Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Kızlar pançoda da indrim var ikili penye battaniye gördüm bayağı uygun gibi ama boyutu biraz küçük sanki 80/80 ilk zamanlar kullanılır mı ki

Eklentiler

• IMG_9150.png
    159,1 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_9151.png
    175,9 KB · Görüntüleme: 34
Müslin kış için 4 katlı mi olması gerekir? 2 katlı da alsak olur mu? Müslinleri nereden alıyorsunuz? Kaç tane almalıyız?
Ben karışık aldım iki katta var 4 katta var hangi bideoyu izlesem müslin çok kullanılıyor diyo ondan çeşitli boy ve desende alıyorum
Desenli müslinde zezig diye bi marka car şahane desende müslinleri var

Yarım atlet falan giymem lazimm dogruu yoksa kıyafet hemen emiyor ben koltuğa falan bulaşır diye bacağıma falan surmuyom ya karnıma suruyom sadece oda bakiyom çok kuruyor kasintidan korkuyom

Hm kalıplaro uzun süre kullanılıyo bebişin kilosu a bağlı olarak ama diğer markalara göre heralde daha esnek ve uzun süre giyebiliyo bebişler bende anvolep tulumlar aldım kullanışlı baya

Peki ne zaman dışarıdan hissediliyor bebeklerin hareketleri? Sizlerde dışarıdan eşi, yakini vs hissedebilen var mı?
Ben elimi koydugumda hissediyorum bazen sert vuruyo bi kaö kere dışardanda gördüm tekmesini göbüşe bakarken benim fazla kilom yok belki ondan ilk aylar bu kadar hissediyorumdur

Ben karışık aldım iki katta var 4 katta var hangi bideoyu izlesem müslin çok kullanılıyor diyo ondan çeşitli boy ve desende alıyorum
Desenli müslinde zezig diye bi marka car şahane desende müslinleri var
Zezig'e bayıldım, oraya bakıyordum, kumaş almaya gitmeye bekleyemeyecek gibiyim Bir de peluş battaniyesi var 2'li galiba bir de ondan alacağım. Zezig 2 kat diye kararsız kalmıştım.

Kızlar, üniversite hastanesinde randevum vardı gittim ve muayene oldum. Doktor 2' li tarama sonucuma baktı senin riskin zaten düşük seni niye buraya sevk etti doktor dedi. Hocam 4'lü tarama sonucum için dedim. 4'lü tarama niye yaptırdın dedi, biz 2'li tarama da eğer bir risk gormezsek, yani düşük risk çıkarsa 4'lu tarama yapmıyoruz, çünkü 2'li taramanın doğruluk oranı %90 4'lü taramanın %80 dedi. Bilmiyorum hocam benim doktorum o hafta izinliydi bende acele ettim öğrenmekte devlet Hastanesi'ne cinsiyetini öğrenmek için gittim doktor 4'lu taramayı öneriyorum yaptır dedi, ben de bir kan tahlili olduğu için yaptırdım sonucumda artma olduğu için seni üniversite hastanesine sevk ediyorum dedi. Doktor Eğer 2' li tarama ile gelmiş olsan riskin düşük başka bir test önermem derdim ama 4'lü tarama ile gelmişsin, iki yolu var bunu kesin bir şekilde öğrenmenin amniyosentez sıvısı alınarak yada yurtdışına gönderilen bir test var onunla olur, amniyosentez sıvısı alma işleminde enfeksiyon riski vardır dedi. Bende ikisini de istemiyorum diye imza verip çıktım.

Merhaba geçmiş olsun.Ben 20.haftaya girmek üzereyim doktorlarım dörtlü testten bahsetmedi.Birkaç doktorun videosunu izlemiştim ve doğruluk payının çok düşük olduğunu söylüyorlar.İçin rahat etsin istiyorsan belki fetal dna yaptırabilirsin koldan alınan kan ile yapılıyor.Doğru hatırlıyorsam sende yaşla ilgili bir risk demişlerdi.

Son düzenleme:
Bende geçen hafta duymaya başladım herzaman olmuyor ama bazen tatlı yiyorum kahve içiyorum bilerek bide bubyeden bünyeye göre degisiyormus duymayan arkadaşlarım endişe etmeyin
Benimki tembel herhalde babaya çekmiş keyfine düşkün hep uyuyor galiba
Ben de bazen karnımı hareket ettireyim bastırayım diyorum korkudan yapamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…