resmini atardım.az önce baktım civilde 1500ile 1800arasi yazıyor.2020de almıştım ve fiyatı baya uygundu ve kullanışlı geniş bı çanta

Bende bunlardan secicem galiba karar veremedim.

Kaç yaş ve kiloya kadar kullanışlı canım peki.
Laz böreği en sevmediğim tatlı olabilir. Çünkü öğrenci iken bir arkadaşımın yurduna misafir gidiyordum. Geç geleceğim ama sana da börek ve tatlı getiririm dedim. Kız aç aç beklemiş. Ben de girdim bir yere börek diye Laz böreği aldım yanına da tulumba aldım tatlı. İki tatlı ile baş başa kalmıştık 😅

Evet o kadar aşşağıda bebiş
Bazen bebiş hareket ederken baya ele geliyo benimde kubbe gibi tümsek oluşuyo karnımda örnekteki gibi her zaman öyle değil ama bazen bebegin duruşundan kubbe oluşuyo sert bi kitle gibi

Eklentiler

• IMG_0998.jpeg
    IMG_0998.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar bi kaç marka var çok bilinmeyen ürünleri çok güzel burdan paylaşayım sizde bakın
Pink Fırfırlı Mama Önlüğü & Örtü - Dear Deer Love bu markanın önlükleri ve yatak korumaları yatak örtüleri çok güzel

Sakin desenli oyun matı arayablar

Fırfırlı müslin arayanlar Bebek Müslin Örtüleri (@maren.baby) • Instagram photos and videos

Ahşap bebil oyuncakları

Anne bebek ürünleri sade ve şık

Duvar kağıdı ve sticker

Hastane çıkışları

Ben bugün 20.haftaya girdim çok aşağıda bebek. Aslında daha çok küçükler aşağıda olmaları çok normal ama insan sorguluyor yine de :) bence de bebek hissettiğiniz.

Laz böreği en sevmediğim tatlı olabilir. Çünkü öğrenci iken bir arkadaşımın yurduna misafir gidiyordum. Geç geleceğim ama sana da börek ve tatlı getiririm dedim. Kız aç aç beklemiş. Ben de girdim bir yere börek diye Laz böreği aldım yanına da tulumba aldım tatlı. İki tatlı ile baş başa kalmıştık 😅
Hahaha🤣🤣ilk bizde börek sandık yiyene kadar 🤣🤣

Kızlar akşamları vs yürüyüşe falan çıkan varmı veya hamilelikte spor yapan.
Valla ben bazen oğlanı parka çıkarma bahanesyle çıkmaya calisiom ama kırk yılda bı oda.yemekten sonra hiç cikasim gelmio.mutfagi fln anca topluom.ama öncesinde çarşı işi olursa cikioZ.2 gündür aydın ve denizlideydik baya baya yürüyüş oldu o sıcakta.insallah sıcak carpmaz.sicaklar geri döndü.
Benim bebiş de hep doğum 13.01 ya da 15.01 gösteriyordu muayene kağıtlarımda ama bugün 05.01 gösterdi . Bana da aralık olacak gibi geliyor
Bnm de normal doğum tarihi 11.01 gosterio ama sezaryen olcagi için Aralık sonu olur büyük ihtimal.bnm doğum tarihim de 18aralik ama ocakta olsun istiyorum bakalım nasıp kısmet 😍

Kızlar kayınvalidemle konuşuyorduk neyden kaç tane alacağım diye ve üçer tane alsan yeter diyor.Az değil mi 3 tane zıbın 3 üst 3 alt mı alacağım makine başında bekleyeceğim heralde yanlış anlamış olmayı umuyorum😂😂😂En iyisi aldıklarımı göstermeyim diyorum ilk bebek insan heves ediyor.Tamam çok çabuk büyüyorlar vs de çıplak mı kalsın bebem😂😂

X