Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Zaten sıvı olsa 12. Haftadan beri aynı şekilde akıntı var suyu kalmazdı diyorum kendimi öyle teselli ediyorum
Eşim de abartıyorsun artık diyor
Kesinlikle öyle zaten bu haftalarda hemen hemen 1 su bardağı kadar sıvıları. Öyleolsa 12. Haftadan bu yana esamesi okunmazdı sıvının. Hiç sıkma canını. Birde ben şey okudum bazen basit yırtıklar olabiliyormuş kesede ama kendi kendini onarıyormuş ve çoğu kadın bunu anlamadan 9 ayı tamamlayabiliyormuş.

Ben bundan aldım, gayet kullanışlı görünüyor

Bende kızıma sade bi duş havlusu arıyordum zarahome da buldum sade bebek ürünleri bylabileceğim yerler bilen varsa yazabilir mi
Bide 0-6 aya ayarlanabilir uyku tulumundan aldım indirim vardı little gustoda
Zara’dan aldım ben havlusunu, biraz fazla büyük almışım ama kumaş kalitesi vs çok başarılı. Bir tane de English Home’dan aldık o da çok güzel.

Peki ne zaman dışarıdan hissediliyor bebeklerin hareketleri? Sizlerde dışarıdan eşi, yakini vs hissedebilen var mı?
Ben 17+1de ilk hareketlerini hissetmeye başladım, 19.haftanın sonuna doğru dışardan görmeye başladım ama çok nadir oluyor çünkü bebek bu haftalarda kasıklarda genelde, göbekten göremiyorum 1.5 haftadır falan elimi koyduğumda hareket ediyorsa çok net hissediyorum. İlk gebeliğim bu arada

Haklısın canım ya artık kafam daha rahat .
Bugün bebek arabasına da karar verdik sayılır . İnsan eksikleri aldıkça daha bir mutlu oluyor

Müslin kış için 4 katlı mi olması gerekir? 2 katlı da alsak olur mu? Müslinleri nereden alıyorsunuz? Kaç tane almalıyız?
Ben 3 kalın müslin aldım -bence fazla almışım gerek yokmuş- 2 katlıdan bol bol aldım alıyorum da indirimde gördükçe. Bana lcw’den hediye geldi, aldıklarım da linktekiler. Üçlülerden küçük boy almışım şu an dikkat ediyorum 120x120 veya 110x110 alıyorum. Juniperus markası da favorilerimde.

Evet onun duruşu daha kibar güzel duruyor ben de onu beğendim .
Sadece diğer modele göre iki taraflı kullanımı daha uğraştırıcı
İki taraflı kullanımı 1 yaşını geçtikten sonra kullanmayacaksınız muhtemelen. Kenya’nın kapanması daha kolay ve daha küçük duruyor. Bence bu daha önemli

Aslında fiyat olarak da daha uygun ben Kenya olsun diyorum eşim diğerini diyor çünkü satıcı o daha sağlam dedi
O kadarını bilmiyorum artık ama satıcı tabiki fiyatı yüksek olanı satmak ister %lik prim alıyorlar. Trendyol yorumlarına falan da bakın isterseniz. Bagi neo ya da baktınız mı ?

O kadarını bilmiyorum artık ama satıcı tabiki fiyatı yüksek olanı satmak ister %lik prim alıyorlar. Trendyol yorumlarına falan da bakın isterseniz. Bagi neo ya da baktınız mı ?
Bagi Neo uzun boylu çocuklar için kısa kalıyor yorumlari okumuştum. Napoli ve Kenya arasında ben kalmadım. Benim için üstten yön değişmesi önemli idi. Ama Kenya da güzel bir model. Bakınca daha küçük ve kompakt duruyor. Ama Mamas Papas'ları gördükten sonra Napoli Pr da bana küçük gelmişti.

Çok teşekkür ederim yorum için. Ben de Caline ve Bondberro'yu beğendim. Juniperus'a bakacağım. 3 tane 2 katlı aldım. 2 de kalın yani 4 katlıalsam çok olur mu acaba? Kundak yapmayı düşünerek alıyorum bu arada 4 katlidan kundak olmaz derseniz ben 2 katlıdan devam ederim.

Arkadaşımın bebeği yaşıtlarından uzun boylu şu an 2 yaşında neo kullanıyorlar bi şikayeti yok hiç. Ben bebek arabasının kompakt ve kolay katlanıp açılabilen olanlarını seviyorum. Açıkçası. Mamas papas a araba alırken bende bakmıştım ama çok büyük gelmişti bana. Ya tabi bu olay tamamen tercih meselesi. Hepimiz içimize en sineni alalım

Kundak için ilays markasından aldım, bence müslinden kubdak olmaz çünkü esnek olması gerekiyor kumaşın. Anneler bana bol bol müslin al dedi, alıyorum ben de :) yetmezse doğumdan sonra da alınabilir tabi ama dayanamıyorum pek alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…