Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Eşim karnıma elimi sürsem zebani gibi tepemde zarar verirsin dokunma diyor
çok şiddetli hapşırdıgım zamanlar oluyor ama tık yok
Ayy bu erkeklerde nekadarr hassas bugün yarın duyarsın canım 20.haftadsn sonra diyorlar genelde ama duyduğunda bizimle paylaş heyecanını çok zevkli oluyor

Başka bir doktora gittim kız dedi. Belirsizlikten kurtulduk şükür demek ki ultrason fotoğrafları yanıltıcı olabiliyormuş

Zezig'e bayıldım, oraya bakıyordum, kumaş almaya gitmeye bekleyemeyecek gibiyim Bir de peluş battaniyesi var 2'li galiba bir de ondan alacağım. Zezig 2 kat diye kararsız kalmıştım.
Benim elimden dikiş geliyo geçen gün bebişe ekstra olarak şunları yaptım sizinde geliyorsa fikir olsunnn

Eklentiler

• IMG_1054.jpeg
    108,4 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_0962.jpeg
    111,9 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_0959.jpeg
    157,9 KB · Görüntüleme: 49
Bende iki li yaptırdım doktor 4 luye gerek görmedi doğru Luk payı daha düşükmus bende yaptırmadım sonra

Kızlar bu bebeği hissetme konusuyla ilgili bişey söylicem. Benim ikinci hamileliğim hala hissedemiyorum 17+5. Şimdi burda ilk hamileliği olup daha erken hissedenleri okuyunca ister istemez Allah Allah ben neden hissedemiyorum ki dedim. Biraz araştırınca aslında bunun çok normal olduğunu anladım. İkinci,üçüncü hamileliği olduğu halde 20’lerinden sonra hissedenler var

Bn de 17+3 teyim henuz bise hissetmiyorum.

Tabi ki 24 e kadar hissedersin dmeişti doktor gayet normal hissetmek ve hissetmemekte sakın endişelenmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…