Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Kızlar karnımda ve göğsümde aşırı kaşıntı hissi var kaşımamak için kendimi tutuyorum ama çok tatlı kaşınıyor dünden beri🙄 şuan çatlak yok ama çatlamadan önce kaşıntı oluyor diye duymuştum kremde sürüyorum aslında sizde de oluyor mu böyle
Canım bazen banada oluyor özellikle beli.lastikli bişey giyip dışarı çıkınca olmuştu evdeyken de bazen oluyor ben bebe yağı sürüyorum karnıma nemlendirmek için bazen nemlendirici kremde sürüyorum kaşıntı olunca dayanamayıp

ondanda çıktı bnde göğsümün kenarında ama bu sıcak kaşıntısı değil gibi içten geliyor
Bide kasimayinva biseyler isiriyormus gibi oluyordu bana mecbur kasiyordum 😅😅😅ben bebe yağı sürüyorum ama oda hemen tisortume geçiyor emiyor kıyafet ona napsam bilemedim nemlendirici kremi alsam acaba diyorjm evde oturduğum yerde surerdim sürekli 😅

Kızlar h&m deki bedenlerden anlayan var mı ?
Ben dün baktım biraz ama anladığımdan değil göz kararı bir şeyler baktım sanki her şey minicik diyorum bebiş nasıl sığacak buna😂En son hiç kıyafet almadığım için bir şeyler alayım dedim aldım.Üçlü takımı 3 ay aldım diğerleri 6 ay diye hatırlıyorum

Eklentiler

• 3CEFA6F5-D635-459E-B626-AFAAF1D16CD1.jpeg
    3CEFA6F5-D635-459E-B626-AFAAF1D16CD1.jpeg
    219,9 KB · Görüntüleme: 45
  • F8946080-F4D8-43D2-82D6-978016614EDB.jpeg
    F8946080-F4D8-43D2-82D6-978016614EDB.jpeg
    146,2 KB · Görüntüleme: 38
  • 5355D55D-DA1E-4600-8895-6F7B8F973C71.jpeg
    5355D55D-DA1E-4600-8895-6F7B8F973C71.jpeg
    198,9 KB · Görüntüleme: 46
Ben dün baktım biraz ama anladığımdan değil göz kararı bir şeyler baktım sanki her şey minicik diyorum bebiş nasıl sığacak buna😂En son hiç kıyafet almadığım için bir şeyler alayım dedim aldım.Üçlü takımı 3 ay aldım diğerleri 6 ay diye hatırlıyorum
Beden kısmında 3 ay 6 ay falan yazmıyor aşağıdaki gibi yazıyor anlayamadım hiç

Eklentiler

• IMG_8461.jpeg
    IMG_8461.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 43
cinnabon cinnabon canım ekleye bilirsin

Kaçıncı çocuk:2.Çoçuk
Kalp atışı görme tarihi:8.hafta
Kese görme tarihi :4.hafta
Tahmini doğum tarihi:17.01.2025

Canım mağazada 0 ay yazanları görmüştüm onlar yenidoğanlar mı oluyor.Baştaki sayıları da cm olarak düşünmüştüm
Onlar yenidoğan oluyor ama onlar hastane çıkışında vs de var ya. Kalıplarına bakıp bir de belki bebeğin doğum kilosunu öğreneceğim vakte gelince 2 tane falan alabilirim onlardan da. O yüzden önce 1-2 ve 2-4 almak istedim. HM'de eski kıyafetlerini bir torba içinde götürüp ürün başı yüzde 15 indirim alabiliyorsun bir de HM member olup. Haberin olsun senin de.

Onlar yenidoğan oluyor ama onlar hastane çıkışında vs de var ya. Kalıplarına bakıp bir de belki bebeğin doğum kilosunu öğreneceğim vakte gelince 2 tane falan alabilirim onlardan da. O yüzden önce 1-2 ve 2-4 almak istedim. HM'de eski kıyafetlerini bir torba içinde götürüp ürün başı yüzde 15 indirim alabiliyorsun bir de HM member olup. Haberin olsun senin de.
Onlara son aylarda bakabilirim o zaman bir iki tane lazım olabilir diye sonra ihtiyaç olursa alırız.Evet indirim olayı çok güzelmiş değerlendiririz🌺

Canım benim 19. Haftaya girdi daha bir kere hissedemedim. Ben de tedirgin oluyorum bu haftaya kadar nasıl hiç hissetmedim diye. Grupta geneli hissediyor. İlk gebeliğim benim de .
Ben de hala hissedemedim kişiden kişiye değişir bence doktorum 18 24 arası hissedebilirsin demişti.Annem de ilk gebeliğinde çok geç hissetmiş

Peeinataloji baktı şimdi. "Sen su geldi demesen ben anlamazdim. Değerler gayet iyi. Bu haftalarda basit yırtıklar olabilir ve duzelebilir, terminasyon istemezsen 10 gün sıkı kontrol edelim. Durumda düzelme olursa taburcu ederiz" dedi. Yalnız aklıma takılan ense kalınlığı normal ve ikili test iyiydi. Ama doktor nazal kemiği göremedim, dedi. Sanırım nipt yaptıracağım.
Maşallah arkadaşım 🌹🧿🧿🧿
İnşallah daha da güzel haberler verirsin bize şükürler olsun 🙏🏻🧡

Bide kasimayinva biseyler isiriyormus gibi oluyordu bana mecbur kasiyordum 😅😅😅ben bebe yağı sürüyorum ama oda hemen tisortume geçiyor emiyor kıyafet ona napsam bilemedim nemlendirici kremi alsam acaba diyorjm evde oturduğum yerde surerdim sürekli 😅
ayy ewt sanki karıncalar geziyor karnımın içinde öyle tatli kaşınıyor ki😁 ben hiç yağ sürmedim ama kremlemeyi artırıcam sende yağ sürceğn zamn ewde göbeğni açık gez zaten çok sıcak kıyafetlerde yağlanmaz işte canım☺️

X