Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Evet canım ara ara bende de oluyor tatlı tatlı kaşınıyorum. Bol bol krem sürüyorum senin gibi şu an çatlak yok ama bakalım daha sonra ne olacak
Benim göğsümde oluyor ama çatlak yok. Karnımda oluyor ve çatlak var. Hatta kasidigim yer çatladı. O yüzden kaşımıyorum. Diren ve soğuk suyla sil, nemlendir kaşıma asla
Kızzzzz direnmek çok zor o kaşıntıya kaşıdığın yer çatları annem de hep söylüyor yok ya olmaz öyle diyordum sen tastikledin şu an
Bebek arabası ile ilgili önerisi olan var mıdır?
Canım bu biraz bütçeyle ilgili , eğer yüksek bir bütçe ayırdıysan , cybex, inglesina , Doona bunlara bakabilirsin. Ama o kadar yüksek bütçe ayırmadıysan bagi neo dan çok memnun etrafımdaki arkadaşlarım onu ve ya chicconun arabalarını öneririm
Arkadaşlar çarşamba fetal DNA testim yapılacak,kaç gğün önce kan sulandırıcı kesilmeli bilgisi olan var mı
24 saat önce demişlerdi bana canım , bende o şekilde yapıp kan verdim bir sıkıntı çıkmadı
cinnabon canım ekleye bilirsin

Kaçıncı çocuk:2.Çoçuk
Kalp atışı görme tarihi:8.hafta
Kese görme tarihi :4.hafta
Tahmini doğum tarihi:17.01.2025
Ekleyeyim canım , hoşgeldin sağlıkla gelsin prensesin son adet tarihi neydi ??
Peki ne zaman dışarıdan hissediliyor bebeklerin hareketleri? Sizlerde dışarıdan eşi, yakini vs hissedebilen var mı?
Ben hareket edince eşimi çağırıyorum koşunca geliyor elini koyuyor ve bebek o an hareket etmeyi bırakıyor daha hiç hissedemedi
Benim elimden dikiş geliyo geçen gün bebişe ekstra olarak şunları yaptım sizinde geliyorsa fikir olsunnn
Yaaa maşallah becerikli arkadaşıma , ellerine sağlık

Peki ne zaman dışarıdan hissediliyor bebeklerin hareketleri? Sizlerde dışarıdan eşi, yakini vs hissedebilen var mı?
Ben 15 küsür haftadan beri hissediyorum 18+4 benim şuan içerden dışarıdan her yerden görünüyor hissediyorum eşimde 2 kere dokundu hissetti video bile cektim. Allah herkese nasip etsin çok güzel bir duygu

cinnabon beni de listeye ekler misin? 5 şubat görünüyor ama kesin sezaryen olacağım. 40 haftayı doldurmamış da olası gözükmüyor. Ocak annesi olacağım ben de. burayı da takip edicem.
Bilgilerini verirsen ekleyeyim canım

Kalp atışı görme tarihi:
Kese görme tarihi :
Sat:
Tahmini doğum tarihi:

Kalp atışı görme tarihi:
Kese görme tarihi :
Sat:
Tahmini doğum tarihi:

Kaçıncı çocuk: 2
Kalp atışı görme tarihi: 6+4
Kese görme tarihi : 4+4
Sat:01.05 24
Tahmini doğum tarihi: 05.02.2025

ondanda çıktı bnde göğsümün kenarında ama bu sıcak kaşıntısı değil gibi içten geliyor
Bnm küçük et benleri çıkıyor ondan sanırım.
Net görüyorum dediyse değişmez o zaman,sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
Amin cnm hepimiz de sağlıcakla alalım kucağımiza
Bebek arabası ile ilgili önerisi olan var mıdır?
Bende çok kararsızım napcam bilmiyorum.
Kızlar 17. Haftadayım. Bazen çok bazen hiç hissetmiyorum bebişi sizde durumlar ne? Anormal bi durum değildir bu değil mi?
2.gebeligim.19u geçtik hala hissetmiyorum.gecen sağlık ocağına gittim kalp atışını dinleyelim die.ordaki ebe de maşallah çok hareketli dedi.ama ben hissetmiyorum nedense.
Yok kuzum ikinci hamileliğim ama geçenlerde çok sık hissettim şimdi ara verince insan bi panik oluyor aslında normal ultrasonda da deli gibi hareket ediyordu ama ben hissetmiyordum. İlerleyen haftalarda inşallah

