Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Kızlar pişik kremi için mor desitin çok iyi. Mustela da güzel. Diğerlerinden ben memnun kalmadım açıkçası.
Gaz için nurse harvey, biogaia damla ve relaktaz damla çok lazım oluyor.
Deterjan olarak chiccoya bayıldım, kokusu harika. Şampuan ve vücut losyonu olarak mustela öneririm.
Meme çatlakları için gümüş kapak ve lansinoh kullandım.
Ek gıdada tabak ve bardakları ikeadan aldım, renkleri çok tatlı.
Lansinoh göğüs pedi çok iyi.
Bebek küvetini katlanır olanlardan alın bence, ben normal almıştım pişman oldum, çok yer kaplıyor. Küvetin içine fileyi unutmayın.
Korbell çöp kovası çok elzem değil.
Bol bol yaka ve mendil alın, bebişler çok kusuyor.

Peki ne zaman dışarıdan hissediliyor bebeklerin hareketleri? Sizlerde dışarıdan eşi, yakini vs hissedebilen var mı?
Elimizi koyunca eşim ve ben içeride kıpırtı olduğunu hissediyoruz. Ben zaten içeriden hissediyorum ama 1 haftadır o da elini koyduğunda kıpırtı hissediyor. Bu bu bahsettiğim çok minik bir kıpırtı, damar atması gibi. Ama dün gerçek bir tekme hissettim gibi

Canım kilon kaç hangi beden aldın ben de hastane için bir tane alıcam 80 kilo olurum o zamana hangi beden alsam acaba

Kızlar anne bebek çantası için önerileriniz var mı sade bişey almak istiyorum biraz bakındım kafam daha çok karıştı

Merhaba kızlar

Doktor kontrolüm vardı yeni çıktık . 19+2 yiz.
Her şey yolunda dedi. Sadece kalbe giden damarları bebeğin pozisyonundan dolayı göremedim haftaya yine gelin bakalım dedi .
Boyu 22 cm kilosu 356 gr olmuş

Bu hafta gruba bebeğin sıvısı mı geliyor diye endişelerimi yazmıştım . Bebeğin sıvısı gayet iyi gelen akıntıdır dedi ben tedirgin olduğumu söyledim . Vajinal muayene etti bebeğin sıvısı değil ama yine de korkuyorsanız haftaya gelirken amnisure test alın burada yapayım dedi . Yani %100 asla bebeğin sıvısı değildir gelen diyemedi . Biraz rahatladım ama %100 değil . Biliyorum biraz fazla takıntılıyım

19. Hafta oldu bebeği hissedemiyorum dedim bakalım kilosu eğer 350 yi geçtiyse seyirmeler başlar sonra da net hissedersin ilk gebelikte böyle olur dedi .
Benim gibi hissedemeyen arkadaşlar vardı onlara da örnek olsun kilosuyla ilgiliydi oluyormuş genelde .

Kızlar anne bebek çantası için önerileriniz var mı sade bişey almak istiyorum biraz bakındım kafam daha çok karıştı
Civil’de bugün bu çantalara baktım çok sağlam kullanışlı içi vs. Ama renk olarak beğenmedim sadece bu iki rengi var .
Ben de çanta bakıyorum sade bir şey olsun istiyorum

Eklentiler

• ACFA7AF9-77AB-4CD7-A1E7-02262BBE7046.png
    287,5 KB · Görüntüleme: 22
  • 11614DD5-E0F7-493C-9F9D-B22FC4374668.png
    345,2 KB · Görüntüleme: 24

Ben bunları beğendim.

MY Collection cantalari cok kaliteli ve kullanisli benim ki hala tas gibi duruyor.canta alamiyirum o sebeble esim cantan var ya diyo

Hayır canım yurt dışına gidiyor Buda Barcelona’da yapılacak test isterseniz sizde kargo yapabilirsiniz dendi hatta.başlangıc paketi bunun daha düşük fiyat 360 civari ama bu kapsamlı olan baya pahalı.bende başlangıç paketi seçtim diğeri ile kafamı karıştırmak istemiyorum

Ay ben bir sıfır fazla yazmışım ya 530 dolar bende diyorum kimseye bu fiyat verilmemiş basıl bir test bu ay siz çok yaşayın hem güldüm hem salaklıgıma kızdım

Sorun olmamasına çok sevindim canım. Bence sıvı değildir hiç korkma

Yazıyor kuzum orada 23 nisan diye
Ya kafa bir milyon olunca görmemişim bugün bebişi gördük ya heyecanım geçmedi hala
cinnabon beni de listeye ekleyebilirmisin :)

Kaçıncı Çocuk:2
Sat:02.04.2024
Kese:6+3
Kalp Atışı :8+4
Tahmin Doğum Tarihi:07.01.2025
Hoş geldin canım , sağlıkla gelsin küçük prens
cinnabon
Canım bana da bir mavi kalp koyar mısın birde tahmini doğum 18 Ocak olacak
Yaaa koyarım tabii ki , gösterdi kendini minik bey sonunda sağlıkla gelsin küçük prens
Yaaa bu bilgiler altın değerinde , süpersin
Ben hem Skip hop dan çanta aldım hem de muca aldım. Muca çok güzel ve çok cool duruyor ama içi Skip hop kadar geniş değil bence.

Muca Beymende indirime girmiş 2437 TL olmuş. Ben indirimsiz almıştım. Zaten neyi alsam indirime giriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…