Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy Ayy çok kötü o baş dönmesi etraftaki nesneler hızla gidiyormuş gibi di mi sanki otobüsten dışarıyı seyrediyorsun gibi. Bana da oluyo arada bir. En guclu olani 9. Haftada olmustu cok kotuydum

Ayy
Ayy çok kötü o baş dönmesi etraftaki nesneler hızla gidiyormuş gibi di mi sanki otobüsten dışarıyı seyrediyorsun gibi. Bana da oluyo arada bir. En guclu olani 9. Haftada olmustu cok kotuydum
Maalesef öyle. Oturdum kalktım dönüyor, ani hareket ettim dönüyor… en çok araba kullanırken olur diye korkuyırum

Benim her gün var çok oluyor alıştım artık ama ben çalışmıyorum evdeyim dikkat edin özellikle disaridayken

Natera firmasından panorama test sonuclarımız 10. Günde geldi temiz çok şükür bebek de %99 demişti doktor ve burada da kız çıktı darısı sonuç bekleyenlerin başına diyelim

Maalesef öyle. Oturdum kalktım dönüyor, ani hareket ettim dönüyor… en çok araba kullanırken olur diye korkuyırum
Benim 9-10 bulantımın en kötü olduğu; 10-11 de tansiyonumun çok düştüğü haftalardı. Hele 10.haftanın sonunda bir kere 7/4e kadar düştü çok çok kötüydü gerçekten. Bildiğiniz tuz yedim biraz yükselsin diye ama geçti şimdi çok şükür 13.haftadayım. Baş dönmem hala var hele yerimden kalktıgımda ani hareket ettigimde bayılacak gibi oluyorum ama tansiyonum iyi sükür. Sizin de insallah tez zamanda düzelir, acil sifalar diliyorum

7-8. Haftalarım benim bu şekilde geçti ve az su içtiğim için olduğuna karar verdim. tıpkı lunaparkta balerine binmiş gibi kafam dönüyordu resmen gözümün önü kararıyordu. Su içmeyi attırdım da düzeldim çok şükür. Araba kullanırken nedense olmuyor çünkü tam konsantre olduğumuz için bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…