Ayy çok sevindim maşallah.
Beden kısmında 3 ay 6 ay falan yazmıyor aşağıdaki gibi yazıyor anlayamadım hiç
M yazan yerler ay oluyor kuzum.
Bnm de ikili de yaş riskim 93 çikti ama Dr 4luye göndermedi.burun kemiği ense kalınlığı normal dendi.diger kan sonuclarim da iyiydi şükür elhamdülillah senin Dr neden göndermiş ki
Ben de aynı durumdayım elim karnımda bekliyorum ama tık yok
Bende bende elim karnından cekmiom ama yok daha tık.
Benimki tembel herhalde babaya çekmiş keyfine düşkün hep uyuyor galiba
Ben de bazen karnımı hareket ettireyim bastırayım diyorum korkudan yapamıyorum
Hahaha bnm eşim de ağır canlıdır.gexen gün bana çekti heralde kızım ağır diyor,
Bnm de ikinci gebelik tık yok daha.ekran da bakıyoruz çok hareketli maşallah ama bende hissetme fln yok daha.19u gectik

Kızlar 17. Haftadayım. Bazen çok bazen hiç hissetmiyorum bebişi sizde durumlar ne? Anormal bi durum değildir bu değil mi?
Canım bende de öyle ben artık takmıyorum. Daha çok küçükler ara sıra bir hareket hissediyorsan tamam iyidir diyorum. Zaten 1 ay sonra felan artık daha bi net hissedilir merak etme

Benimki tembel herhalde babaya çekmiş keyfine düşkün hep uyuyor galiba
Ben de bazen karnımı hareket ettireyim bastırayım diyorum korkudan yapamıyorum
Yok yok onlar içerde ters dönüyor da biz hissetmiyoruz. Mesela ultrasona gititğimde bakıyorum baya baya hareketli eli kolu bacağı durmuyor bizimkinin ama ben onları hissetmiyorum o sırada. Demek ki çok daha güçlü hareket ettiklerini hissediyorum diyorum seninde öyledir

Ay kızlar karşı komşum bir yemek yapmış kokuyor şimdi adını vermeyim hepimiz hamişiz canınız çekmesin. Az önce kapımı çaldı bir soru sordu iyice kokusu benim eve doldu. Mis gibi kokuyor bir de o yemeği çok güzel yapar. Bir tabak verir misin desem tuhaf olur mu ilk defa aşerdim kokusu burnumda

Samimiyetimiz varsa bence soyleyinnn aklınızda kalmasının sizde ona başka bişey ikram edersiniz

Tuhaf Olmaz canım bence söyle , o da zevkle verir bence

Ayy böyle seylerdenn çok korkuyorum master chef bile izlerken. Çok geriliyorum canım çeker diye

Onu tokken izliyorum allahtan bu aralar ya hiç bilmediğim ya da kolay ulaşılabilir şeyler yaptılar canım çekmedi daha oradan bir şey
Bu akşam simit yapiyorlar sanırım. Aç karnına izlemeyin sakinnn bazen biseyi canım çekince hazır olanı çekmiyor ev yapımı cekiyorrr mesela benimm yapıyorum

Canım , doktorun çok doğru söylemiş ikili tarama testi yaptırdıktan sonra dörtlüyi yaptırmaya hiç gerek yoktu sonuçta doğruluk payı daha düşük. Hiç kafana takma bunları sağlıkla doğacak inşallah bebeğin , daha önümüzde 4-5 ay var bu sürecin keyfini çıkar , endişeyle geçirme doktorun sana amniyosentez veya nipt önerme sebebi artık sonuçta dörtlüyü yaptırmışsın ve bir doktor seni ona yönlendirmiş o da sana zaten ilk başta bu testi yaptırmanın doğru olmadığını anlatmış ama sonuç olarak da bu test sonucuna göre söylemesi gerekenleri söylemiş. Ultrasonla da muayene etti değil mi doktor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…