Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
İçimize sineni indirimli haliyle

Ben bebeği şuna hediye paketi gibi sararım diye müslinden kundak yapma kararı almıştım

Eklentiler

• 1000142745.jpg
    119,2 KB · Görüntüleme: 38
Selam kizlar bugün kontrolüm vardı. Dr. Bebeğin esiginin rahim ağzına yakın dedi. Moralim bozuldu. Böyle bir durum yaşayan var mı

Selam kizlar bugün kontrolüm vardı. Dr. Bebeğin esiginin rahim ağzına yakın dedi. Moralim bozuldu. Böyle bir durum yaşayan var mı
Merhaba kaçıncı haftadasın.Bana da söylemişlerdi şimdi 20 ye gireceğim son kontrolde yukarı çıktığını söyledi.Doğru hatırlıyorsam 24 28 haftalara kadar yukarı çıkabiliyormuş.Çıkmasa bile sağlıklı doğumlar yapılıyor sezaryen tercih ediliyormuş

18 haftalıgim canım. İnsalah ilerleyen haftalarda yukarıya çıkar canım. Doktorda direk sezeryan olacaksin zaten dedi :)

Onu birgün yaomak istiyorum.esim birgün bir yerde ikram etmişler yemiş erteo gün pastaneleri tatlicilara bakmadigimiz yer kalmadı bulamadık Allah'tan o sıra gebe değildim
Biz karadenize gittiğimizde yemistik harika bsy ya.laz böreği demişlerdi bizde nerden bilelim börek sanıyoruz gele gele çok güzel bı tatlı gelmişti ve bayıldık resmen
Kızlar ayrıntılı ultrasondan çıktık her şey yolunda çok şükür bizim sıpa eliyle yüzünü kapattı hep doktor çok uğraştı ama bir türlü tam göremedik yüzünü
Gözün aydın canım
Kızlar anne bebek çantası için önerileriniz var mı sade bişey almak istiyorum biraz bakındım kafam daha çok karıştı
Cnm ben oğlumda kraftin çantasını almıştm siyah fermuarlari Gold bı cantaydi.link atmasını beceremedim.evde olsam resmini atardım.az önce baktım civilde 1500ile 1800arasi yazıyor.2020de almıştım ve fiyatı baya uygundu ve kullanışlı geniş bı çanta
Kızlar bu iki modelden birini alıcaz fikri olan var mı ?

Bende bunlardan secicem galiba karar veremedim.
Aslında fiyat olarak da daha uygun ben Kenya olsun diyorum eşim diğerini diyor çünkü satıcı o daha sağlam dedi
Kaç yaş ve kiloya kadar kullanışlı canım peki.

Ben de koldan yön değiştirme olayını çok önemsiyorum. Cybex eezy s twist aldım ben komple oturma ünitesi 360 derece dönüyordu, eğer dönmeseydi almazdım. Güneş gelebilir çocuğun yönünü değiştirmek gerekenilir komple oturma ünitesini kaldırıp indirmek çok mantıksız artık bütün modeller böyle maalesef. Kraft Napoli çok şık bir model bence, arkadaşımın oğlu 2 yaşında hala uyuturken kendine çeviriyor bence önemli bir özellik

Mamas palas bende var kapatınca biraz ağır gibi ama olsun konforlu duruyor

Maxi cosi leonada güzel uzun boylular için o araba bende ondan elemiştim tutma yeri uzunmuş
İnglesina quid -tentesi kocaman kompak ve hızlı kapanıyo tekerleklerıde küçük değil tek yön
İnglesina maior- tutma yeri uzun kocaman tekerlek dağ bayır sürülür kolay katlanıyo tek yön
Nuna triv next - çift yön geniş oturma yeri sürüş güzel eksi yani tutma barı katlanınca yere geliyo eğilmek gerekiyo
Cybex eezy twist -çift yön büyük teker süspansiyonu içi geniş tente ama quid kadar geniş değil
Easywalker jackey xl -tek yön uzun boy için ideal tekerlekleri efsana kocaman ve aşırı kolay kapanıyo tek hamlede kendiliğinden kapanıyo

Siz maşallah iyi araştırmışsınız. Benim bir arkadaşım yeni doğum yaptı, Kraft Napoli almış, işte bizim bel fıtığımız var güçsüzüz tutma sapindan değişmesi önemli dedi. Benim için sadece 2 seçenek kaldı o andan itibaren. Prego Mios ya da Kraft Napoli alacaktım. Kraft Napoli aldım. Çok zor bence böyle şeylerin kendine uyanını bulmak. Yoksa Maxi Cosi Leona alacaktım muhtemelen. O da epey guzel diğer yazdıklarınız gibi sadece fiyatı daha uygundu.

Mamas palas bende var kapatınca biraz ağır gibi ama olsun konforlu duruyor
Mamas Papas aynı zamanda bir kumaş markası olduğu için kumaşı vs çok yumuşak ve iyi oluyormuş. Gittim gördüm ben hepsinden çok beğenmiştim onu. Bence onu kullanabildiğiniz kadar kullanın. Bebek için oldukça konforlu bir araba.

Banada aynısı dendi kuzum ama kendi doktorum korkma 24. Haftaya kadar genelde yukarı çıkıyor o haftalarda çıkmazsa ozaman düşünürüz dedi gayet sakindi panik değildi. %90 çıkıyormuş genelde zaten.

Kızlar oğlum yaz bebesi olunca hiç sarmak için battaniye vs almadım. Sadece ince müslinle idare ettim. Şimdi ise yorgan battaniye bişey almak istiyorum kundak gibi sarmak için. Nerden alabilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…